Ταξιδιωτικός απολογισμός 2017

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Αχ ας γράψω και εγώ μιας και βαριέμαι στο γραφείο για το φτωχό ταξιδιωτικό 2017 μου !

Μάιος : Μονοήμερη στην Ακροκόρινθο (και στο Λουτράκι) η οποία με ξαναμάγεψε έπειτα από μια 10ετία .
Ιούλιος : 5ήμερο στην Άνδρο που ομολογουμένως έχει πολύ διαφορετική χώρα από τις υπόλοιπες Κυκλάδες(που έχω πάει) και με εντυπωσίασε :)
Αύγουστος : 1 εβδομάδα στην Λευκάδα και άλλη μια στο Μεγανήσι (να τα τιμάμε και τα μέρη μας :p )
Οκτώβριος : 3ήμερο στην Οίτη-Παύλιανη -Καλοσκοπή (φιρί φιρί το πάνε οι φίλοι μου και θα το αγαπήσω το βουνό στο τέλος)
Δεκέμβριος : -Μονοήμερη στο Γοργοπόταμο και πέριξ
-2ήμερο στη Σόφια μόνο και μόνο για να πατήσω το πόδι μου στο εξωτερικό και να μην περάσει η χρονιά χωρίς να τσεκάρω νέα χώρα (αν και με απογοήτευσε ως πόλη,δηλαδή κράταγα που κράταγα μικρό καλάθι από πριν, πήγα εκεί και δεν με εντυπωσίασε τίποτα).

Ελπίζω το 2018 να πάει καλύτερα γιατί θα μελαγχολήσω που λέει και πασίγνωστη αοιδός.
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Και για μένα το 2017 μια χαρά. Είχε αρκετή Ευρώπη, με αξιοσημείωτο το St. Moritz (wtf is this ?!!?). Εκτός, Μόσχα τον Μάρτη, Πεκίνο-Σιάν τον Οκτώβριο και Fiji τον Δεκέμβριο. Ακύρωσα Περού-Εκουαδόρ-Γκαλάπαγκος τον Νοέμβρη, αλλά δεν βαριέσαι άλλη φορά.
 

alltheworld

Member
Μηνύματα
83
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδης
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Για να γράψω και εδώ καθώς είναι το ημερολόγιο μου :)

Μπανγκόκ-Ταυλάνδη
Σιεμ Ρεπ,Πνομ Πνεχ-Καμπότζη
(μια απογευματινή βόλτα-δείπνο) Πεκίνο(απαγορευμένη πόλη)-Κίνα
Σαν Φραντσίσκο-ΗΠΑ
Skopje-FYROM
Μαδρίτη-Ισπανία
Βρυξέλλες-Βέλγιο
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.446
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom