Ταξίδι του μέλιτος

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Ασε που μετα το γαμήλιο προκύπτουν τα κουτσούβελα!!! Πως να κανεις μακρινά ταξίδια με τα παιδιά? Δύσκολο...
Πριν 2 εβδομάδες που επισκέπτηκα την Πράγα διέμενα στο ίδιο ξενοδοχείο με ένα ζευγάρι Ιαπώνων που είχαν μαζί τα δύο τους παιδιά και το σκύλο τους.Δεν ξέρω τι ράτσα ήταν αλλά σιγουρα όχι από αυτά τα μικρούλια του ''καναπέ''.Τα παιδιά ήταν το ένα ενός έτους και το έταιρο τριών ετών.
Καθαρά ελληνική νοοτροπία αυτό ότι με το γάμο σταματάνε τα ταξίδια.Θέληση να υπάρχει και όλα γίνονται.;)

Sorry για το off topic.
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
γεια σου!!!
αν και δεν είμαι καθόλου κατάλληλη για τέτοιου είδους συμβουλές (γαμήλιο ταξίδι) θα επιχειρούσα να σου προτείνω περού ή χιλή αν είστε φαν της περιπέτειας ή τέλος Καραιβική για πιο άνεση.
όπου και αν πατε καλα να περάσετε και με το καλο ο έγγαμος βίος !!!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Πριν 2 εβδομάδες που επισκέπτηκα την Πράγα διέμενα στο ίδιο ξενοδοχείο με ένα ζευγάρι Ιαπώνων που είχαν μαζί τα δύο τους παιδιά και το σκύλο τους.Δεν ξέρω τι ράτσα ήταν αλλά σιγουρα όχι από αυτά τα μικρούλια του ''καναπέ''.Τα παιδιά ήταν το ένα ενός έτους και το έταιρο τριών ετών.
Καθαρά ελληνική νοοτροπία αυτό ότι με το γάμο σταματάνε τα ταξίδια.Θέληση να υπάρχει και όλα γίνονται.;)

Sorry για το off topic.
Δεν είμαστε καλά...Έκανε τόσο ταξίδι με το σκύλο;Βρε μήπως τον αγόρασε από την Πράγα;:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom