Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Το δικό μου είναι τα αρχικά γράμματα του ονόματος και του επιθέτου μου... τίποτα το ιδιαίτερο. :roll::roll::roll:
 
Last edited by a moderator:

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
το 2 δεν είναι σε κανένα όνομα η επίθετο, εκτός αν σε λένε U2:D
ενταξει...μην μαλωνεις . το 2 μπηκε σαν συμπληρωμα ...κανονικα επρεπε να βαλω το 3 λογω ομαδος...:clap:
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
λοιπον, εμενα με λενε αγγελικη ασχετα που ολοι με μπερδευουν με αντρα εδω μεσα (λογικο θα μου πεις)
απλα η αδερφη μου μου εβγαζε συχνα πυκνα παρατσουκλια κ ενα απο αυτα ηταν και το κιτσος
απο το αγγελικη κικη κιτσος
κ επειδη τηνν αγαπω πολυ κ το θεωρω πολυ ιδιαιτερο το χρησιμοποιω συχνα
αυτα
τονιζω λοιπον οτι ειμαι γυναικα '' ο κιτσος! ''
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.596
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εμένα όλοι νομίζουν πως με λένε Γιώργο... Στην πραγματικότητα είναι από το Yor, μια θεσπέσια -αλλά άγνωστη στο ευρύ ελληνικό κοινό- cult ταινία του '83 και το Gos, του αγαπημένου μου Linux.

Η πλάκα είναι που όχι μόνο μου εύχονται όλοι στο φόρουμ του Αγίου Γεωργίου, αλλά κι όταν βγαίνουμε συστήνομαι ως Γιώργος, αφού το παίρνουν ως δεδομένο. Δε βαριέσαι...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Εμένα όλοι νομίζουν πως με λένε Γιώργο... Στην πραγματικότητα είναι από το Yor, μια θεσπέσια -αλλά άγνωστη στο ευρύ ελληνικό κοινό- cult ταινία του '83 και το Gos, του αγαπημένου μου Linux.

Η πλάκα είναι που όχι μόνο μου εύχονται όλοι στο φόρουμ του Αγίου Γεωργίου, αλλά κι όταν βγαίνουμε συστήνομαι ως Γιώργος, αφού το παίρνουν ως δεδομένο. Δε βαριέσαι...
Έχεις απίστευτη "ρέντα" τελευταία......;)
 

marioulita

Member
Μηνύματα
39
Likes
17
...και μενα με βαφτίσανε Μαρία και στο σχολείο για να μας ξεχωρίζουν (επειδη παντα στην ταξη υπήρχαν 4 με αυτό το όνομα)μας φωναζαν με το επίθετο.Νιωθω σαν να μην εχω ονομα.Θα χανόταν ο κόσμος αν δεν έπαιρνα το όνομα της γιαγιας (μαμα του μπαμπά μου).
Καλά κάνουν στην Κωνσταντινούπολη και φωνάζουν "Γιώργο- Μαρία".Πάντα πιάνει!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Εμένα όλοι νομίζουν πως με λένε Γιώργο... Στην πραγματικότητα είναι από το Yor, μια θεσπέσια -αλλά άγνωστη στο ευρύ ελληνικό κοινό- cult ταινία του '83 και το Gos, του αγαπημένου μου Linux.

Η πλάκα είναι που όχι μόνο μου εύχονται όλοι στο φόρουμ του Αγίου Γεωργίου, αλλά κι όταν βγαίνουμε συστήνομαι ως Γιώργος, αφού το παίρνουν ως δεδομένο. Δε βαριέσαι...
Πες και το κανονικο ονομα για να σου πουμε χρονια πολλα τη σωστη μερα.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Λοιπόν να πω και εγώ για το νίκ μου,
Καταρχήν θέλω να το αλλάξω, το βαρέθηκα... ακούει κανένας αντμιν?
κατά δεύτερον ήθελα κάτι να θυμίζει Βορρά κρύο και βουνά (οι αγάπες μου)
κατά τριτον μόλις είχα επιστρέψει από Φινλανδία όπου απέτυχα να δω το Βόρειο Σέλας (aurora borealis) και μου έμεινε απωθημένο...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.462
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Λοιπόν να πω και εγώ για το νίκ μου,
Καταρχήν θέλω να το αλλάξω, το βαρέθηκα... ακούει κανένας αντμιν?
κατά δεύτερον ήθελα κάτι να θυμίζει Βορρά κρύο και βουνά (οι αγάπες μου)
κατά τριτον μόλις είχα επιστρέψει από Φινλανδία όπου απέτυχα να δω το Βόρειο Σέλας (aurora borealis) και μου έμεινε απωθημένο...
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία !! Λατινογενής λέξη λοιπόν ;;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Προς τον Borealis:
Για να αλλαξεις το nickname σου πρεπει να στειλεις μηνυμα στους admin.
Εμενα παντως μου αρεσει και οταν ειχες πρωτοεγγραφει το ειχα προσεξει σαν ενα απο τα πολυ ενδιαφεροντα nicknames. Μια και εισαι απο βορεια και συνηθως χιονισμενα κατα τη διαρκεια του χειμωνα μερη το borealis ειναι πολυ ταιριαστο και ευρηματικο.
Ελπιζω να καλυψεις συντομα το απωθημενο σου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.233
Μηνύματα
884.432
Μέλη
38.920
Νεότερο μέλος
KoR

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom