Ταϊλάνδη Ταϋλάνδη -Φεβρουάριος

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Η δικη μου ανταποκριση Doxa-Ελ.Βενιζελος με Qatar ηταν ενα τεταρτo πιο μικρη απο την δικη σας.
Κανενα προβλημα.
Προλαβαινετε ανετοτατα.
Στην Doxa εχει φθηνα duty free εκμεταλευτητετο,ειδικα στο γυρισμο.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Η δικη μου ανταποκριση Doxa-Ελ.Βενιζελος με Qatar ηταν ενα τεταρτo πιο μικρη απο την δικη σας.
Κανενα προβλημα.
Προλαβαινετε ανετοτατα.
Στην Doxa εχει φθηνα duty free εκμεταλευτητετο,ειδικα στο γυρισμο.
δεν το ηξερα οτι πεταξες με QATAR . Πως σου φανηκε; Αν εχεις ταξιδεψει με GULF μπορεις να μου πεις τη διαφορα ; Η μόνη αραβικη που εχω ταξιδεψει ειναι η gulf και δεν ξετρελλαθηκα (για να το πω κομψα).

οσο για το duty free ,αν εχουν περισεψει χρηματα ,θα το τιμησουμε στο τμημα καλλυντικων!!:lol:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
δεν το ηξερα οτι πεταξες με QATAR . Πως σου φανηκε; Αν εχεις ταξιδεψει με GULF μπορεις να μου πεις τη διαφορα ; Η μόνη αραβικη που εχω ταξιδεψει ειναι η gulf και δεν ξετρελλαθηκα (για να το πω κομψα).

οσο για το duty free ,αν εχουν περισεψει χρηματα ,θα το τιμησουμε στο τμημα καλλυντικων!!:lol:
Mε Qatar ταξιδεψα Κικι,και ιδια τιμη εισητηριου με σενα.
Η Qatar ειναι πολυ καλη.(προσωπικη οθονη)θα σας δωσουν ενα σετ που εχει πολλα καλουδια μεσα,ωτοασπιδες,οδοντοκρεμα,καλυμα για να σκεπασης τα ματια)κλπ.
Ολα αυτα στην δευτερη πτηση,τη μεγαλη.

Με gulf δεν εχω ταξιδεψει να σου πω διαφορες.
Αλλα εχω ταξιδεψει με singapore και thai και ειναι ιδιες με Qatar.
Αν μετανιωσεις και δεν θες το εισητηριο,εδω ειμαι..:haha:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
ξένε , να μετανιωσω το βλεπω απο χλωμο εως απιθανο !!!
αλλά θα το εχω στα υποψιν το αιτημα !!! Σε βαλιτσα χωράς να σε παρω στις αποσκευες;
10-12 ωριτσες ειναι στο αεροπλανο θα περασουν..... !!!

Λοιπον,περα απο τη πλακα μου εφτειαξες το κεφι γραφωντας οτι ειναι στο ιδιο επιπεδο με thai + singapore . Ειναι οι αγαπημενες μου αεροπορικες ....
Καμμοια σχεση με gulf ....
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Μπααα δεν χωραω σε βαλιτσα.
Θα σας ταισουνε και στις 2 πτησεις.
Οτι αλλο θες ρωτα.
Καλο σινεμα.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
μια γνωμη θα πω και εγω στον φιλο που προκειται να ταξιδεψει ταυλανδη...
οι μερες ειναι οριακα αρκετες και πηγαινεις με καλη αεροπορικη εταιρεια.ομως επειδη ειναι σιγουρο οτι μολις επιστρεψεις ελλαδα θα κανεις προγραμμα να ξαναπας σου προτεινω να πας σε μια κατευθυνση ...πχ πρωτευουσα και βορρα η πρωτευουσα και ενα νησι < πουκετ η σαμουι > .οτι δεις να το ευχαριστηθεις και να μην κυνηγας τον χρονο και τα αεροπλανα....καλα να περασεις ....:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ταυλάνδη!!!super!! λατρεύω τον βορά οπως ειπε και ο φίλος elgeo .έμαθα οτι έχει και εκεί τουριστικοποιηθεί,αλλα πόσο πιά?? καλό ταξίδι! θα περάσεις τέλεια!! όσο για τον χρόνο ειναι μιά χαρά...για τα νησάκια δεν έχω να σου πώ .στο bouqhet δεν θέλω να ξαναπάω ..δεν μου δίνει κάτι..προτιμώ την ενδοχώρα.και επίσης δεν ειμαι της ξάπλας σε παραλία για να σου πώ την γνώμη μου.μείνε στην bangong λίγο,ειναι μια θεότρελη πόλη που λατρεύω!
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Τελικά λέω για Ao Nang και τα γύρω νησάκια και Μπανγκόκ στο τέλος. Το ζήτημα που προκύπτει τώρα είναι ότι σκόπευα να φύγω αυθημερόν, η Qatar φτάνει 7.20 το πρωι και η Air Asia έχει 10.40, αλλά ακούω διάφορα για τελωνεία κλπ και φοβάμαι μήπως δεν προλάβω.. Στο μεταξύ πολλά ξενοδοχεία στο Ao Nang και στο Railey δεν έχουν δωμάτια ή έχουν μόνο το πολύ ακριβά και με προβληματίζει το αν θα πρέπει να κλείσω τελικά από τώρα.. Είναι και η πρώτη μου φορά Ταυλάνδη και έχω μπερδευτεί..
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Πρεπει να ειναι τελεια η Ao Nang απ`οτι διαβασα και γω τις προαλλες στο φορουμ.
Σεβομαι τους φοβους σου αλλα νομιζω ειναι αδικαιολογητοι.
Εχεις πανω απο 3 ωρες στο αεροδρομιο για να αλλαξεις πτηση,φυσικα και προλαβαινεις.
Και καφε θα πιεις.
Εδω τα καταφερνεις στην Ελλαδα που ειναι ολα δυσκολα στην Ταιλανδη θα κολλησης:D

Τα ξενοδοχεια στην Ταιλανδη ειναι παρα πολλα.
Το ιδιο πρεπει να ειναι και στο Κραμπι που ψαχνεις,εγω δεν θα εκλεινα απο Ελλαδα,
αλλα επειδη δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και αν σε αγχωνει οτι δεν θα βρεις κλεισε να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
Σου γραφω και ενα σαιτ μηπως και βοηθηθεις περισσοτερο.
Reserved Thailand Accommodation and All Hotels in Thailand Best Rate by Thailand Adviser.
Θα ακους και μουσικουλα να χαλαρωσεις γιατι σε βρισκω αγχομενη.
Φυσικα το σχετικο σαιτ δεν ειναι μονο για Κραμπι,και ισως να βοηθηθουν κι`αλλοι φιλοι που ισως ψαχνουν που να μεινουν.;)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.337
Πρεπει να ειναι τελεια η Ao Nang απ`οτι διαβασα και γω τις προαλλες στο φορουμ.
Σεβομαι τους φοβους σου αλλα νομιζω ειναι αδικαιολογητοι.
Εχεις πανω απο 3 ωρες στο αεροδρομιο για να αλλαξεις πτηση,φυσικα και προλαβαινεις.
Και καφε θα πιεις.
Εδω τα καταφερνεις στην Ελλαδα που ειναι ολα δυσκολα στην Ταιλανδη θα κολλησης:D

Τα ξενοδοχεια στην Ταιλανδη ειναι παρα πολλα.
Το ιδιο πρεπει να ειναι και στο Κραμπι που ψαχνεις,εγω δεν θα εκλεινα απο Ελλαδα,
αλλα επειδη δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και αν σε αγχωνει οτι δεν θα βρεις κλεισε να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
Σου γραφω και ενα σαιτ μηπως και βοηθηθεις περισσοτερο.
Reserved Thailand Accommodation and All Hotels in Thailand Best Rate by Thailand Adviser.
Θα ακους και μουσικουλα να χαλαρωσεις γιατι σε βρισκω αγχομενη.
Φυσικα το σχετικο σαιτ δεν ειναι μονο για Κραμπι,και ισως να βοηθηθουν κι`αλλοι φιλοι που ισως ψαχνουν που να μεινουν.;)
Εμείς τι κάνουμε εδώ μου λες??? :(

Α ρε αρρώστεια....
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
GTS εμεις εδω βοηθαμε τους αλλους να δραπετευσουν στον παραδεισο.....
μεχρι να ξαναερθει και η δικη μας σειρα.......:airplane:
Η δικια μου παντως αργει.:(
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Κι εμείς είχαμε πάει τέλη Φεβρουαρίου Ταυλάνδη, έχει πάρα πολύ κόσμο τότε και ο καιρός είναι απλά υπέροχος!Αν όντως αγχώνεσαι με τα ξενοδοχεία κλείσε από δω, άλλωστε δεν είναι ακριβά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom