Τουρκία Τα 2 Μ στη Τουρκια με Μ.Μ.Μ

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Γουάου!
Έλα, πες την αλήθεια, τα έχεις ήδη γράψει και απλώς τα ανεβάζεις τμηματικά ή κάποιο πνεύμα έχει καταλάβει το σαρκίο σου! Είναι αδύνατον να γράφεις εσύ τόσο γρήγορα. Θα έβαζα στοίχημα ότι ακόμα και η dimkyr ήταν πιο γρήγορη από σένα και με διαψεύδεις!
Υπέροχη η Καππαδοκία και ονειρεμένος μου προορισμός.
Λεπτομέρειες για το ξενοδοχείο, παρακαλώ! Κάποιοι ίσως να θέλουμε να το επισκεφθούμε σύντομα
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Βρε τι έχασα για να πάω να πιώ έναν καφέ χτες το απόγευμα (εντάξει με ποτό κατέληξα...σε προλαβαίνω...). Παρόλο που είχα την τιμή να ακούσω την ιστορία και τις εμπειρίες από αυτό το πολύ ενδιαφέρον ταξίδι κι από τα 2 Μ, χαίρομαι που αποφάσισες να γράψεις κι εδώ...αντε να δούμε αυτή θα τελειώσει ή θα έχει την τύχη της Σερβίας....:D
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
το μαθαινουν απο μικρες μαζι με την φραση " αν δε σου καθαριζω εγω σκουληκια θα βγαλεις".
οπως και το κλασικο: "δεν τρως τιποτα" επειδη αφησα μια μπουκια ενω προηγουμενως εχω φαει μια γαβαθα φαγητο (το μισο με το ζορι)!!:haha:

Για να λεμε την αληθεια η δικια μου ειχε και ενα δικιο γενικοτερα ,την αλλη χρονια της ειπα οτι θα παω 3 βδομαδες Ινδια με τη σχολη με ενα σουπερ προγραμμα για φοιτητες, και γυρισα μετα απο 40 μερες :haha:

τπτ δεν εμαθε....
α καλα εισαι απαιχτη!!!


Πολύ φοβάμαι ότι με την επισκληρίδιο μας βάζουν ένα τσιπάκι (στις παλαιότερες κασέτα) και λέμε τα ίδια τροπάρια...
:haha::haha:Η εξηγηση σου πρεπει να απαντησε ερωτηματικα αιωνων για την απιστευτη ομοιοτητα των ελληνιδων μαναδων!!

Και για να επιβεβαιώσω αυτό που γράφω, ένα έχω να σου πω: "Αμ δεν θα γίνεις μάνα κι εσύ? Τότε θα καταλάβεις"...:haha:
πω πω αυτην την ατακα ποσες φορες την εχω ακουσει και συμπληρωνω το τροπαριο: "...και τοτε θα λες αχ μανουλα μου,μου τα ελεγες και εγω δεν σε ακουγα":haha:


Η ιστορια σου πολυ μου αρεσει.Μας μεταφερεις με πολυ ωραιο τροπο τις ομορφιες της γειτονικης μας χωρας!!Παντως δεν περιμενα τετοια οργανωση και εξυπηρετηση απο τους τουρκους στα λεωφορεια τους.Μπραβο!!


Υ.Γ.αχ παιδευομαι τοση ωρα,βοηθηστε με λιγο:πως κανω πολλαπλη παραθεση προσωπων καθως και μερικα λογια απο τον καθενα;προσπαθησα να το κανω. τωρα τι εκανα δεν ξερω!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Βρε τι έχασα για να πάω να πιώ έναν καφέ χτες το απόγευμα (εντάξει με ποτό κατέληξα...σε προλαβαίνω...). Παρόλο που είχα την τιμή να ακούσω την ιστορία και τις εμπειρίες από αυτό το πολύ ενδιαφέρον ταξίδι κι από τα 2 Μ, χαίρομαι που αποφάσισες να γράψεις κι εδώ...αντε να δούμε αυτή θα τελειώσει ή θα έχει την τύχη της Σερβίας....:D
μη λες πολλα, γιατι μετα το επομενο κεφαλαιο της σερβιας σε περιμενει δουλεια.....:bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ευτυχώς τη δική μου μαμα δε την καναν
Επισκληριδιο και δε λεει τετοια.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ευτυχώς τη δική μου μαμα δε την καναν
Επισκληριδιο και δε λεει τετοια.
εμενα την εμβολιασαν με διπλο τσιπακι....ακομα και στο τηλ να μη με βρει μια μερα παθαινει φρικη...Ευτυχως ομως μου εχει εμπιστοσυνη οτι και να της κανω :haha::haha::haha:

αν ομως διαβασει αυτο το φορουμ θα μεταμορφωθει σε μηδεια :shock:
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
εμενα την εμβολιασαν με διπλο τσιπακι....ακομα και στο τηλ να μη με βρει μια μερα παθαινει φρικη...Ευτυχως ομως μου εχει εμπιστοσυνη οτι και να της κανω :haha::haha::haha:
Και η δικια μου το ιδιο!!αν δεν σηκωσω κατευθειαν το τηλεφωνο ξεσηκωνει τον αντρα μου,τις θειες μου,τις φιλες μου!:haha:
Θυμαμαι μια φορα,οταν ημουν πρωτοετης,επειδη κοιμομουν μεσημεριατικα (ειχα ξενυχτησει) και δεν μιλουσα με "ζωντανια" ηθελε να ερθει στην Φλωρινα γιατι λεει οτι με πατησε αυτοκινητο (ναι καλα διαβασατε):shock:
Μαλλον το παρακαναμε με τις μαναδες μας και σου χαλαμε την ιστορια;)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.454
Ρε ψαράκι, πολύ γρήγορα το πας το ρημάδι. Από τη μια δε προλαβαίνουμε πια να μπαίνουμε στο φόρουμ, από την άλλη η ηλικία δε μας επιτρέπει το γρήγορο διάβασμα (χωρίς σχόλια από μερικές μερικές), με έκανες και λαχάνιασα μόνο που πήδαγα τις σελίδες.
Καλά εντάξει, το λαχάνιασμα είναι από το τένις :D...αλλά μπάστα ρε, πιο σιγά, θέλουμε να σε διαβάσουμε, μη μας τα λες στη πίτα πάλι :D
Όπως δε κάνει να μασάς και να μιλάς, έτσι δε κάνει να πίνεις και να μιλάς πολύ επίσης :D
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ρε ψαράκι, πολύ γρήγορα το πας το ρημάδι. Από τη μια δε προλαβαίνουμε πια να μπαίνουμε στο φόρουμ, από την άλλη η ηλικία δε μας επιτρέπει το γρήγορο διάβασμα (χωρίς σχόλια από μερικές μερικές), με έκανες και λαχάνιασα μόνο που πήδαγα τις σελίδες.
Καλά εντάξει, το λαχάνιασμα είναι από το τένις :D...αλλά μπάστα ρε, πιο σιγά, θέλουμε να σε διαβάσουμε, μη μας τα λες στη πίτα πάλι :D
Όπως δε κάνει να μασάς και να μιλάς, έτσι δε κάνει να πίνεις και να μιλάς πολύ επίσης :D
ρε σα να χεις πιει σημερα μου φαινεται!!!! ασε που εγραψα γρηγορα στην αρχη αλλα βλεπεις σημερα τιποτα, σου δινω μπολικο χρονο! βαλε τα γυαλια της πρεσβυωπιας και ξεκινα!!! :bleh:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Γουάου!

Λεπτομέρειες για το ξενοδοχείο, παρακαλώ! Κάποιοι ίσως να θέλουμε να το επισκεφθούμε σύντομα
Booking.com: Peri Cave Hotel, G

εχει πολλα τετοια στη καππαδοκια, δεν ειναι το μοναδικο..δεν ειναι ξενοδοχειο, ειναι ενοικιαζομενα δωματια, απο αυτο αξιζει το deluxe room που μειναμε, δυστυχως απο οτι ειδα η τιμη του εχει σχεδον διπλασιαστει.....(ειχε 50 τσαμπα πραγμα, τωρα εχει 80 με 80 πιστευω βρισκεις και καλυτερο)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.908
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom