Πάρος Τι Paris...Παρος 4ever!

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τι μου θυμήσατε τώρα! Στην Πάρο πήγα το 2003 (αν θυμάμαι καλά) μαζί με την ioann.gkan περάσαμε σούπερ! Φιλενάδα θυμάσαι?????????
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Και για όσους ψάχνουν μια αρκετά ψαγμένη παραλία στην Πάρο έχω να προτείνω... Φάραγκας... Δυστυχώς μόνο με αυτοκίνητο.. Λεωφορείο δεν πάει.....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Εγώ έχω πάει 3 φορές, αλλά δεν μπορώ να πω ότι τρελάινομαι, όπως οι προηγούμενοι, ιδίως η Παροικια δε μου λέει τίποτα. Προτιμώ Νάουσα, Πίσω Λιβάδι κλπ.Επίσης όσοιτο επισκεφθούνε, ας πάνε και στο ορεινό χωριό Λεύκες. Αξίζει!
Και για να μην παρεξηγηθώ ωραίο νησί, αλλά έχουμε πολύ καλύτερα.
Οπότε ψηφίζω Παρίσι:D
 

GEOARIS

Member
Μηνύματα
43
Likes
120
Θα επισκεφθώ την Πάρο αρχές Σεπτεμβρίου. Είναι κατά τη γνώμη σας παρακινδυνευμένο να μην κλείσω δωμάτιο από πριν αλλά αφού δω τι γίνεται επιτόπου; Σκέφτομαι για διαμονή στη Νάουσα και θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο με την άφιξη στο λιμάνι.

Σας ευχαριστώ
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Θα επισκεφθώ την Πάρο αρχές Σεπτεμβρίου. Είναι κατά τη γνώμη σας παρακινδυνευμένο να μην κλείσω δωμάτιο από πριν αλλά αφού δω τι γίνεται επιτόπου; Σκέφτομαι για διαμονή στη Νάουσα και θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο με την άφιξη στο λιμάνι.

Σας ευχαριστώ

Θα βρεις και δωμάτιο και αμάξι... Μόλις κατεβείτε από το πλοίο θα ΄δείτε πολλούς με ταμπέλες για ενοικιαζόμενα...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Γεια σας, ξερει κανεις δωματια σε καλη τιμη (για Ιουλιο); Που παιζουν οι τιμες; Ναουσα ειναι καλυτερα να μεινουμε; Συμφερει καλυτερα να φερεις αυτοκινητο ή να νοικιασεις εκει; οι τιμες στα αυτοκινητα που παιζουν τον Ιουλιο;
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
192
Likes
194
η ζωη του νησιου ειναι στην ναουσα, οποτε καλυτερα να μινεις εκει.. η καπου κοντα, εκτος αν θες να πας καπου πιο ησυχα και να πεταγεσαι ναουσα οποτε θες τα βραδακια.

τιμες θα βρεις και με 50-60 ευρω το διλκλινο ενα αξιοπρεπες δωματιο. τελευταια φορα που ειχα παει εγω ειχα 90 ευρω τρικλινο.

αυτοκινητο λογικα συμφερει να το παρεις μαζι. εκτος αν πας για 2-3 μερες μονο. απο 40 ευρω την μερα πρεπει να ξεκινανε αμα νοικιασεις.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
τιποτα πιο φτηνα δωματια; Για αρχες Ιουλιου....
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
εχει κανεις να προτεινει δωματια στην Παρο οικονομικα; Ναουσα ή Παροικια; (Ναουσα θα μου πειτε ε;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.826
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom