Τι λέτε για μια καλοκαιρινή τραβελστορίτικη συνάντηση εν Θεσσαλονίκη;

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
μαριαθ, γιωργος αθηνα 123 και ρομάντικ γουμαν
κατέφτασαν στο bungalows
o καιρός μας τα χάλασε μιας και αρχισε να βρέχει
ενώ στο βάθος διακρίνονται αστραπές και ακούγονται βροντές

ετσι απο εξω μπήκαμε μέσα!!!
:cool:
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η κεραία μας πρόδωσε για άλλη μία φορά, μόνο με τα τηλέφωνα ανταλλάξαμε αγάπες και ευχές. Ελπίζουμε να συνεχίζετε την διασκέδασή σας και να περνάτε υπέροχα επίσης.
Εμείς καλά καλά δεν έχουμε ξεκινήσει :p Καλο ξημέρωμα παιδιά.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Άλλη μια τραβελοστορίτικη συνάντηση έλαβε τέλος.Το μαγαζί (White Bungalow) καταπληκτικό (τα εύσημα στην Ερση) και η παρέα ευδιάθετη και ευκίνητη (μία μέσα μπαίναμε και μία έξω).Αποκορύφωμα το γαρσόν που μα ΄σερβιρε και ο οποίος παντρεύεται Ταυλανδέζα τον Σεπτέμβρη και μας κάλεσε και στον γάμο (μήπως πρέπει να κανονίσουμε την επόμενη συνάντηση μας προς τα εκεί ?).Νάσται καλά παιδιά και καλό καλοκαίρι....:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλο καλοκαιρι να εχουμε παιδια!
Ο καιρος οντως μας τα χαλασε, αλλα στο τελος ξαναξεμυτησαμε και ηταν οντως καταπληκτικα!
Τα ευσημα δεν ειναι δικα μου, τα ευσημα ανηκουν στην romantic woman. Αυτη το σκεφτηκε!!
αυτη η συναντηση ηταν πιο οικογενειακη και πιο στενη, παλιοι φιλοι που μαζευτηκαν και τα ειπαν λιγο πριν διαλυθουν για καλοκαιρινες διακοπες.
Guest Star της βραδιας η Black mamba η οποια διεκοψε τις διακοπες της και ηρθε να μας βρει απο Χαλκιδικη.
Καλα να ειμαστε παντα να ανταμωνουμε!
Και Αθηνα 123 καλη διαμονη στον Πειραια!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
καλό καλοκαίρι στους παρόντες και στους απόντες,στοπ
ήταν πολλή ωραία η τραβελστορική συνεύρεση...,στοπ
ο καιρός μας τα ψιλοχάλασε μιας και μας αναγκασε απο εξω να μπουμε μέσα και να υποστούμε τα πολλά ντεσιμπελ της μουσικής, στοπ
ανανεώσαμε το ραντεβού για σύντομα αυτή τη φορά με τσίπουρα και άλλα γαστριμαργικά τινά,στοπ
η τεχνολογία μας ψιλοπρόδωσε στοπ
καλά που υπάρχουν τα τηλέφωνα και μαθαίναμε την εξελιξη του ημιτελικού στοπ
φωτο από αυριο, στοπ
:cool:
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ΖΗΛΕΥΩ
ΖΗΛΕΥΩ
ΖΗΛΕΥΩ
ΖΗΛΕΥΩ
ΖΗΛΕΥΩ....
Μην ξεχάσω να σας πω οτι ζηλευωωωω!!!!
Ηθελα πολύ να είμαι κοντά σας όπως και την προηγούμενη φορά μα λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων δεν τα κατάφερα...ελπίζω στην επόμενη να είμαι εκεί και να σας αποχαιρετήσω πριν φύγω για την αλλοδαπή!!
Με το καλό να πας Αθηνούλα Πειραιά !!Καλή τύχη στο νέο ξεκίνημα!!!
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Παιδιά, καλό καλοκαίρι! Τέλεια η ατμόσφαιρα! Ο καιρός απαράδεκτος αλλά ακόμα κι έτσι εμείς περάσαμε όπως πάντα καλά! Πολλά ευχαριστώ στην Έρση και στη Μαρία για τις πληροφορίες. Ήμουν σίγουρη ότι όλες μου οι απορίες θα λυνόταν σε μια παρέα σαν κι αυτή. Άντε και την άλλη φορά σε τσιπουράδικο για... μύδια Λάζαρε!
Καλά ταξίδια και φέτος το καλοκαίρι!:clap:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Παρότι ήμουν σε άδεια χτες βράδι και παρά τη θέλησή μου να μαι μαζί σας, δεν τα κατάφερα. Οι εντολές του ΔΝΘ -για μη μετακίνηση - αυστηρές και η τρόικα ( vagantαινα και vagantακια) αμετάπειστη.
Καλό καλοκαίρι σε όλους και όλες.

ΥΓ. 'Οταν αποφασίσετε για τσιπουράδικο, το τσιπουρο θα ναι παραγωγής μου. Ξέρετε της γνωστής ( στους μυημένους) μάρκας "Ορός της αλήθειας''
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Ηταν σίγουρο ότι η βραδια θα κυλούσε εξαιρετικά. Λυπάμαι που δεν τα κατάφερα να είμαι εκεί. Για την επόμενη συνάντηση δηλώνω από τώρα. Καλό καλοκαίρι (έστω με περικοπές και αλλαγές σχεδίων) για όλους μας.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μας πούλησαν λίγο χτες το βράδυ ο καιρός και η τεχνολογία... αλλά δεν πειράζει, ακόμη κι έτσι εμείς περάσαμε υπέροχα! Καλή αντάμωση και πάλι από Σεπτέμβρη.
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
και γω περασα υπεροχα οπως και σε ολες τις συναντησεις μας αλλωστε.χαρηκα πραγματικα που σας γνωρισα απο κοντα.φευγω μεν αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα ξανασυναντηθουμε.ευχομαι καλο καλοκαιρι σε ολουςςςςςςςςςςςςςςςς.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Η βραδυά κύλησε πολύ ωραία!!:clap: Η μουσική όντως κάπως δυνατή αλλά είχε και πολύ ωραία τραγούδια(της εποχής των ντίσκο...εποχής μας
δηλ:bleh:αρκετών εξ ημών τέλος πάντων..)
Ευχόμαστε στην Αθηνά 123 ό,τι καλύτερο στο νέο της ξεκίνημα..
Φεύγοντας μαζί της την είδα και μου το είπε πόσο συγκινημένη ήταν:( και τελικά διαπιστώνω κι εγώ ότι όσο περνάει ο καιρός δενόμαστε σαν παρέα!και αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα!γελάμε,τσακωνόμαστε!,θυμώνουμε,αγαπιόμαστε!!!
Νάστε καλά όλοι σας,εύχομαι την επόμενη φορά να έρθουν όσοι δεν μπόρεσαν να είναι τώρα μαζί μας!
Η επικοινωνία με Αθήνα στάθηκε αδύνατη αλλά ένα μικρό φωτοντοκουμέντο με τις φάτσες μας θα δείτε προσεχώς:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.865
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom