"Το κοπή τη πίτα" Αθήνα 2012!

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ευχαριστώ και εγώ από την μεριά μου την zmaria και την twinkie για την πολλή ωραία βραδιά που περάσαμε. Α και αυτόν τον άλλο πως τον λένε τον…..Χρήστο.Να στε καλά και την άλλη φορά ελπίζω να χει από κάτω.


Όσο για την κλήρωση τα ίδια και τα ίδια . Σαν το Κωστάκη με το Γιωργάκη . Έφυγε ο sporos ήρθε η Μαρία η διαπλοκή σε όλο της το μεγαλείο. Η Ευαγγελία και ο taver πάντα μέσα. Πάλι καλά που έλειπε ο travelgatos (τόσα φιστίκια που έφαγε μπούκωσε και ξεχάστηκε)…Τσάμπα το επίσημο ένδυμα για να ανέβω στο πάλκο να παραλάβω το δωρο μου…..To 3 ρε το 3....Ας είναι. Έφαγα μετά μια κρέπα για να γλυκάνω την πίκρα μου.Α έκλεισα και ένα ταξίδι αλλά δεν θυμάμαι που και ποτέ Παρακαλώ ενημεροστεμε.
Ιιιιιιι μα πως με δίνεις τόσο στεγνά!! Αν είχε από κάτω όπως υποσχέθηκα αρχικά, θα ήσουν πιο καλός μαζί μου! Κατά τα άλλα, γιατί διαπλοκή, επειδή κέρδισα κι εγώ η ίδια?? Σιγά! :haha:
(θεϊκό το ποστ ΟΛΟ!)

Η σαλσέρα Ευαγγελία δεν κέρδισε στην κλήρωση, αλλά όπως αναφέρθηκε κέρδισε τις εντυπώσεις!!

Αυτό με την φράουλα το έχασα κι εγώ ρε γαμώτο! ΠΟΙΑ φράουλα???
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Εγώ τι να πω; Με αυτή την κ...γρίπη τα έχασα όλα αυτά !!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Η υπεροχη σαλσα που χορεψες με το Vlassi..
:oops::oops::oops: με κανετε και κοκκινιζω .....
Χωρις την καθοδηγηση του Βλασση δεν θα μπορουσα να χορεψω ...
Δεινος καβαλιερος
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
...Mαρια , Τουινκακι και Χρηστο σας υπερευχαριστουμε ηταν ολα τελεια!!!:roll::D
(το πιο τελειο , ηταν το σφηνακι , πως το λενε να δεις....:haha:)
...
το καπουτσίνο; ανπαίκταμπλ!

...Αυτό με την φράουλα το έχασα κι εγώ ρε γαμώτο! ΠΟΙΑ φράουλα???
φράουλες... σοκολάτες... μπιγκ....
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Έστω και καθυστερημένα (δυστυχώς δεν ''πίνομαι'' μόνο αλλά και πίνω οπότε 2 μέρες τώρα με πλάκωσε το πάπλωμα...:haha:) να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όσους έτρεξαν και οργάνωσαν τη βραδιά...Κοριτσάκια μου Zmaria & Twinkie σας ευχαριστούμε αν και μας χρωστάτε κι ένα show...:bleh:
Ευχαριστούμε και τον κύριο της παρέας XRISTOS71, τελικά το φλουρί βρέθηκε ή το κατάπιε κανένας μας???:haha:
Περάσαμε όμορφα κι εγώ προσωπικά χάρηκα πολύ που γνώρισα νέα πρόσωπα αλλά και παλιές ''καραβάνες'' του forum που μέχρι τώρα δεν είχα την ευκαιρία. Είναι πραγματικά πολύ ευχάριστο άτομα που τα έχεις ήδη συμπαθήσει από το γραπτό τους λόγο και κάτω από την ανωνυμία ενός avatar να διαπιστώνεις οτι και από κοντά είναι το ίδιο ενδιαφέροντα και συμπαθή και κάποια ακόμα περισσότερο...:D

(Επίσης κάποιο μέλος ονόματα δε λέμε μας χρωστάει ένα μπουκάλι ρακή -δε νομίζω να το φωτογραφίζω..???:haha::bleh:-)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.910
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Έστω και καθυστερημένα (δυστυχώς δεν ''πίνομαι'' μόνο αλλά και πίνω οπότε 2 μέρες τώρα με πλάκωσε το πάπλωμα...:haha:) να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όσους έτρεξαν και οργάνωσαν τη βραδιά...Κοριτσάκια μου Zmaria & Twinkie σας ευχαριστούμε αν και μας χρωστάτε κι ένα show...:bleh:
Ευχαριστούμε και τον κύριο της παρέας XRISTOS71, τελικά το φλουρί βρέθηκε ή το κατάπιε κανένας μας???:haha:
Περάσαμε όμορφα κι εγώ προσωπικά χάρηκα πολύ που γνώρισα νέα πρόσωπα αλλά και παλιές ''καραβάνες'' του forum που μέχρι τώρα δεν είχα την ευκαιρία. Είναι πραγματικά πολύ ευχάριστο άτομα που τα έχεις ήδη συμπαθήσει από το γραπτό τους λόγο και κάτω από την ανωνυμία ενός avatar να διαπιστώνεις οτι και από κοντά είναι το ίδιο ενδιαφέροντα και συμπαθή και κάποια ακόμα περισσότερο...:D

(Επίσης κάποιο μέλος ονόματα δε λέμε μας χρωστάει ένα μπουκάλι ρακή -δε νομίζω να το φωτογραφίζω..???:haha::bleh:-)


Σκαναρισμα κανονικο,οχι απλα φωτογραφια .. εγω ειπα να παω να την φερω απο το αμαξι,εσυ ησουνα η διστακτικη της υποθεσης :bleh::bleh::bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Σκαναρισμα κανονικο,οχι απλα φωτογραφια .. εγω ειπα να παω να την φερω απο το αμαξι,εσυ ησουνα η διστακτικη της υποθεσης :bleh::bleh::bleh:
Μόνος σου καρφώνεσαι....:D
Και ασ' τα αυτά....από την αρχή τι έκανες όχι μετά από παρακάλια...:haha::bleh:
έχουμε και μια αξιοπρέπεια....:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Να δωσω συγχαρητηρια στα αγαπημενα μου κοριτσακια και τον Κρις για την οργανωση!!!
Περασαμε πολυ ωραια και μετα απο δυο μερες ..ευτυχως καταφερα να βρω το δρομο!!!:D
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Να δωσω συγχαρητηρια στα αγαπημενα μου κοριτσακια και τον Κρις για την οργανωση!!!
Περασαμε πολυ ωραια και μετα απο δυο μερες ..ευτυχως καταφερα να βρω το δρομο!!!:D
Τι εννοείς πως βρήκες τον δρόμο μετά από δυο μέρες??? :shock:
Ααααα ξέρνα τα τώρα ΟΛΑ! :bleh:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
8.144
varioathens μας ελειψες!!!!!:(

Είχαμε και απουσίες που δεν θέλαμε να έχουμε, όπως της Θεσσαλονίκης που μας έχει κακομάθει αλλά και πολλούς άλλους, ελπίζουμε την επόμενη φορά να τα καταφέρετε-ουμε. Για μένα να πω ειδικά για την Vario που μου έλειψε στην όλη φάση, αλλά και τον Def που αντί τουλάχιστον να χαρεί με το παιδάκι του που χόρευε, αρρώστησε κιόλας το καημενούλι! Περαστικά!
Mε συγκινείτε φίλες μου!!! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.701
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom