Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Konstantinb

Member
Μηνύματα
223
Likes
947
έχοντας πια πάει σε περίοδο Covid Κύπρο, Δανία και Ντουμπάι, είχα κλείσει από τον Γενάρη με κάποια ντεμεκ προσφορά της Turkish στα 590 για Κολομβία. Οι πτήσεις επιβεβαιώθηκαν, οι low fare θέσεις εξαντλήθηκαν (γκουχου) και με τα πολλά το refund έγινε στη μέρα. Ανάθεμα στη blueair που περιμένω δύο refund.

Κοίταξα ξανακοίταξα για κάτι πιο σοφτ όπως η Τανζανία, που είναι κόβιντ φρι αλλά δε μου κάνει.

Αύριο λέω να κλείσω για Κολομβία τελικά ξανά αφού εκεί ήθελα εξ αρχής, αφού τα γήπεδα στην Αργεντινή δε βλέπω να ανοίγουν φέτος, μέχρι τότε θα έχω τσιπαριστει κι όλας κ άι να δούμε.

καλά ταξίδια σε όλο τον κόσμο by the way και δύναμη
 

pavlito

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
καλησπερα παιδια.με πιστοποιητικο εμβολιασμού μπορείς να ταξιδέψεις παντου στην Ευρώπη χωρις pcr και καραντίνες?μηπως πρεπει να απευθυνθώ σε καθε πρεσβεία ξεχωριστά για πληροφοριες?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
καλησπερα παιδια.με πιστοποιητικο εμβολιασμού μπορείς να ταξιδέψεις παντου στην Ευρώπη χωρις pcr και καραντίνες?μηπως πρεπει να απευθυνθώ σε καθε πρεσβεία ξεχωριστά για πληροφοριες?
Για πότε υπολογίζεις;Δεν έχει ακόμη καθιερωθεί.
 

poised

Member
Μηνύματα
874
Likes
6.469
Επειδή δεν πολυπαρακολουθώ την επικαιρότητα τελευταία και από μία σύντομη αναζήτηση δεν βρήκα τίποτα πρόσφατο, έχει αλλάξει κάτι στο πολυαναμενόμενο "ανοίγουμε τα πάντα" (τουρισμό, μετακινήσεις μεταξύ νομών, τα μπούτια μας) στις 14/5; Μου κάνει εντύπωση που 3 μέρες πριν δεν βλέπω καμία "κίνηση" στα ΜΜΕ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.727
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom