Το avatar σας

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Νομίζω ότι πειραματίστηκα με κάποια στην αρχή. Για ένα μεγάλο διάστημα είχα το αγαπημένο μου cartoon τον Wile το κογιότ. Εδώ και αρκετό καιρό πλέον έχω το γουρούνι του Αρκά. Μακαριότητα, χαλαρότητα, ευδαιμονία. Μάλλον το alter ego μου. Κοινό σημείο η μπίχλα και όσο μεγαλώνω και η κοιλιά :haha:.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Δεν τόχω αλλάξει, αλλά μετά τις αλλαγές στο φόρουμ εμφανίζεται το μισό όπως βλέπετε. μόνο στο προφίλ όταν πηγαίνω το δείχνει ολόκληρο
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
@go2dbeach Εσύ που είσαι από τα πρώτα μέλη του travelstories, μπας και θυμάσαι αν είχα άλλο avatar εγώ ποτέ;
Νομίζω είχες βάλει για πολύ λίγο διάστημα έναν λύκο (καρτούν) που κρατούσε μια επιγραφή "δεν την παλεύω" :haha: Μετά την πάλεψες και το άλλαξες :haha:. Θυμάμαι καλά?
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Εγώ είχα γελάσει πολύ με αυτή τη φωτογραφία όταν μου την έστειλαν. Ο τίτλος ήταν "πάντα υπάρχει ο ηλίθιος που χαλάει τη φωτογραφία" και δεν ξέρω αν φαίνεται καλά αλλά στην άκρη υπάρχει μια μικρή φώκια που έχει βάλει το κεφάλι της μπροστά στους πιγκουίνους.
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Εγώ είχα βρει αυτή τη φωτογραφία στο ίντερνετ και με ενθουσίασε, καθώς συνδυάζει τον ονειρικό μου προορισμό (Μπόρα Μπόρα) με χαλαρότητα, ηρεμία, καλοπέραση, καλή παρέα, καλό φαγητό και ποτό! Στην υγεία μας!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Χθές έκλεισα 3 χρόνια στο travelstories!
Στην αρχή είχα για λίγο την μάπα μου :D
Μετά άλλαξα 2-3 και εδώ και αρκετό καιρό πάνω από χρόνο έχω τη συγκεκριμένη φωτό.
Την είχα σε ένα φάκελο με άπειρα wallpapers.Απλά μου έκανε κλικ...Ίσως το stop δείχνει ότι δεν θέλω πολλά πολλά!
Η αλήθεια είναι πως το ψιλοβαρέθηκα και ίσως το αλλάξω.
Το συγκεκριμένο avatar το έχω και στο gmail μου,στο youtube και στο gravatar δηλαδή μπαίνει αυτόματα σε φόρουμ που συμμετέχω με το mail που έχω συνδέσει το gravatar.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Το πρώτο μου άβαταρ το είχα διαλέξει από τις επιλογές που έδινε το φόρουμ και το είχα για μερικές εβδομάδες.
Μετά έβαλα το άβαταρ που βλέπετε τώρα. Τα τρισχαριτωμένα παιδάκια που παίζουν ανέμελα και ποζάρουν στη φωτογραφική μου στους δρόμους της Παλιάς Αβάνας τον Αύγουστο του 2011.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Δε θυμάμαι αν είχα άλλο avatar,πάντως αυτό είναι απ την ταινία του Hayao Miyazaki To κινούμενο κάstρο του Howl
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Όταν έκανα την εγγραφή δεν έβαλα avatar. Όταν άρχισα να γράφω λίγο παραπάνω είπα να βάλω κάτι.
Ψάχνοντας διάφορα, έπεσα πάνω στο συγκεκριμένο σκυλί, το οποίο και υιοθέτησα αμέσως. Εκτοτε δεν το άλλαξα ποτέ.

Γενικά δε μου αρέσει η αλλαγή των avatars. Ούτε του δικού μου, ούτε των άλλων. Νομίζω ότι αν είναι σταθερό, βοηθά καλύτερα να αναγνωρίσεις αυτόματα και χωρίς κόπο αυτόν που γράφει.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Ok, με αφορμη το θεμα ειπα να ανεβασω και εγω φωτο. Ειναι απο το τελευταιο μου ταξιδι κατα την επιστροφη, καπου πανω απο βορεια Ιταλια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom