Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

Crash

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
κάπου κοντά
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία
<---Crash
Οι επεξηγήσεις είναι περιττές.
Ο Crash είναι ένας και μοναδικός. Ήρωας.
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
460
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Βίκυ ειναι το ονομα μου (περιεργο ε??:bleh:) και pl ειναι τα αρχικα του ονοματος του αλογου μου (pluto) ... Τωρα γιατι ενα αλογο ονομαστηκε pluto δεν μπορω ουτε εγω να σας το εξηγησω!:D
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
το ονοματάκι μου...όπως στην ταυτότητα....ιωάννα μπάλλα.....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Βίκυ ειναι το ονομα μου (περιεργο ε??:bleh:) και pl ειναι τα αρχικα του ονοματος του αλογου μου (pluto) ... Τωρα γιατι ενα αλογο ονομαστηκε pluto δεν μπορω ουτε εγω να σας το εξηγησω!:D
Να υποθεσω οτι ο κουκλος στο αβαταρ ειναι ο Pluto; Να τον χαιρεσαι!
 

SARAH

Member
Μηνύματα
221
Likes
27
Σαραντουλα ειναι το ονομα μου και απλα το έκοψα σε SARAH.Η γιαγια μου βλεπετε λιποθυμουσε για να το ακουσει...τι να κανουμε!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
To Sarah εφεαυτου παραπεμπει σε κατι εγγλεζικο αριστοκρατικο, οποτε ολα καλα. Προσεχε ομως μην κανεις καμια φιλη Μαρα ...οποτε θα ειστε η Σαρα, η Μαρα και θα ψαχνει κανεις να βρει το κακο συναπαντημα!:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Το ονομα μου ειναι Κλεοπατρα.Η φωτο βεβαια στο αvatar ειναι δανεικη απο μια μεγαλη κυρια...
 

ougk

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελπιζω Σκανδιναβια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια, Αγ Πετρουπολη
Εγω το ονομα το απεκτησα διοτι αν και ασχολουμαι καπου στα 5 χρονια με υπολογιστες απλα γνωριζω τα βασικα ετσι ολοι οι φιλοι με αποκαλουσαν ουγκ για το ποσο ασχετος ειμαι και μου κολλησε. Συνεχιζω ακομα και τωρα να ειμαι ουγκ σε σχεση με υπολογιστες
 

Aeiforos

Member
Μηνύματα
51
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικό Πάρκο Β. Πίνδου!
Aeiforos, δηλαδί Αειφόρος σημαίνει αυτός που έχει πάντα κάτι να προσφέρει, γνωστό νομίζω. Την λέξη αυτη την είχα ακούσει από την φιλόλογό μου στην Α' Γυμνασίου και μου άρεσε και το νόημα και το κράτησα.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εμενα το eva ειναι το ονομα μου (απο το ευαγγελια) και το κας......
ειναι το ψευδονυμο που χρησιμοποιω παντου απο το γυμνασιο και ειναι τα αρχικα ενος πολυ καλου μου φιλου που "εφυγε" σε τροχαιο τοτε.ετσι ποτε δεν τον ξεχνω!
 

Atithash

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βέγκας-Μαϊαμι
Καλημέρα...
Το nickname μου είναι Atithash. Είναι παρατσούκλι απο φίλους προερχόμενο απο τη συμπεριφορά μου με βάση κάποια περιστατικά στο παρελθόν, το χρησιμοποιώ σχεδόν σε κάθε site που κάνω εγγραφή...Ειπώθηκε μια φορά, το επαναλάμβαναν συνεχώς και έτσι καθιερώθηκε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.205
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom