ΗΠΑ Ταξίδι στο Ορλάντο

roula17

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
απλα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε το συστημα με τις βαλιτσες στην ryanair. τι ακριβως ισχυει?
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Σου ξαναλέω ότι αν έχεις περιορισμένο μπάτζετ, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να περιμένεις τις προσφορές. Αν και δεν νομίζω να δώσουν για Ιούλιο.
Αλλαγή εποχής δεν θέλετε;
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
αυτό που πρεπει να ξέρεις είναι πως ο καιρός δεν ειναι συμαχος τετοια εποχη θα εχει σιγουρα βροχη καποιες μερες!αλλα ενα πραγμα ειναι σιγουρο πωσ ειναι μαγικα τα μαγαζια στα mall κλεινοθν 11!!κ κατι ακομα τα παρκα ειναι απλα μαγικα πρςτο εγω θα σου ελεγα το epcot αυτα καλο ταξιδι κ αν θες ρειχε μια ματια στα εισητηρια τησ us ειναι λογικεσ τιμες
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Για σας από Πάτρα. Μας αρέσουν πολύ τα ταξίδια (Τουλάχιστον σε εμένα και τον γιό μου) και φέτος με παρέα πάμε Ορλάντο. Ελπίζω να μας δώσετε κανένα tip για εκεί

Καλώς σας βρήκαμε
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Καλά να περασετε! Ποτε πάτε και ποσο θα μείνετε? Φαντάζομαι πατε βασικά για τη Disney. Θέλετε να μεινετε κοντα στα παρκα ή μεσα στο Ορλάντο? Αν πατε για τη Disney τοτε προτεινω να μεινετε κοντα στα παρκα. Πες λεπτομερειες να δω αν μπορω να βοηθησω!
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Για 14 ημέρες πάμε. έχουμε βρει ένα σπίτι με πισίνα και 5 υπνοδωμάτια σε απίστευτα χαμηλή τιμή και το κλείσαμε. Το καλό με τις μεγάλες παρέες είναι ότι εάν πάρεις ένα σπίτι σου έχετε πολύ ποιο φθηνά. Σε ευχαριστώ για την προσφορά πάντως
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Ορλάντο πήγα πέρυσι για 4 μέρες για να δούμε τα πάρκα. Εμεινα στην περιοχη kissemmee σε ενα ξενοδοχείο το Comfort inns maingate που βρηκα απο το μπουκινγκ. Η διαμονη ειναι πολυ φτηνή αλλα τα παρκα πανάκριβα. Να πατε οποσδήποτε στο epcot center sto universal studios kai sto See World. Θέλεις για το καθένα τουλαχιστον 1 μέρα για να το δείς με τιμές γύρω στα 100 με 120 δολλαρια το ατομο . θα χρειαστείς να πάρεις και το Φαστ εισητηριο ( αλλα 50-60 δολλ) για να μην περιμένεις στις τεράστιες ουρές που δημιουργούνται μετα τις 10 το πρωί. Υπάρχουν και εισητήρια για περισσοτερες μέρες με φτηνότερο ημερήσιο κόστος. Διαβασε και απο εδώ πληροφορίες www.theorlandoguide.net θα σου φανούν χρήσιμες. Να εισαι σίγουρος οτι θα περάσεις τέλεια πάντως!!!!
 
Last edited by a moderator:

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
εμείς δίνουμε για τη Βίλα 75 ? την ημέρα (όλοι μαζί). Μου είπαν ότι υπάρχουν προσφορές στα εισιτήρια και η εταιρία που μου νοίκιασε το σπίτι θα προσπαθήσει να μου βρει! Ελπίζω να κάνουν κάτι πάντως γιατί είδα τις τιμές και ζορίστηκα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.158
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom