Ταξιδιωτικοί οδηγοί και λοιπά βοηθήματα ταξιδιών

taver

Member
Μηνύματα
12.520
Likes
29.345
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το σημαντικότερο χωρίζουν την κάθε πόλη σε λίγα και εύχρηστα τμήματα.
Και καλό είναι τώρα αυτό? Το έχει αρχίσει και το Lonely Planet στις νέες εκδόσεις των city guides.... Πολύ σπαστικό!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.120
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και καλό είναι τώρα αυτό? Το έχει αρχίσει και το Lonely Planet στις νέες εκδόσεις των city guides.... Πολύ σπαστικό!
Νομίζω ότι για να πάρεις μια πρώτη γεύση (βασικά αξιοθέατα κλπ) της πόλης πριν την επισκεφθείς είναι ό,τι πρέπει. Παίρνεις μια γενική ιδέα. Για περισσότερες πληροφορίες προστρέχεις σε άλλους καλύτερους οδηγούς. Εγώ ποτέ δεν έχω ταξιδέψει μόνο με τους dk-top 10.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Φτου...πρέπει να κανονίσω να πάω να πάρω το Λονδίνο και την Ρώμη κάποια στιγμή από το κατάστημα που μου αναφέρατε, αφού απουσίαζα το τελευταίο Σάββατο.

Πάντως...ρε παιδί μου, σκεφτόμουν τώρα στην Βαρκελώνη ότι είναι κάπως όχι τόσο χρηστικοί οι ταξιδιωτικοί οδηγοί γενικότερα. Εμένα προσωπικά θα με εξυπηρετούσε πολύ περισσότερο ένας οδηγός που θα σε κατευθύνει ανά περιοχή της κάθε πόλης που κατευθύνεσαι για το τι δεν πρέπει να χάσεις και τι υπάρχει εκεί γύρω γενικότερα.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Φτου...πρέπει να κανονίσω να πάω να πάρω το Λονδίνο και την Ρώμη κάποια στιγμή από το κατάστημα που μου αναφέρατε, αφού απουσίαζα το τελευταίο Σάββατο.

Πάντως...ρε παιδί μου, σκεφτόμουν τώρα στην Βαρκελώνη ότι είναι κάπως όχι τόσο χρηστικοί οι ταξιδιωτικοί οδηγοί γενικότερα. Εμένα προσωπικά θα με εξυπηρετούσε πολύ περισσότερο ένας οδηγός που θα σε κατευθύνει ανά περιοχή της κάθε πόλης που κατευθύνεσαι για το τι δεν πρέπει να χάσεις και τι υπάρχει εκεί γύρω γενικότερα.
αυτο ακριβως κανει ο ταξιδιωτικος οδηγος του λονδινου!!!!!!!!!!!
για παρισι και ρωμη δεν τους ανοιξα ακομη.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
αυριο τα νεα δινουν τον τελευταιο προορισμο πραγα!μην ξεχασετε!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.888
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
αυριο τα νεα δινουν τον τελευταιο προορισμο πραγα!μην ξεχασετε!
Επειδή ο ΔΟΛ έχει δώσει ξανά τον παραπάνω οδηγό (παλαιότερη έκδοση) και τον έχω χρησιμοποιήσει να πω ότι το μισό είναι Πράγα και το άλλο μισό όλη η Τσεχία, για την οποία αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει άλλος στα Ελληνικά. Γι αυτό είναι ακόμα καλύτερος. Πραγματικά αξίζει
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
μαλλον δεν θα δωσουν τιποτα.δεν ξερω αν αργοτερα βγαλουν και αλλους αλλα νομιζω οτι προς το παρον ηταν μονο αυτοι οι 4 προορισμοι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.617
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom