Ισπανία Τρένα Ισπανία

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Εισητηρια ειτε με το τρενο ειτε με το λεωφορειο μπορω να βγαλω μεσω ιντερνετ ή μπορω οταν φτασω Μαδριτη να βγαλω εκει
 

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
http://www.bus24x7.com/es/autobuses...CTxNO4LeCNB3B1vMUe4cmd2Wf8I-BNZhpAaApaM8P8HAQ
http://www.renfe.com/viajeros/cercanias/madrid/
Μπορείς να κάνεις και συνδιασμό.Να πας με λεωφορείο και να γυρίσεις με τρένο ή το αντίθετο.
Ε
Εισητηρια να βγαλω οταν φτασω στη Μαδριτη ή απο τωρα.Φτανω Μαδριτη 23/7 και μενω εως 28/7.Υπολογιζω να παμε Τολεδο Σαββατο 25/7
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674
Εγώ θα έβγαζα όταν θα πήγαινα κανονίζοντας το πρόγραμμα μου
σύμφωνα με τα κέφια μου.
Υπ'όψιν τον Ιούλιο μήνα το Τολέδο θα έχει αρκετή ζέστη.
Σκέψου και την περίπτωση διανυκτέρευσης στο Τολέδο.
 

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
E
Εγώ θα έβγαζα όταν θα πήγαινα κανονίζοντας το πρόγραμμα μου
σύμφωνα με τα κέφια μου.
Υπ'όψιν τον Ιούλιο μήνα το Τολέδο θα έχει αρκετή ζέστη.
Σκέψου και την περίπτωση διανυκτέρευσης στο Τολέδο.[/QUOTE
Εχω κλεισει 5 νυχτες στη Μαδριτη Απλα φοβαμαι μηπως δεν βρω.Παντως απο οτι βλεπω δεν μπορω να κλεισω με λεωφορειο μεσω ιντερνετΜεσω της alsa (εταιρια λεωφορειων) πρεπει να εχω διαβατηριο ή ισπανικη ταυτοτητα.Εμεις θα παμε με ελληνικες ταυτοτητες
 
Last edited by a moderator:

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Εχω κλεισει 5 νυχτες στη Μαδριτη Απλα φοβαμαι μηπως δεν βρω.Παντως απο οτι βλεπω δεν μπορω να κλεισω με λεωφορειο μεσω ιντερνετΜεσω της alsa (εταιρια λεωφορειων) πρεπει να εχω διαβατηριο ή ισπανικη ταυτοτητα.Εμεις θα παμε με ελληνικες ταυτοτητες
Το θεωρώ πολύ δύσκολο να μη βρείτε δεδομένου ότι υπάρχουν τόσο συχνά δρομολόγια λεωφορείων και τρένων.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.855
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Το θεωρώ πολύ δύσκολο να μη βρείτε δεδομένου ότι υπάρχουν τόσο συχνά δρομολόγια λεωφορείων
Εμείς όταν πήγαμε έβαλαν έκτακτο δρομολόγιο λεωφορείου γιατί υπήρχε πολύς κόσμος που περίμενε να ταξιδέψει.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Αυτο με τα δωρεαν ταξιδια στην Ισπανια το βλεπω να παιζει παντου σαν ειδηση. Δεν το εχω ψαξει πολυ, για την ακριβεια βαρεθηκα να διαβασω ολοκληρη την ειδηση στα ισπανικα μεσα, αλλα αν καταλαβα καλα ειναι για bonos, δηλαδη κατι σα καρτες πολλαπλων διαδρομων και οχι μεμονωμενα ταξιδια και δε ξερω κατα ποσο καποιος που απλα επισκεπτεται την Ισπανια θα μπορεσει να επωφεληθει.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Εχει χρησιμοποιησει κανεις αυτη την εταιρεια που παραθετω στην φωτο;ειναι αξιοπιστη;η διαφορα τιμης με την ρενφε για ταξιδι Μαδριτη-Βαρκελωνη,ειναι χαωδης οποτε το ψηνω σοβαρα να την επιλεξω....
Screenshot_20230121-161247_Chrome.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom