"Το κοπή τη πίτα" Αθήνα 2012!

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μη χασεις manelaki και δεν παινεψεις το φαστφουνταδικο που τρως .
Μαλλον πρεπει να ησουν σε αλλο παρτυ γιατι εμεις κοψαμε ΠΙΤΑ χθες:haha::haha::haha::haha::haha:
ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ

:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
Εφτιαξα τουρτα-νουτελα. Να σου κρατησω ενα κομματι να σε γλυκανω; :bleh:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Λοιπον ας πω και γω !

Ρενατα και Ξενος ειστε πραγματικα τα καλυτερα παιδια, σας θελουμε πιο συχνα κοντα μας !!!

Μανελακι εισαι γλυκα, μην ανησυχεις που δεν μας θυμασαι με τον καιρο θα μας μαθεις!!

Galat μετα απο τοσες συναντησεις αυτη τη φορα καταφερα να σε γνωρισω και χαρηκα πολυ!

Getxo μου γλυκια, επισης επιτελους σε γνωρισα :clap::clap:

Greekwolf και Σια να μας ξαναρθετε :bleh:

mfish και Nedelja σουπερ η μεταμφιεση (ο "Χρηστος" να μην ξανααπουσιασει παρακαλω)

varioathens μας ελειψες!!!!!:(

vlassis και ευαγγελια ειστε τρομεροι χορευτες:D

Mαρια , Τουινκακι και Χρηστο σας υπερευχαριστουμε ηταν ολα τελεια!!!:roll::D
(το πιο τελειο , ηταν το σφηνακι , πως το λενε να δεις....:haha:)

Υ.Γ η φραουλα βρεθηκε;;;;:haha::haha::bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Χτες περάσαμε πολύ όμορφα!
Είχαμε όλοι χαλαρή και καλή διάθεση, τα είπαμε, τα ήπιαμε, γελάσαμε, χορέψαμε, φάγαμε ωραία πίτα και μοιραστήκαμε δωράκια.

Malysa, καλούς χορούς!!! ;)
Μαράκι κι εσύ, καιρός ήταν να ξαναρχίσεις το σπορ!
Εlenara88 πολλές καρδούλες!
Ευαγγελία τι να πω, τι να πρωτοπώ, αστέρι!!
Ισαβέλλα χαιρόμαστε πολύ να σε βλέπουμε στις συναντήσεις!!
GTS έστω και αργά τα κατάφερες!! Πάντα ευτυχισμένος όπως τώρα!
ROULIS, την επόμενη συνάντηση να την κανονίσεις στα μπουζούκια να ηρεμήσεις! :bleh:
Νedelja και Mfish φοβερές! Και πίνετε και πίνεστε!
Papi9 και pappous ευχαριστώ για την πρόσκληση!
Kleo ελπίζω να έφτασες σπίτι σώα!
Greekwolf καλή αρχή! Θέλω να πιστεύω πως οι φίλοι σου έχουν γίνει ήδη μέλη!
Hydronetta, αναμένουμε την επόμενη υπερπαραγωγή!
Εvi1, Baharaki, travelina, Aria_C, Panagiota, taver, travelogatos, dik-7, vlassis, Sokratis, Samion, Traveller, orestcrete, manelaki , muchos muchos χαμόγελα!!
Όσοι ήρθατε εκτός φόρουμ, ελπίζω να περάσατε τέλεια!
Όλοι όσοι κερδίσατε να είστε τυχεροί πάντα!
Όσοι δεν κερδίσατε επιτέλους να γίνετε! :bleh:
Γκρίνιαζα κι εγώ πως δεν έχω κερδίσει ποτέ τίποτα και να που χτες κέρδισα!
Μόνο που μάλλον δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω το....κουπόνι χορού! :rolleyes: Αμάν!! Κάτι άλλο δεν γινόταν??? Μια φορά κι εγώ?

Για τα κουπόνια χορού να ξαναπω πως όποιος δεν θέλει να τα χρησιμοποιήσει ο ίδιος μπορεί να τα δωρίσει, δεν είναι ονομαστικά. Κρίμα είναι να πάνε χαμένα!

To μαγαζί ήταν πολύ ωραίο, o ιδιοκτήτης συμπαθέστατος και τα κορίτσια εξυπηρετικότατα! Ακόμα κι ο dj έκανε την ατμόσφαιρα πιο λάτιν από ότι μάλλον συνηθίζει, μόνο και μόνο για να μας ευχαριστήσει. Πέρα από τα λάτιν, οι μουσικές επιλογές ήταν πολύ καλές και στην σωστή ένταση για να μπορούμε να μιλήσουμε! Γενικά ότι θέλαμε, ήτανε όλοι μέσα στην προθυμία. Νομίζω πως καλύτερη επιλογή δεν θα μπορούσε να είχε γίνει και πως πρέπει να την ξανασκεφτούμε σε επόμενη συνάντηση.

Χάρηκα πολύ με όλους όσους ήρθατε, με τον καθένα ξεχωριστά, με παλιές και καινούριες φάτσες! Ειδικά να πω για όσους μας ήρθαν από μακριά:
Την Βάρσα το τρελοκομείο που είναι πάντα μέσα στο χαμόγελο και απλά την αγαπώ! (όπως και όλες τις μπου φου φου ε :bleh:)
Τον καλό μας Galat που μας τιμάει πάντα, αν και μένει στην Σύρο.
Την υποψήφια σαλσομάνιακ Getxowoman που ήταν μια από τις ευχάριστες εκπλήξεις!
Και φυσικά τους πολύ συμπαθητικούς Renata & Xenos που επιστρέφοντας από Ταϋλάνδη, παρέμειναν για λίγο στην Αθήνα για την πίτα μας. Χάρηκα ΠΑΡΑ πολύ που σας γνώρισα κι εύχομαι κάποια στιγμή να ανταποδώσω την επίσκεψη! Αγαπάμε Κρήτη!


Είχαμε και απουσίες που δεν θέλαμε να έχουμε, όπως της Θεσσαλονίκης που μας έχει κακομάθει αλλά και πολλούς άλλους, ελπίζουμε την επόμενη φορά να τα καταφέρετε-ουμε. Για μένα να πω ειδικά για την Vario που μου έλειψε στην όλη φάση, αλλά και τον Def που αντί τουλάχιστον να χαρεί με το παιδάκι του που χόρευε, αρρώστησε κιόλας το καημενούλι! Περαστικά!

Glosoli που ήσουν???????????

Ας περάσω τώρα στα οσκαρικά :D

Ευχαριστώ και πάλι τον Χρήστο που από το πουθενά ήταν πέρα για πέρα πρόθυμος και ασχολήθηκε με τα πάντα.
Το Κλαιράκι μου που πάντα με καθησυχάζει.
Την Τwinkie που της ζήτησα να με βοηθήσει λίγο, αλλά μπορεί να έκανε και περισσότερα εντέλει! :haha: και που κουβαλάμε την ίδια τρέλα!
Την Lullu που μέσω της Renata και του Xenos, πρόσφερε ένα δώρο εκ Ταυλάνδης στον τυχερό του φλουριού. Δηλαδή τι να πω, respect!
Όλους όσους προσφέρατε τα δωράκια μας! Και για τα δωράκια αλλά πρωτίστως για την κίνηση και μόνο.

Τέλος σας ευχαριστώ όλους όχι μόνο για τα καλά σας λόγια, αλλά και για τα μπινελίκια που ρίξατε στον κύριο που με κρέμασε. Αχχχ πολύ το φχαριστήθηκα!!
Τελικά από ότι φάνηκε χάρη μας έκανε!

Κι εις άλλα με υγεία λοιπόν!

(Μην τολμήσει κανείς και πει πως είμαι πολυλογού)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ολόκληρη ποστάρα έγραψα, εκεί κολλήσατε τστστστς :rolleyes:

Αντώνη καλααααααααααααά...
Για πες, ζηλεύουμε, ζηλεύουμε?? :D
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Λοιπον ας πω και γω !

Υ.Γ η φραουλα βρεθηκε;;;;:haha::haha::bleh:
...ναι,και δεν μπορω να σας πω που! :haha::haha::bleh:

Χτες περάσαμε πολύ όμορφα!


Την Βάρσα το τρελοκομείο που είναι πάντα μέσα στο χαμόγελο και απλά την αγαπώ! (όπως και όλες τις μπου φου φου ε :bleh:)
εγω? τρελοκομείο? παψε καλε!! όποιος με ξέρει πραγματικά θα σου πει οτι ψευδεσαι οικτρά! :bleh:


θελω να πω οτι το καταχαρηκα που κατεβηκα μια φορα ακομα κοντα σας, που σας ειδα παλι και ημασταν πολυ χαλαρα και τα ειπαμε αρκετα, γελασαμε, χορεψαμε, που ειδα Φιλους απο νησιωτική ελλαδα (ξερετε ποσο σας αγαπω ;) ) που γνωρισα απο κοντα την ισαβελα επιτελους, που φαγαμε την φανταστικη πιτα και που το πρασινο βελος με εφτασε σωα στο σπιτι :haha: εστω και αργα...
Μονο που δεν ειδα μερικα αγαπημενα προσωπο, παρολο που τα περιμενα :(
την επομενη φορα ομως θα τα καταφερουμε :D

p.s. οι "μπυρες" ηταν να τι πιεις στο ποτηρι ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.724
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom