Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
To nickname μου το πήρα από ένα χρονών κ από τότε δε το αλλάζω. Ήταν Σάββατο κ οι γοννείς μου μαζί με διάφορους άλλους φίλους κ συγγενείς κ μια που με κρατούσε αγκαλιά, με βουτούσαν σε μίνι πισίνα κ έλεγαν συνέχεια το όνομα μου. Ένας με μουστάκια μου κόψε κ μια τούφα κ επειδή μου άρεσε το όλο event κράτησα κ το όνομα. Το 2 το έβαλα γιατί υπήρχε κ ένας άλλος τέτοιος σα κι εμένα που πήγε λίγο νωρίτερα σε αυτή τη πισίνα κ δεν με άφηνε να γραφτώ με το ίδιο όνομα! Μα τι χαζός!
 

Aeiforos

Member
Μηνύματα
51
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικό Πάρκο Β. Πίνδου!
To nickname μου το πήρα από ένα χρονών κ από τότε δε το αλλάζω. Ήταν Σάββατο κ οι γοννείς μου μαζί με διάφορους άλλους φίλους κ συγγενείς κ μια που με κρατούσε αγκαλιά, με βουτούσαν σε μίνι πισίνα κ έλεγαν συνέχεια το όνομα μου. Ένας με μουστάκια μου κόψε κ μια τούφα κ επειδή μου άρεσε το όλο event κράτησα κ το όνομα. Το 2 το έβαλα γιατί υπήρχε κ ένας άλλος τέτοιος σα κι εμένα που πήγε λίγο νωρίτερα σε αυτή τη πισίνα κ δεν με άφηνε να γραφτώ με το ίδιο όνομα! Μα τι χαζός!
:) Ωραίος.
 

evripidis

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΑΪΒΑΛΙ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Επειδή κουράστηκα κάποτε να βρίσκω συνέχεια usernames, έμεινα απλά στο όνομα μου :bleh::D
 

orbit

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εμένα προέκυψε από το «όταν γυρίσουμε τη Γη, τι μένει? Το σύμπαν!» Οπότε πρέπει να μπούμε σε τροχιά.
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Προφανώς το όνομά μου είναι Ελένη και το 70 χρονολογία γέννησης...όταν το πρωτοχρησιμοποίησα δεν είχα ακόμη πρόβλημα με τα χρόνια μου... όχι βέβαια πως έχω τώρα, αλλά με κάτι 86 που βλεπω νοιώθω λίγο γιαγιά...
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Zephyrous: ενας απο τους 4 ανεμους-θεους (συγκεκριμενα ο δυτικος) κ μεσολαβητης μεταξυ πανω κ κατω κοσμου. Εκτος αυτου το βρισκω κ ευηχο κ γι αυτο το χρησιμοποιω παντου εδω κ χρονια!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Καθημερινα γραφονται στο φορουμ πολλα νεα μελη με ασυνηθιστα username's.Αυτο σταθηκε αφορμη για να ανοιξω το συγκεκριμενο θεμα.
Μπορουμε εδω να εξηγουμε τι σημαινει και απο που προερχεται το δικο μας username.
Γι'αυτο λοιπον αρχιζω πρωτος,το dk προερχεται απο τα αρχικα του ονοματεπωνυμου μου.:)
μπράβο σου dk! μ΄αρέσει το thread σου !!:p

και επειδή η εδώ παρεούλα δεν κέρδισε νέοτερα μέλη, να προσθέσω και γω κάτι για το δικό μου username.

Είναι nickname, προερχόμενο απο στοιχεία μου, που βγάζει τελικά και γυναικείο όνομα.

Αν ψαχτεί στο Internet, όλο και κάτι θα δώσει... αλλά καμμία σχέση !!
 

dimemples

Member
Μηνύματα
36
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ξεκίνησα να χρησιμοποιώ το δικό μου σαν τυχαίο συνδυασμό γραμμάτων, αλλά πλέον το έχω καθιερώσει!:p
 

monalisa

Member
Μηνύματα
19
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Βέλγιο χωρίς επιστροφή...
Για μένα είναι προφανές! Είμαι λάτρης της Αναγεννησιακής τέχνης και το συγκεκριμένο έργο αν και δεν είναι το αγαπημένο μου απο άποψη τέχνης, είναι από άποψη ζωντάνιας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.838
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom