"Το κοπή τη πίτα" Αθήνα 2012!

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καμιά ανταπόκριση ακόμη; Τίποτε; Βαριά σας έπεσαν τα παπλώματα!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλημέρα σε όλους.
Καταρχήν ένα ευχαριστώ στον συνονόματο XRISTOS71 και στις γλυκές zmaria και Twinkie που ήταν επί της υποδοχής και της οργάνωσης.
Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο Traveller ακόμη ψάχνει να αντικαταστήσει ένα από τα δώρα του ( κέρδισε σε κλήρωση το φλουρί μιας και μάλλον κάποιος το κατάπιε ή ήταν στα περισσευούμενα κομμάτια) που ήταν μαθήματα χορού με έναν πλήρως ενημερωμένο οδηγό για Ντουμπάι.
Ομοίως ο Taver αλλάζει τον οδηγό για Βαρκελώνη με έναν οδηγό για Ινδία που από ότι έμαθα τον κατενθουσίασε στην πρόσφατη επίσκεψη του.
Η zmaria και twinkie ψάχνoυν ακόμη μικρόφωνο για να κάνουν την κλήρωση για τα δώρα για να μην ξελαρυγιάζονται να φωνάζουν τα τυχερά νούμερα,
Η Ευαγγελία πήγε κατευθείαν να συνεχίσει τα μαθήματα χόρου, ο Samion ψάχνει ακόμη τις λίστες των ναυαγών του Costa Concordia για να λύσει το μυστήριο του ναυαγού μέλους του φόρουμ....

Λοιπόν όπως καταλάβατε μια χαρά περάσαμε. Μαζευτήκαμε καμιά 45 άτομα (καταγγέλω την απουσία των admin), ήπιαμε, συζητήσαμε, γελάσαμε, ξεφύγαμε από την καθημερινότητα, κόψαμε και την πίτα μας (η οποία ήταν τίγκα στη ζάχαρη άχνη) και όλα καλά.
Είδα φίλους και γνωστούς, αλλά γνώρισα και νέα άτομα και επιτέλους είδα ποιος-α κρύβεται πίσω από τα ψευδώνυμα.

Μίλησα σχεδόν με τους περισσότερους, αλλά θα κάνω ειδική μνεία στα μέλη xenos, renata και varsa που ήρθαν από μακριά για να μας τιμήσουν με την παρουσία τους.

Να μαστε καλά και πάντα τέτοια:clap:

Υ.Γ. Ευχαριστώ το μέλος galat που με τη βοήθεια του και την τύχη κέρδισα το εκπτωτικό κουπόνι από τα travelbookstores
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Πολύ ωραία βραδιά η χτεσινή! Χάρηκα που επιτέλους σας γνώρισα και από κοντά! Το μόνο "πρόβλημα" ήταν ότι έπρεπε να θυμάμαι και τα ονόματα και τα nicknames. :bleh: Στο τέλος τα κατάφερα χάρη στην βοήθεια του Βλάση και της Έλενας! :clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Εμ βέβαια αργήσαμε να απαντήσουμε, γιατί κάποιοι τρύπωσαν κάτω από το πάπλωμά τους κατά τις 4 πμ.:haha:

Χρήστο η επιλογή του μαγαζιού ήταν τέλεια !!! :clap:

Ζmaria & Twinkie σας μερσούμε πολλάκις :clap:...

το μαγαζί ήταν άψογο στο σέρβις και στη μουσική... ευτυχώς παρέμεινε η ακοή μου στα ίδια επίπεδα.... η φωνή πιο μπάσα, λόγω των τσιγάρων όμως.

Ολοι οι παλιοί βρεθήκαμε, πλέον γνωστοί οι περισσότεροι μεταξύ μας και τα ήπιαμε και τα είπαμε και τα φάγαμε και τα λουστήκαμε (από μπύρες μέχρι και ζάχαρη από την πίτα :haha:)

Χαρά μεγάλη που είδαμε τη renata & xeno :lol:
renata αναμένουμε τα τιπς για το Λάος... ειδικά για το 2ημερο με τη βάρκα..

greekwolf καλώς ήλθες στη παρέα !!

zmaria μερσί για το δώρο που κέρδισα :lol: (μαθήματα salsa )

Αντε να μαστε καλά και λίαν συντόμως σε επόμενη μάζωξη :clap:

(Αφεντικό , δεν μας ήλθες :()
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Τι έγινε καλέ κοιμάστε?

Μα γιατί, που ξενυχτούσατε χτες?? :lol::bleh:

Πάω να πιω καϊφέ και θα επανέλθω αργότερα!

Μέχρι τότε να ευχαριστήσω όλους όσους ήρθατε, περάσαμε πολύ ωραία!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
(Αφεντικό , δεν μας ήλθες :()
Δε με ήθελε με τίποτα, πήγα την κόρη μου στη χορογραφία που είχε, και στην επιστροφή ανέβασε πυρετό και είμαστε χάλια σήμερα, ήταν πραγματικά αδύνατον να τα καταφέρω. :(

Βλέπω όμως ότι περάσατε καλά, και χωρίς εμένα. Μη σας μπαίνουν ιδέες για το forum όμως :D
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Άλλη μία πετυχημένη συνάντηση, στην οποία περάσαμε και πάλι πολύ ωραία, χάρη στην πολύ καλή προετοιμασία της Ζmaria και της Twinkie, τις οποίες και ευχαριστούμε θερμά.

Πρέπει να ενημερώσω όσους δεν συμμετείχαν ότι έχει πέσει ιδέα για ανοιξιάτικη συνάντηση στην Σύρο. Ετοιμαστείτε γιατί θα περάσουμε υπέροχα!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
για αλλη μια φορα το αλκοολ και το κεφι ηταν αφθονα.....περασαμε πολυ ωραια, ευχαριστουμε τα κοριτσια και οποιον αλλο βοηθησε στη διοργανωση......χαρηκα που γνωρισα και αλλα ατομα και ειδα ξανα παλιους γνωστους!!! αντε στην επομενη!

α και καταγγελω αδικια, δε πηρα εγω τους χορους , στημενο το παιχνιδι...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Kι εγω περασα πολυ ομορφα αν και εκαντσα ελαχιστα. Χαρηκα που επιτελους σας γνωρισα απο κοντα, λυπαμαι που εμαθα μονο τα nicknames σας και οχι τα ονοματα σας. Μπραβο στα κοριτσια και στο Χρηστο για την οργανωση και για την ωραια τουρτα. Φλουρι δε βρηκαμε οποτε το κληρωσαμε. Δεν το κερδισα, για ενα νουμερο διαφορα μου το πηρε μεσα απ'τα χερια ο traveller. :bleh: Μου'δωσε ομως ενα απ'τα δωρα του μπας και αρχισω μαθηματα χορου :haha:
Ευχαριστω πολυ τη Παναγιωτα που με γνωρισε στους περισσοτερους και με βοηθησε να αισθανθω ανετα.
Ελπιζω να τα ξαναπουμε :D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
. Μπραβο στα κοριτσια και στο Χρηστο για την οργανωση και για την ωραια τουρτα.
Μη χασεις manelaki και δεν παινεψεις το φαστφουνταδικο που τρως .
Μαλλον πρεπει να ησουν σε αλλο παρτυ γιατι εμεις κοψαμε ΠΙΤΑ χθες:haha::haha::haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.368
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom