Ταξιδιωτικός απολογισμός του 2013

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Ki εγω τρια χρονια θα κλεισω τον Ιουλιο απο εμφραγμα που με εφερε στο παρα μηδεν...Χαιρομαι που ειμαστε ζωντανοι και καλα!Απιθανο το σκιτσο!Καλα να ειμαστε να κανουμε χιουμορ και να ταξιδευουμε!
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Τι λέτε ρε παιδιά, είπαμε να κάνουμε ταξίδια, ΟΧΙ τέτοια "ταξίδια".
Να είμαστε όλοι καλά και να ταξιδεύουμε...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Εγώ ταξίδεψα για 14 μήνες διαβάζοντας και γράφοντας στις ακτές της Μαύρης Θάλασσας και αυτός είναι και ο κυριότερος λόγος που έλειψα από το φόρουμ (όχι ότι δεν υπάρχουν και άλλοι).
Χαίρομαι που σας βρίσκω ξανά όλους καλά!
Αν θέλετε ταξιδιωτική ιστορία, μπορώ να σας δώσω άριστες περιγραφές από τα ράφια των βιβλιοθηκών της Θεσσαλονίκης, της Σόφιας και της Κωνσταντινούπολης
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ ταξίδεψα για 14 μήνες διαβάζοντας και γράφοντας στις ακτές της Μαύρης Θάλασσας και αυτός είναι και ο κυριότερος λόγος που έλειψα από το φόρουμ (όχι ότι δεν υπάρχουν και άλλοι).
Χαίρομαι που σας βρίσκω ξανά όλους καλά!
Αν θέλετε ταξιδιωτική ιστορία, μπορώ να σας δώσω άριστες περιγραφές από τα ράφια των βιβλιοθηκών της Θεσσαλονίκης, της Σόφιας και της Κωνσταντινούπολης
Σουρδε, ελπιζω να γυρισες καλυτερος ανθρωπος μετα απο 14 μηνες...

Welcome back!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εγώ ταξίδεψα για 14 μήνες διαβάζοντας και γράφοντας στις ακτές της Μαύρης Θάλασσας και αυτός είναι και ο κυριότερος λόγος που έλειψα από το φόρουμ (όχι ότι δεν υπάρχουν και άλλοι). Χαίρομαι που σας βρίσκω ξανά όλους καλά!
Αν θέλετε ταξιδιωτική ιστορία, μπορώ να σας δώσω άριστες περιγραφές από τα ράφια των βιβλιοθηκών της Θεσσαλονίκης, της Σόφιας και της Κωνσταντινούπολης
Kαλώς μας ήρθες. Σαφώς και θέλουμε περιγραφές
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σύμφωνα με τις δικές μου πληροφορίες δεν αναβλήθηκε, αλλά ματαιώθηκε οριστικά.
Φίλε Βάγγο, αυτό το ταξίδι δεν ματαιώνεται, αργά ή γρήγορα, μας αρέσει, δεν μας αρέσει, όλοι θα το κάνουμε, δεν είναι στο χέρι μας.

Αυτό που είναι στο χέρι μας, είναι να το κάνουμε διαβασμένοι, να έχουμε κάνει τη σωστή προετοιμασία. Γι αυτό λοιπόν:
  1. Μη χάνετε την ευκαιρία, όποτε σας παρουσιάζεται, να ταξιδεύετε όπου και όπως μπορείτε.
  2. Ζήστε και απολαύστε την κάθε στιγμή, σε κάθε ταξίδι σας, σαν να είναι το πρώτο, σαν να είναι το τελευταίο. Όλες οι στιγμές είναι μοναδικές.
  3. Ξεχάστε την πρώτη παράγραφο αυτού του μηνύματος.
Καλή χρονιά κι ευχές για έναν καλύτερο απολογισμό για το 2014. :)
 

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Το 2013 από ταξιδιωτική σκοπιά περιελάμβανε ένα 3ημερο στην Αράχοβα, 11 μέρες μοιρασμένες σε Κροατία-Μαυροβούνιο-Βοσνία και 1 βδομάδα στη Σάμο. Α δεν ξεχνάω φυσικά και μερικά πήγαινε-έλα στο χωριό μου την Κάρυστο. Μία χαρά πήγε το 2013, ελπίζω να πάει έτσι και το '14 αλλά χλωμό το βλέπω..
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εξωτερικο: ξεκινησε με ενα 3μερο στο Μόναχο,συνεχιστηκε με ενα 6μερο Τοσκανη( Φλωρεντια, Σιενα,Σαν Τζιμινιανο)-Μπολωνια-Μιλανο, και εληξε με ενα 3 μερο στην Αιωνια.
Ελλαδα: ενα 4μερο Μεσσηνιακη Μάνη και 4 μέρες Σέριφο
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Η περσινή χρονιά ξεκίνησε με τη Σόφια και συνεχίστηκε με Πολωνία. Από Ελλάδα είχε Πήλιο.
Ευτυχώς υπάρχουν ήδη πλάνα για το '14 για να έχουμε να πορευόμαστε.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για το που θα μας βρει το 2014 να παρουμε καμια ιδεα ινφο δεν θα το ανοιξουν το θεμα οποιοι ειχαν την ιδεα? Νομιζω piccolo,karfitsa?
Σορυ για το οφ τοπικ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom