Τελικά ο παράδεισος στη ταυλάνδη που είναι??

haRis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Το μόνο σίγουρο είναι οτι τα ξύλινα σπιτάκια που λές δεν είναι σε τουριστικές ζώνες!
θα τα βρείς άν περιηγηθείς το μέρος που θα πάς,οδηγώντας στο πουθενά..
δύσκολο σου φαίνεται αλλα ειναι πολύ απλό!
δεν είναι παρά μερικά μέτρα απο εκεί που αμολάνε τους τουρίστες τα πρακτορεία.
ψάξε στο google αναζήτησε στο ψαχτήρι bangalows που θα σε κάνουν να ζήσεις τον παράδεισο!!:cool:
μαλλον έχεις δικιο...μονο ψάχνοντας τα βρίσκεις αυτα! αρκει να ξεκινησεις από κάπου βεβαια..σκεφτομαι να ξεκινησω με Σαμουι και μετα απο μια δυο μερες να παω προς τα πανω στο Πανγκαν και Ταο

Ευχαριστω όλους για τις ινφο!!
 

gasgastonegr

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σικελια
γεια και καλο ταξιδι

γεια σας
η καλυτερη εποχη να πας Ται ειναι Δεκ-Ιανου-Φεβρο,και μεχρι 15 Μαρτίου μετα αρχιζουν βροχες κ.λ.π.εγω παντα παω πατονγκ νοικιαζω παπι και παω οπου θελω στο νησι.Το βραδυ στην Πατογκ ειναι καλα για καλο φαϊ και βολτες.Εχει καλο μασαζ με 5 ε υην ωρα και το παπι 3 Ε την μερα θελει διπλωμα το προτυπο.βιασου γιατι θα αρχθσουν οι βροχες καλο ταξίδι.οσο για εταιρια αεροπορικη εγω προτιμω την Ται ειναι πιο σιγουρη και οταν φτασεις Μπαγκογκ εχει αμεσως ανταποκριση.μπορεις να χτησιμοποιησεις και την συγκοινωνια εχει κατι φιρτηγα με ταβλες δεξια και αριστερα έχει πλακα
σκεφτομαι τα νησια της ταυλάνδης για τον επομενο μου προορισμό τον ερχομενο Μαρτιο.

εγινα μολις μελος και πραγματικα διαβαζοντας λιγο απ τις συζητησεις σας νιωθω να ξερω ηδη περισσοτερα πραγματα για την ταυλανδη

αυτο που με προβληματιζει ειναι το τι θα συναντησω μιας που ο πολυς τουρισμος δεν μου αρεσει και αλλωστε τον εζησα περσι στο μπαλι-μπανγκονγκ που πηγα

δεν λεω ξετρελαθηκα με το μπαλί αλλα φέτος θα ηθελα κατι λιγο διαφορετικο από ριζορτ και πολυτελειες(ταχα μου)

σκεφτομαι το σαμουι-κο πανγκαν-κο ταο αλλα από φωτο που είδα ειδικά στο σαμουι εχω ξενερωσει πληρως

ξερει κανεις απο τους πολυταξιδεμενους που ειναι αυτα τα ξυλινα σπιτακια πανω στη θάλασσα....επιτελους!! Θα εκτιμουσα πολυ τις συμβουλές σας για το πως θα ηταν καλλυτερο να οργανωσω το ταξιδι μου ετσι ωστε να δω τον πραγματικο παραδεισο.....

ευχαριστω
η καλυτερη εποχη να πας Ται ειναι Δεκ-Ιανου-Φεβρο,και μεχρι 15 Μαρτίου μετα αρχιζουν βροχες κ.λ.π.εγω παντα παω πατονγκ νοικιαζω παπι και παω οπου θελω στο νησι.Το βραδυ στην Πατογκ ειναι καλα για καλο φαϊ και βολτες.Εχει καλο μασαζ με 5 ε υην ωρα και το παπι 3 Ε την μερα θελει διπλωμα το προτυπο.βιασου γιατι θα αρχθσουν οι βροχες καλο ταξίδι.οσο για εταιρια αεροπορικη εγω προτιμω την Ται ειναι πιο σιγουρη και οταν φτασεις Μπαγκογκ εχει αμεσως ανταποκριση.μπορεις να χτησιμοποιησεις και την συγκοινωνια εχει κατι φιρτηγα με ταβλες δεξια και αριστερα έχει πλακα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.989
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom