Τουρκία Τουρκία με λεωφορείο

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Παιδιά απίστευτες πληροφορίες! Και μου βάλατε ιδέες! Έχω άλλωστε να ανέβω κάμποσα χρόνια Θεσσαλονίκη και ακόμα περισσότερα Αλεξανδρούπολη! Θα ήταν καλές αφετηρίες για να ξαναπάω Κωνσταντινούπολη και να το συνδύαζα και με άλλες περιοχές της χώρας! Είστε πολύ τυχεροί οι Θεσσαλονικείς, τόσες χώρες στο πιάτο οδικώς (αλλά και αεροπορικώς με τη ryan!).
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ναι αλλά οι Αθηναίοι έχετε στο πιάτο τις κυκλάδες και τόσα ακόμα νησιά το καλοκαίρι ;)
ααχχ πες τα..αλλα λογικο την καθε περιοχη να την βολευει μια κοντινη της περιοχη..

αλλα ας μην ειμαστε αχαριστοι οι θεσσαλονικεις..καλα ειμαστε..
οδικως εχουμε ολες τις χωρες που συνορευουμε και καλουτσικες αεροπορικες πτησεις..
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
ααχχ πες τα..αλλα λογικο την καθε περιοχη να την βολευει μια κοντινη της περιοχη..

αλλα ας μην ειμαστε αχαριστοι οι θεσσαλονικεις..καλα ειμαστε..
οδικως εχουμε ολες τις χωρες που συνορευουμε και καλουτσικες αεροπορικες πτησεις..
Χάθηκε να συνορεύουμε με Ιταλία και Γαλλία; Λολ!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Χάθηκε να συνορεύουμε με Ιταλία και Γαλλία; Λολ!
να ξερες ποσσες φορες το χω πει κι εγω αυτο..αλλα μην ειμαστε αχαριστοι..εχουμε διπλα μας τα εξωτικα σκοπια,την μαγικη αλβανια και την τροπικη βουλγαρια:D

και γιυτο που λεγαμε πριν..ειναι το site των τρενων της τουρκιας
Train travel in Turkey | Timetables, fares, how to buy tickets
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Να συμπληρώσω ότι έχω ακούσει εξαιρετικά σχόλια για το τούρκικο τρένο Θεσσαλονίκη - Κωνσταντινούπολη. Καλη δουλειά κάνουν οι Τούρκοι, μπράβο τους.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
με προλαβε η προλαλησασα..εκτος κι αν υπαρχει καμια εξελιξη που δεν ξερουμε...
υπαρχει?
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
βασικα στη τουρκια εχει λεωφορεια για παντου,εγω γυρισα πολλα μερη,εκανα γυρω στα δεκα δρομολογια σε 22 μερες, πολυ οικονομικα και ανετα....το πιο ακριβο που πληρωσα ηταν 25 ευρω για 11 ωρες δρομο.... το συγκεγκριμενο ειναι οικονομικο για τα δεδομενα μας, ξεκιναει βραδυ κατα τισ 9, ο δρομος ειναι εθνικη μια ευθεια και το πρωι ανοιγεις τα ματακια σου κατα τια 6 και βλεπεις αυτο.....
Eστω αν δε γραψεις ιστορια, γραψε μας λιγα πραγματα χρησιμα γι'αυτο το ταξιδι ;)
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
με προλαβε η προλαλησασα..εκτος κι αν υπαρχει καμια εξελιξη που δεν ξερουμε...
υπαρχει?
δυστυχως μαλλον τα συνορα μονο με λεωφορειο η αυτοκινητο θα τα βλεπουμε στο εξης....τπτ νεωτερο
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Eστω αν δε γραψεις ιστορια, γραψε μας λιγα πραγματα χρησιμα γι'αυτο το ταξιδι ;)
απλα υπαρχουν αρκετες ιστοριες για τουρκια...ισως θα μπορουσα να γραψω καποια ιστορια που να επικεντρωνεται στο τριγυρισμα με λεωφορεια και dolmus και καποιες φωτογραφιες.....αλλα βλεπεις ειμαι τεμπελιτσα:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.318
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom