Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

Kandy

Member
Μηνύματα
56
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εμένα το δικό μου είναι από τα αρχικά του επιθέτου μου, το άβαταρ από Olkhon island
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Ποσο γελασα με αυτες τις 28 σελιδες που μολις διαβασα!! Βιος και πολιτεια καποια username... Αλλοι παλι, αρκουμαστε στο ονομα μας! Και η φωτογραφια μου ειναι απο τα Δερβίζιανα, εκει βαθιά, στο πυκνο δασος της Πινδου.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Το THALIA είναι το μικρό μου όνομα και το L το αρχικό του επιθέτου μου. Έχω αλλάξει μια φορά το avatar μου με μια βαλίτσα γιατί πρω κορονοϊού ήμουν με μια βαλίτσα στο χέρι!
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.558
Likes
12.638
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Πολύ πρωτότυπη και γω! Βασικά ήθελα να γραφτώ στο φόρουμ δεν είχα ιδέα ότι εντέλει θα ασχοληθώ όσο...ασχολήθηκα!
Οπότε όνομα και αρχικό του επίθετου και πάλι καλά που δεν έβαλα το σύνηθες ΕvaTop που βάζω αλλού (επίσης συνθετικό από το επίθετο!) και να πρέπει να αποδείξω ότι δεν είμαι ..ελέφαντας (ψωνάκι) αλλά έτσι με λένε ρε παιδιά και μου έρχεται εύκολο...
Τη φωτογραφία μου τη διάλεξα επειδή ήθελα να φαίνεται ότι είμαι Σαλονικιά αν και συνήθως ντύνομαι πολύ πιο κάζουαλ (σε γάμο ήμουν εκεί).
Με άλλα λόγια παντελής έλλειψη φαντασίας και στα δύο.
Ωστόσο επειδή όντως αλληλοεπιδρούμε αρκετά εδώ μέσα προσωπικά θα ήθελα να βλέπω φωτό αντί για άβαταρ γιατί έτσι έχω μεγαλύτερη αίσθηση αμεσότητας, αλλά προφανώς καταλαβαίνω ότι αυτό είναι προσωπικό θέμα του καθενός.
Ευτυχώς που προλάβαμε και μία συνάντηση δια ζώσης και μάθαμε λίγο τις φάτσες μας και κάποιοι από μας φροντίζουμε ώστε να έχουμε μια όσο το δυνατόν πιο τακτική επαφή.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
μου φαινεται καπου το ξαναεγραψα...
εμπνευστηκα απο αυτo
The Etruscan - Wikipedia

στην φωτο στο αβαταρ δεν ειμαι εγω φυσικα...
αλλα ειναι η πιο αντιπροσωπευτικη για εμενα, μιας και κατι που ξεκινησε σαν hobby , εγινε τροπος ζωης, και επηρεασε την αποψη μου, και την ζωη μου σε βαθμο που καποιες απο τις σημαντικοτερες αποφασεις της ζωης μου παρθηκαν κατω απο αυτο το πρισμα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.792
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom