Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Γειά σου βρε Glosoli !
Quebecoise είσαι? :clap:

Απο Αθήνα είμαι , τον ερχόμενο μήνα έρχομαι Quebec!
Θα μείνω αρκετό καιρό εκεί!Έχω φίλη απο εκεί!
Λατρέυω το Κεμπεκ!

Πολυ ωραίο αβατάρ!!! Χάρηκα που είδα έναν μελλοντικό
συντοπίτη!!!

Καλά μιλας σοβαρά??? Ολο τον Απριλιο θα ειμαι μεταξυ Μοντρεαλ και πόλης του Κεμπεκ (με μια βολτα από Τορόντο και μπορεί Νέα Υόρκη) ναι η μαμα μου ειναι γαλλιδα από εκει.
 

pecora nera

Member
Μηνύματα
55
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
σιγκαπουρη-πουκετ
pecora nera στα ιταλικα σημαινει μαυρο προβατο...
ειναι το ψευδωνυμο μου σε ενα μπλογκ που γραφω(tacoalatipota.blogspot.com)
ειναι αστειο,το αποφασισα μετα απο πολυ ψαξιμο..με φωναζουν προβατο λογω των φουντωτων μαλλιων μου!!τωρα για το μαυρο...απλα γιατι το ασπρο ειναι πολυ συνηθισμενο!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μετά την επίσκεψή μου στη Σκωτία αντιλήφθηκα ότι το whisky είναι κάτι παραπάνω από απαραίτητο συμπλήρωμα της coca-cola σε σκυλάδικο της παραλιακής.

Μόνο που το παρα-αντιλήφθηκα.Κόλλησα πολύ με την μαγεία του malt whisky κι έτσι ήρθε και το παρατσούκλι.....malt-akias (προφέρεται μολτάκιας παρακαλώ :lol: )
 

maraki_83

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εγώ μετά από τόσο καιρό, σήμερα ανακάλυψα αύτό το topic... Και μου λύθηκαν κάποιες απορίες που μου είχαν δημιουργήσει κάποια usernames!!!

Ας συστηθώ κι εγώ λοιπόν αν και νομίζω ότι είναι λίγο εμφανές ... Είναι από το όνομά μου (που είναι σπάνιο και δυσεύρετο!!!) και τη χρονολογία γέννησης (1983)! :)
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Απο τα χρόνια στο Πανεπιστήμιο Πειραιά.
Όλοι μου έλεγαν οτι θα είχε φάση να μπώ στο ΣΔΟΕ...(Τελικά δεν μπήκα!)


Το 21 είναι απο την ομάδα (ΑΕΚ) . Πονεμένη ιστορία...:cool:
 

vpg

Member
Μηνύματα
91
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στην Αμερική
Το δικό μου προέκυψε από τρία αρχικά.Το δικό μου v,του άντρα μου p και του γιού μας g.Τρείς πρωτοτυπίες σε μία!
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Όχι δεν με λένε Ευτυχία :) Είναι ο τίτλος αυτής της (τελείως κάφρικης) ταινίας, την μεταμεσονύχτια προβολή της οποίας είχα απολαύσει ιδιαιτέρως με την φοιτητοπαρέα μου. ΥΓ: Silmarwen, Αστέρω σε λένε;; :p
 

isis

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Το υπόλοιπο 95% που μένει
isis:απο την αιγυπτια θεα(στην οποια μαλιστα αποδιδουν θετικα χαρακτηριστικα)!αποφασισα να το διαλεξω 1.γιατι ειναι πολυυυ ωραιο ονομα κατα την γνωμη μ.2.εχει τεσσερα μονο γραμματα κ πληκτρολογειται ευκολα(αν κ το πραγματικο μ ειναι Ιβα αρα ακομα πιο ευκολο!)3.οταν γραφτηκα στο σαιτ ειχα μολις γυρισει συγκλονισμενη απο την αιγυπτο!4.μικρη εβλεπα ενα καρτουν με την αιγυπτο κ μ ειχε κολλησει η φραση "μα την Ισιδα"!!5.κ τελος οι isis (το συγκροτημα) μου αρεσουν!αυτα!
 

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Αζόρες-Μαδέιρα
καμία πρωτοτυπία...το όνομα μου (να μην το ξεχνάω κιολας!!χαχα!!!)
 

elli_sugar

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα...ξανα :-)
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Το ΄Ελλη,προφανως το βαφτιστικο μου... το " sugar" παρατσουκλι απο ενα φιλο στο λυκειο,και με ακολουθει μεχρι τωρα... (ναι,ειμαι τοοοοσο γλυκια.. :haha: χαχα)
 

fairy

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Ή ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Μετά την επίσκεψή μου στη Σκωτία αντιλήφθηκα ότι το whisky είναι κάτι παραπάνω από απαραίτητο συμπλήρωμα της coca-cola σε σκυλάδικο της παραλιακής.

Μόνο που το παρα-αντιλήφθηκα.Κόλλησα πολύ με την μαγεία του malt whisky κι έτσι ήρθε και το παρατσούκλι.....malt-akias (προφέρεται μολτάκιας παρακαλώ :lol: )
Μπήκα και γω να εξηγήσω το username μου και επεσα πάνω στο maltakia. Έπρεπε να το περιμένω ότι θα σε βρω σε τέτοιο forum... Φιλιά :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.338
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom