Τι στατιστικά θέλετε να δείτε;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γενικά η google δείχνει ότι μας έχει μια σχετική... προτίμηση μετά τον Αύγουστο του 2018 :bleh:
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.465
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Έλα σε εφτιαξε κ σενα η Ryanair που έβαλε πτήσεις για Ιορδανία κ γέμισε το forum ερωτήσεις "Αν χρειάζομαι visa στην Ακαμπα" κ "αν ειναι επικίνδυνη η οδήγηση στην Ιορδανία" ;):cool::p
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
161
Likes
1.229
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ένα ενδιαφέρον στατιστικό θισως είναι το ποσό πιθανό από τους χρήστες που έχουν μόνο μια ιστορία, αυτή να είναι τελειωμένη. Αναρωτιέμαι αν ο κόσμος σταματάει γιατί βλέπει ότι δεν "τραβάει", ή το έκανε το τελείωσε και απλά δεν συνέχισε. (ίσως πρέπει να βγουν από το στατιστικό η πολύ πρόσφατες ongoing ιστορίες που έγιναν update τους τελευταίους 2 μήνες πχ)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.477
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τι ποσοστό ιστοριών είναι ανολοκληρωτες, ξέρουμε;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ ικανοποιητικό νομίζω.
Ασφαλώς, ειδικά αν σκεφτείς ότι αρκετές ιστορίες υπό εξέλιξη είναι καθ'οδόν να ολοκληρωθούν. Οπότε μπορούμε να πούμε ότι το ποσοστό των ιστοριών που είναι "μετέωρες" είναι μικρότερο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ασφαλώς, ειδικά αν σκεφτείς ότι αρκετές ιστορίες υπό εξέλιξη είναι καθ'οδόν να ολοκληρωθούν. Οπότε μπορούμε να πούμε ότι το ποσοστό των ιστοριών που είναι "μετέωρες" είναι μικρότερο.
Εγώ είμαι αυτή :bounce:Έχω τρεις ιστορίες υπό εξέλιξη, αλλά τις δύο θα τις τελειώσω σύντομα!
Την τρίτη δεν τη βλέπω να προχωράει..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.715
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom