Τα καλά τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν σ΄αυτή τη χώρα.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.679
Likes
50.536
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπράβο.Πολύ σωστός.Και για να ενισχύσω ακόμα περισσότερο την συμπάθεια σου να σε ενημερώσω
ότι τον στηρίζουν και ο Πρετεντέρης και ο Τσίμας!
Τον καταστρέψατε τον άνθρωπο...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Μπράβο.Πολύ σωστός.Και για να ενισχύσω ακόμα περισσότερο την συμπάθεια σου να σε ενημερώσω
ότι τον στηρίζουν και ο Πρετεντέρης και ο Τσίμας!
Δυσκολεύομαι πολύ να καταλάβω γιατί είναι κακό για κάποιον να τον υποστηρίζει ο Τσίμας, όσο για την υποστήριξη του Πρετεντέρη, προς το παρόν μάλλον μόνο εσύ την είδες.
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Δυσκολεύομαι πολύ να καταλάβω γιατί είναι κακό για κάποιον να τον υποστηρίζει ο Τσίμας, όσο για την υποστήριξη του Πρετεντέρη, προς το παρόν μάλλον μόνο εσύ την είδες.
Εύχομαι πραγματικά να είσαι τόσο αθώος ή να ζεις εκτός Ελλάδας για να μην γνωρίζεις τον βίο και πολιτεία των πρωτοπαλίκαρων του εκδοτικού συρφετού από τα golden years Σημίτη!
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Απαγόρευση Κομμουνιστικού Κόμματος, κατάργηση νόμου που ποινικοποιεί την ναζιστική προπαγάνδα, καθώς και κατάργηση νόμου που αναγνωρίζει την χρήση μειονοτικών γλωσσών στην Ουκρανία.
Στις γλώσσες αυτές, εκτός από τα ρωσικά, συμπεριλαμβάνονται τα ρουμάνικα, τα ουγγρικά, και τα ελληνικά.

Μίλα ουκρανικά ή ψόφα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι σχέση έχουν οι βενεζουέλες και οι ουκρανίες με το τί πάει στραβά στην Ελλάδα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εντάξει δεν έχω παρακολουθήσει την κουβέντα σας, απορία εκφράζω.
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Στολτ, θα μπορούσα να σου εξηγήσω το ειρωνικό ύφος κάποιων ποστ, το πού απευθύνονται, καθώς και το πόσο επηρεάζουν οι διεθνείς εξελίξεις και την Ελλάδα.
Αλλά φοβάμαι πως θα πρέπει να ξεκινήσω από αρκετά χαμηλά, φάση μήλο-πέφτει-κεφάλι-ΒΑΡΥΤΗΤΑ, και δεν έχω την υπομονή να το κάνω. Λυπάμαι.
 
D

Delmem9770

Guest
Στολτ, θα μπορούσα να σου εξηγήσω το ειρωνικό ύφος κάποιων ποστ, το πού απευθύνονται, καθώς και το πόσο επηρεάζουν οι διεθνείς εξελίξεις και την Ελλάδα.
Αλλά φοβάμαι πως θα πρέπει να ξεκινήσω από αρκετά χαμηλά, φάση μήλο-πέφτει-κεφάλι-ΒΑΡΥΤΗΤΑ, και δεν έχω την υπομονή να το κάνω. Λυπάμαι.
Μα δεν ηταν ειρωνικο το ποστ μου. Πιστευω οτι πρεπει να θεωρουμε ως πατριδα μας και να μας νοιαζει γενικοτερα το τι γινεται σε ολοκληρο τον πλανητη και οχι μονο τα στενα ορια της γεωγραφικης θεσης που λεγεται Ελλαδα. Την ειρωνια που την ειδες?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom