Ιταλία Τρένα Ιταλία (trenitalia)

marzit

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
trenitalia

Μου κανει και εμενα εντυπωση για τα εισιτηρια.Ταξιδεψα το Ιουνιο Βενετια - Μιλανο και εκλεισα απο το σαιτ με εκπτωση 30%.Εκτυπωσα τα παραστατικα απο το κομπιουτερ μου και δεν παρουσιαστηκε κανενα προβλημα κατα την επιδειξη του στον ελεγχο.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Μου κανει και εμενα εντυπωση για τα εισιτηρια.Ταξιδεψα το Ιουνιο Βενετια - Μιλανο και εκλεισα απο το σαιτ με εκπτωση 30%.Εκτυπωσα τα παραστατικα απο το κομπιουτερ μου και δεν παρουσιαστηκε κανενα προβλημα κατα την επιδειξη του στον ελεγχο.
Μήπως έχεις ιταλική πιστωτική???
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
:xmas_biggrin:καλησπέρα και απο εμένα και Χρόνια Πολλά σε όλους,θα ήθελα να ρωτήσω τον Samion εάν γνωρίζει το ακόλουθο site : Trenitalia - ViaggiaTreno και σε τι αναφέρεται αυτό ή σε τί είναι χρήσιμο.
ευχαριστώ:xmas_lol:
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
:xmas_biggrin:καλησπέρα και απο εμένα και Χρόνια Πολλά σε όλους,θα ήθελα να ρωτήσω τον Samion εάν γνωρίζει το ακόλουθο site : Trenitalia - ViaggiaTreno και σε τι αναφέρεται αυτό ή σε τί είναι χρήσιμο.
ευχαριστώ:xmas_lol:
Μπορώ να απαντήσω, κι ας μην είμαι ο Samion? :xmas_redface:
Είναι αφίξεις-αναχωρήσεις των τρένων σε πραγματικο χρόνο. Όπως έχουν τα αεροδρόμια.
Χρόνια πολλά.
 

marzit

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
trenitalia

Μήπως έχεις ιταλική πιστωτική???
οχι δεν εχω ιταλικη πιστωτικη( εχω pay pal ) την πρωτη φορα δεν μου εστειλε επιβεβαιωση αλλα εγω ειχα σωσει το παραστατικο στο κομπιουτερ μου και παρατηρησα οτι εγινε η χρεωση της καρτας και την δευτερη φορα
εγινε κανονικα με επιβεβαιωση.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.330
Απλά για update: μας έκλεισαν τελικά τα εισιτήρια του τρένου από το ξενοδοχείο στη Βενετία, με τη προσφορά ΜΙΝΙ (9 ευρώ το εισιτήριο Βενετία-Μιλάνο). Νομίζω είναι ο καλύτερος τρόπος μέσω ξενοδοχείου.....η προσφορά σούπερ επίσης.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Σε εμένα δεν γίνεται μέσω ξενοδοχείου γιατί θα φιλοξενηθούμε εκεί που θα πάμε.Αν τα καταφέρει κανείς με την πιστωτική να τα κλήση ας ενημερώσει παρακαλώ.
 

winshell

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Είπα κι εγώ να δοκιμάσω μήπως δέχονται την πιστωτική μου κάρτα και αγόρασα κι εγώ πριν λίγο χωρίς κανένα πρόβλημα εισιτήρια μέσω του site με την προσφορά MINI (απλά όχι με 9 αλλά με 18 ευρώ:roll: γιατι είναι 5 μέρες πριν το ταξίδι). Αλλά σε σχέση με τα 31 ευρώ που είναι το κανονικό εισιτήριο, παλι αξίζει η διαφορά.:clap: Καλό μας ταξίδι!
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
χρονια πολλα καλη χρονια σε 17 μερες παώ στο βερκαμο ..Θέλω να παω στην ΒΕΡΟΝΑ ξερει κανείς αν εχει τρένο απο το βερκαμο χωρίς ανταπόκριση/>>?:xmas_lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom