Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

anttheo

Member
Μηνύματα
74
Likes
60
Στην περιπτωση που εισερχεται καποιος στην Ιταλια, ως ενδιαμεσο σταθμο για αλλον ευρωπαικο προορισμο, ισχυουν τα ιδια? Εχω κλεισει 2 μεμονωμενες πτησεις Αθηνα-Ρωμη και Ρωμη-Λισαβόνα, οι πτησεις δεν συνδεονται μεσω κρατησης, μεσολαβουν 5 ωρες στο αεροδρομιο Τσιαμπινο μεχρι την δευτερη πτηση για Λισαβονα..
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
H Γαλλία φαίνεται να κινείται προς την δωρεάν διάθεση Pcr στους τουριστες, μπορεί να ακολουθήσουν και άλλες χώρες, για να δουμε...
France offers free COVID-19 tests to tourists
 

mosaicm

Member
Μηνύματα
104
Likes
49
Η Αυστρία χαλαρώνει τα μετρα από αύριο 19 Μαΐου. Ο καλύτερος τρόπος που έχω βρει για να τσεκάρεις αυτά real time είναι μέσο του σαιτ της skyscanner, επιλέγεις χώρα προέλευσης άφιξης και σου λέει τι ισχύει στο παρόν.
Ναι το εχω υποψη μου αυτο με το skyscanner ..,thanx για την πληροφορια
Και η Γερμανικη πρεσβεια αυριο αναρτει νεα στοιχεια οπως εχω μαθει
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
797
Likes
10.008
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Ζηλανδία

alexm 678

Member
Μηνύματα
16
Likes
22
H Γαλλία φαίνεται να κινείται προς την δωρεάν διάθεση Pcr στους τουριστες, μπορεί να ακολουθήσουν και άλλες χώρες, για να δουμε...
France offers free COVID-19 tests to tourists
Testing options and to-dos in the event of an infection
και η Αυστρία φαίνεται να ακολουθεί με δωρεάν pcr τεστ για τουρίστες, το μόνο που δεν κατάλαβα είναι αν είναι αποκλειστικά για τα ξενοδοχεία που συνεργάζονται.
 

mosaicm

Member
Μηνύματα
104
Likes
49

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
Και εγώ έχω βάλει στόχο να πάω Ισλανδία!

Παιδιά για την έκδοση green pass.....οι 14 μέρες από πότε μετράνε;
Εμβολιάζομαι στις 12.6 και στις 26.6 έχω πτήση για Ιταλία......φεύγω κανονικά με το χαρτί του εμβολιασμού ή θα χρειαστεί και PCR?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.569
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom