Τι μπορεί να κάνει το κινητό σας (& άλλες χρηστικές πληροφορίες)

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ΥΓ.
σε παρακαλώ στείλε μου το νούμερο μαζί με το gps που ειπαμε αυτό που είναι για κορίτσια το πρώτο το φανταχτερό,και μην ξεχάσεις οι οδηγίες να είναι στα κινέζικα..
ευχαριστώ φίλε μου,και ο ύψιστος στα ύψη να σε έχει καλά.
renata.
αυτο?
Multirama - Προϊόν
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Αυτο το κολπο με την μπαταρια δεν το ηξερα, οντως πιανει, ειδικα εγω που ειμαι και λιγο αφηρημενη και ξεχναω παντα να φορτισω
Ευχαριστω παρα πολυ για τα κολπακια, αν εχεις και κατι αλλο πες μας
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αντίστοιχα κόλπα με 2η μπαταρία και τηλεκοντρόλ κάνει και ο David Copperfield ... και 10 μπαταρίες κρυφές σας βγάζει αν θέλετε!!!!
Λίγη σοβαρότητα ρε παιδιά ... γιατί αν αυτή είναι η σοβαρότητα με την οποία γράφουμε πληροφορίες, αρχίζουν και χάνουν το νόημα τους και οι χρηστικές ταξιδιωτικές πληροφορίες

Mobile Phone Tips
 

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Ειρηνικού
το 4 δεν ισχύει! Το είχα δει και παλιότερα αυτό το κείμενο και όταν μου έκλεψαν το κινητό μου πήρα τον πάροχό μου και ρώτησα. Μου απάντησαν ότι αυτό δε γίνεται, δυστυχώς..:(

δυστυχως εχεις δίκιο. το δοκίμασα φέτος και δεν ήξερα τίποτα! μου είπαν απλώς ότι δεν υπάρχει αυτή η υπηρεσία στην εταιρεία τους. :mad:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αντίστοιχα κόλπα με 2η μπαταρία και τηλεκοντρόλ κάνει και ο David Copperfield ... και 10 μπαταρίες κρυφές σας βγάζει αν θέλετε!!!!
Λίγη σοβαρότητα ρε παιδιά ... γιατί αν αυτή είναι η σοβαρότητα με την οποία γράφουμε πληροφορίες, αρχίζουν και χάνουν το νόημα τους και οι χρηστικές ταξιδιωτικές πληροφορίες

Mobile Phone Tips
μη διαρρηγνυεις τα ιματια σου...και εκει δευτερος ερχεσαι,σε προλαβαν οι γραμματεις και οι φαρισαιοι.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
1 1 2


>Είναι ο Πανευρωπαϊκός αριθμός εκτάκτου ανάγκης (ενιαίος για Αστυνομία, Ασθενοφόρο ή Πυροσβεστική) και αντικαθιστά όλους τους αριθμούς που χρησιμοποιούσαμε μέχρι σήμερα.

>Η κλήση είναι δωρεάν από κινητό και σταθερό. Το σημαντικότερο όλων: εντοπίζει τη θέση του καλούντος για όσους ταξιδεύουν και δεν γνωρίζουν την ακριβή θέση του ατυχήματος. (το αναφέρουμε γιατί, σύμφωνα με έρευνα της Eurostat, μόνο το 4% των Ελλήνων το γνωρίζει και μόνο το 1% το έχει χρησιμοποιήσει)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Φαντάζομαι οτι το 112 πρέπει να το καλούμε για σοβαρό λόγο,αλιώς θα φρικάρουν αυτοί που είναι στην διαλογή!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
1 1 2


>Είναι ο Πανευρωπαϊκός αριθμός εκτάκτου ανάγκης (ενιαίος για Αστυνομία, Ασθενοφόρο ή Πυροσβεστική) και αντικαθιστά όλους τους αριθμούς που χρησιμοποιούσαμε μέχρι σήμερα.

>Η κλήση είναι δωρεάν από κινητό και σταθερό. Το σημαντικότερο όλων: εντοπίζει τη θέση του καλούντος για όσους ταξιδεύουν και δεν γνωρίζουν την ακριβή θέση του ατυχήματος. (το αναφέρουμε γιατί, σύμφωνα με έρευνα της Eurostat, μόνο το 4% των Ελλήνων το γνωρίζει και μόνο το 1% το έχει χρησιμοποιήσει)
Πολυ καλες και χρησιμες οι πληροφοριες σου....αγνοουσα τις περισσοτερες...αλλα...απορια τωρα...γιατι ειδικα σε αυτο το τοπικ δεν υπαρχει η ενδειξη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....??????:(
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
για τις φιλεναδες μου....


Ο μόλυβδος είναι μία χημική ουσία, η οποία προκαλεί καρκίνο.
Πρόσφατα μία μάρκα που ονομάζεται .Red Earth'' μείωσε τις
τιμές της από $67 σε $9.9> !!!!...

περιείχε μόλυβδο.

Οι μάρκες οι οποίες περιέχουν μόλυβδο είναι:
1. Christian Dior
2. LANCOME
3. CLINIQUE
4. Y..S.L
5. ESTEE LAUDER
6. SHISEIDO
7. RED EARTH (Lip Gloss)
8. CHANEL (Lip Conditioner)
9. Market America-Motives lipstick

Όσο περισσότερο μόλυβδο περιέχουν τόσο αυξάνεται ο κίνδυνος για καρκίνο.

Μετά από δοκιμές που έγιναν σε κραγιόν, βρέθηκε ότι το κραγιόν του Y.S.L
περιείχε την μεγαλύτερη ποσότητα μόλυβδου. Προσέξτε ιδιαίτερα τα κραγιόν που
κατασκευάστηκαν για να διαρκούν περισσότερο.
Εάν το κραγιόν σας διατηρείται πιο πολύ από τα συνηθισμένα, οφείλεται
στο ότι περιέχει υψηλό ποσοστό μόλυβδου.
Δοκιμάστε αυτό το τεστ μόνες σας:

1. Βάλτε λίγο κραγιόν στο χέρι σας.
2. Με ένα χρυσό δαχτυλίδι τρίψτε το χρώμα.
3. Αν το χρώμα του κραγιόν γίνει μαύρο, τότε ξέρετε ότι
περιέχει μόλυβδο.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
για τις φιλεναδες μου....


Ο μόλυβδος είναι μία χημική ουσία, η οποία προκαλεί καρκίνο.
Πρόσφατα μία μάρκα που ονομάζεται .Red Earth'' μείωσε τις
τιμές της από $67 σε $9.9> !!!!...

περιείχε μόλυβδο.

Οι μάρκες οι οποίες περιέχουν μόλυβδο είναι:
1. Christian Dior
2. LANCOME
3. CLINIQUE
4. Y..S.L
5. ESTEE LAUDER
6. SHISEIDO
7. RED EARTH (Lip Gloss)
8. CHANEL (Lip Conditioner)
9. Market America-Motives lipstick

Όσο περισσότερο μόλυβδο περιέχουν τόσο αυξάνεται ο κίνδυνος για καρκίνο.

Μετά από δοκιμές που έγιναν σε κραγιόν, βρέθηκε ότι το κραγιόν του Y.S.L
περιείχε την μεγαλύτερη ποσότητα μόλυβδου. Προσέξτε ιδιαίτερα τα κραγιόν που
κατασκευάστηκαν για να διαρκούν περισσότερο.
Εάν το κραγιόν σας διατηρείται πιο πολύ από τα συνηθισμένα, οφείλεται
στο ότι περιέχει υψηλό ποσοστό μόλυβδου.
Δοκιμάστε αυτό το τεστ μόνες σας:

1. Βάλτε λίγο κραγιόν στο χέρι σας.
2. Με ένα χρυσό δαχτυλίδι τρίψτε το χρώμα.
3. Αν το χρώμα του κραγιόν γίνει μαύρο, τότε ξέρετε ότι
περιέχει μόλυβδο.
Για καλο μας τα εγραψες τωρα ???? :bleh::bleh: Τη LANCOME χρησιμοποιω ....ασε που κοντευουν να μου στειλουν και μετοχες !!!!! εχω ολα τα προιόντα της
:(:(
Να προσθεσω οτι διαβασα σε ενα παλιο Εθνος της Κυριακης απο ερευνα του ΤΕΙ Αθηνας στο τμημα αισθητικης....βρεθηκαν με καρκινογονες ουσιες τα προιόντα της LOREAL...της cover girl μανώ και κραγιον

Αναλογο τεστ σε κρεμες μπορουμε να κανουμε ????
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
θα ρωτησω ρε ευη το κολλητο που μου τα στελνει...αν παιζει τιποτα για κρεμες:bleh::bleh::bleh:

EDIT
τι λεει ο λαος?
''κακο σκυλι ψοφο δεν εχει''
αρα μη ψαρωνετε ρε γυναικες....
η δικια μου βαζει μια φιρμα la prerie, ειναι μεν αγνωστη αλλα ακριβη..ποναω καθε φορα στα duty free οταν αναπληρωνει τα πελεμοφοδια της:haha::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
θα ρωτησω ρε ευη το κολλητο που μου τα στελνει...αν παιζει τιποτα για κρεμες:bleh::bleh::bleh:

EDIT
τι λεει ο λαος?
''κακο σκυλι ψοφο δεν εχει''
αρα μη ψαρωνετε ρε γυναικες....
η δικια μου βαζει μια φιρμα la prerie, ειναι μεν αγνωστη αλλα ακριβη..ποναω καθε φορα στα duty free οταν αναπληρωνει τα πελεμοφοδια της:haha::haha:
Oχι και αγνωστη η la prerie ???? για μενα αδιακιολογητα ακριβη.....αλλα αν ταιριαζει στο δερμα της...πρεπει να βαλει τη μισθοδοσια της σε υποθηκη για να παρει τη μιση σειρα....:haha::haha:
Εχω δοκιμασει ολες τις παραπανω απαγορευμενες....και σκεφτομαι τωρα πια αξιόπιστη μαρκα μου εχει ξεφυγει....ειναι να μη σου μπει το ζουζουνι στο μυαλο σου....τυπου.... για να το λενε αυτοι....κατι θα ξερουν...
Ασε που εχω και το lip-closs του Y.S.L και το χρυσοπληρωσα στο αεροδρομιο....

τι λεει ο λαος?
''κακο σκυλι ψοφο δεν εχει''
αρα μη ψαρωνετε ρε γυναικες
....

Να λειπουν οι φαλοκρατικες αντιλήψεις απο το συγκεκριμενο τοπικ παρακαλω !!!:bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.491
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom