Ταξίδι του μέλιτος

olgaki

Member
Μηνύματα
28
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκυο
Χαίρεται.Είμαι νέα στην παρέα και τα ταξίδια είναι απτα ενδιαφέροντα μου.Έχω ταξιδέψει αρκετά στο εσωτερικό και έχω επισκεφτεί και κάποιες πόλεις του εξωτερικού.Το τελευταίο μου ταξίδι ήταν στην Αλεξανδρούπολη-Κομοτηνή και Ξάνθη το τριήμερο που μας πέρασε.Είμαι από Θεσσαλονίκη, οπότε για μας η χθεσινή μέρα ήταν αργία.
Θα ήθελα τα φώτα σας για το ταξίδι του μέλιτος που ετοιμάζομαι να κλείσω.Να διευκρινήσω ότι προτιμώ το εξωτερικό και δεν θα ήθελα να πάω Ευρώπη.Ευχαριστώ προκαταβολικά.:airplane:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Ευχομαι η ωρα η καλη!!!Σου προτεινω Μπαλι για ηρεμια,χαλαρωση,ομορφες εικονες,αλλη κουλτουρα και θεωρηση ζωης,μνημεια φυσης και τεχνης!
 

stamos1972

Member
Μηνύματα
52
Likes
25
Όλγα πρώτα από όλα να σου ευχηθώ η ώρα η καλή…
Εμείς στο γαμήλιο ταξίδι μας πήγαμε στο Μπαλί. Περάσαμε υπέροχα σε φοβερό ξενοδοχείο με όλες τις παροχές και τις πολυτέλειες (που σου δίνουν κάποιο ιδιαίτερο χρώμα σε ένα τέτοιο ταξίδι).
Λόγω του ισχυρού ευρώ σε σχέση με την ρουπία είχαμε άνεση για να κάνουμε πράγματα που στην Ευρώπη θα ήταν αρκετά ακριβά (spa, μασαζ κ.τ.λ.).
Έχει βέβαια το μειονέκτημα της μακρινής απόστασης και των πολλών ωρών στο αεροπλάνο, αλλά ακόμα και αυτό το διασκεδάσαμε ιδιαιτέρως! Το service ήταν άψογο και ήταν και μια ευκαιρία για χαλάρωση από την πίεση που υπήρχε σε όλη την διάρκεια της προετοιμασίας του γάμου.
Έχουμε τόσο ωραίες αναμνήσεις που έχουμε δώσει υπόσχεση στην επέτειο της δεκαετίας του γάμου μας να ξαναπάμε!!!
Το προτείνω λοιπόν ανεπιφύλακτα και εάν θέλεις επιπλέον πληροφορίες μην διστάσεις να με ρωτήσεις.
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Αφου μιλαμε για μηνα του μελλιτος και εγω θα σου προτεινα το Μπαλι, αν εχεις χρονο διαβασε τις ταξιδιωτικες ιστοριες των παιδιων και εδω ειμαστε για οτι αλλο θελεις να ρωτησεις
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.015
Καταρχήν να ζήσετε!!!
Κατά δεύτερον, πες μας πιο συγκεκριμένα τι ενδιαφέροντα έχετε (ξάπλα όλη μέρα ή περιπέτεια), τι budget, τι εποχή θέλετε να πάτε...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
στο Dubai να κανετε και shopping και να δείτε και άραβες που κάνουν ski με κελεμπίες

:haha::haha::haha::haha: xristo με ξέρανες ...κοίτα,πρόσεχε πως μιλάς, γιατί την πρωτιά την πήρα εγώ τώρα και δεν θα σε αφήσω να μου την πάρεις!!! ξέρεις για τί πράγμα μιλάω ..
άντε μην φάμε τα μουστάκια μας..:D
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
α Χρηστο , η Ρενατα εχει δικιο
πας να της φας πελατες :haha::haha:

ενα γραφειο ταξιδιων υπαρχει σε αυτο το φορουμ
Honey moon - Renata travel :lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
α Χρηστο , η Ρενατα εχει δικιο
πας να της φας πελατες :haha::haha:

ενα γραφειο ταξιδιων υπαρχει σε αυτο το φορουμ
Honey moon - Renata travel :lol:
αυτό kiki παει φαλήρησε ...μου την έπεσε η εφορία:D

γιατί δεν λές στα παιδιά οτι ένας απίθανος προορισμός ειναι η cuba?
ειμαι σιγουρη οτι θα είναι και τυχερος!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εγω θα σου προτεινα αγιο μαυρικιο για shopping therapy και μετα ντουμπαι για λιασιμο και χαλαρωμα.....ταπα καλα ρε παιδια?:bleh::bleh:
τι να πούμε τώρα...
απο την μιά οι φραπέδες ,απο την άλλη η έλλειψη οξυγόνου,σε έχουν αποπροσανατολίσει πλήρως ...:D
άντε γειά...σου στέλνω δώρο υδρόγειο!!:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.206
Μηνύματα
883.766
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom