Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ δεν έχω καταλάβει, χρειάζεται να κάνεις τεστ στην επιστροφή σου ή απλά εσύ θες να κάνεις;
Μα δεν είπα πουθενά ότι θέλω να κάνω τεστ. Ρώτησα αν χρειάζεται να κάνουμε τεστ στο Βενιζέλος και αντίστοιχα στο Μόναχο στο γύρνα.
 

kostas travel

Member
Μηνύματα
57
Likes
197
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μιανμάρ
Χθες επέστρεψα από Λίβανο, όπου πήγα για 3 ημέρες. Οι εμβολιασμενοι ταξιδεύουν με το πιστοποιητικό και υποβάλλονται σε PCR όταν φτάσουν εκεί. Τα έξοδα του PCR (50$) περιλαμβάνονται στην τιμή του αεροπορικού εισιτηρίου. Οι ανεμβολιαστοι κάνουν PCR από Ελλάδα και γίνεται ένα δεύτερο PCR όταν φτάσουν Λίβανο. Η χώρα βρίσκεται σε τραγική κατάσταση. Αν καποιος θέλει να μάθει περισσότερα ας μου στείλει
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Χθες επέστρεψα από Λίβανο, όπου πήγα για 3 ημέρες. Οι εμβολιασμενοι ταξιδεύουν με το πιστοποιητικό και υποβάλλονται σε PCR όταν φτάσουν εκεί. Τα έξοδα του PCR (50$) περιλαμβάνονται στην τιμή του αεροπορικού εισιτηρίου. Οι ανεμβολιαστοι κάνουν PCR από Ελλάδα και γίνεται ένα δεύτερο PCR όταν φτάσουν Λίβανο. Η χώρα βρίσκεται σε τραγική κατάσταση. Αν καποιος θέλει να μάθει περισσότερα ας μου στείλει
Μπορείς να γράψεις και σύντομες εντυπώσεις/tips για να τα δουν όλοι.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Μα δεν είπα πουθενά ότι θέλω να κάνω τεστ. Ρώτησα αν χρειάζεται να κάνουμε τεστ στο Βενιζέλος και αντίστοιχα στο Μόναχο στο γύρνα.
Ναι βρε αυτό δεν κατάλαβα, γιατί αν είσαι εμβολιασμενος δεν χρειάζεται τέστ και είπα μήπως θες εσύ από μόνος σου για ασφάλεια.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom