Τρίτος Φωτογραφικός Διαγωνισμός TravelStories

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Όντως πολλές από τις φωτογραφίες ήταν καλές..ήμουν μεταξύ 3-4, όχι παραπάνω.
Δεν ήθελα να ψηφίσω με κριτήριο τον προορισμό, αλλά περισσότερο ήθελα να επιλέξω μια φωτό που θα την πρόσεχα όπου κι αν την έβλεπα..διάλεξα τελικά κάποια από Ν.Αμερική! καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δυσκολεύτηκα ανάμεσα σε δυο, πολύ ξεχωριστές φωτο...
Επέλεξα αυτήν, που με προκαλούσε περισσότερο...;)

Καλή επιτυχία παιδιά :)
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
για μενα ενα ομορφο αξιοθεατο δεν αρκει για να ξεχωρισω μια φωτο. Πρεπει να εχει μια ιδιαιτερη οπτικη. Μια λεπτομερεια, ενα κατι που ο καθενας το οριζει διαφορετικα.
Η ψηφος μου πηγε στην Ασια
Καλη επιτυχια σε οσους πηραν μερος! Ανυπομονω να ερθει η ωρα που θα μαθουμε τον νικητη!:birthday:
Ελπιζω να ψηφισουν οσο περισσοτεροι γινεται κ οσο αντικειμενικοτερα γινεται!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μέχρι στιγμής η ψηφοφορία πάει πολύ καλά, με 51 ψήφους.

Για ψηφίστε όλοι παρακαλώ!!
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Ψήφισα κ γω!! Πολύ ωραίες φωτό! Ψήφισα μια (αν κ ημουν ανάμεσα σε δύο) που την είχα βάλει στο μάτι όταν φορτώθηκε!
Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
για μενα ενα ομορφο αξιοθεατο δεν αρκει για να ξεχωρισω μια φωτο. Πρεπει να εχει μια ιδιαιτερη οπτικη. Μια λεπτομερεια, ενα κατι που ο καθενας το οριζει διαφορετικα.
Η ψηφος μου πηγε στην Ασια
Συμφωνώ απόλυτα... αλλά ιδιαίτερη οπτική στις φωτό της Ασίας δεν είδα... μυστήριο θέμα είδα, του ακατανόμαστου, εντυπωσιακή φωτό ίσως , της ΣΟΦΙΑΣ, ωραίο θέμα ναι, του Dimosf αλλά ιδιαίτερη οπτική πάπαλα... αλλά ξέχασα ο καθένας το ορίζει διαφορετικά...
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Μαλιστα..51..Καλα παει!Εγω παλι δυσκολευομαι πολυ να ψηφισω :/
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας παρακαλώ πολύ, τα exit poll έχουν κλείσει, δεν κάνουμε προπαγάνδα εν μέσω κάλπεων!!!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Συμφωνώ απόλυτα... αλλά ιδιαίτερη οπτική στις φωτό της Ασίας δεν είδα... μυστήριο θέμα είδα, του ακατανόμαστου, εντυπωσιακή φωτό ίσως , της ΣΟΦΙΑΣ, ωραίο θέμα ναι, του Dimosf αλλά ιδιαίτερη οπτική πάπαλα... αλλά ξέχασα ο καθένας το ορίζει διαφορετικά...
Αγαπητε Traveller το τι κανει αισθηση στον καθενα ειναι απολυτως υποκειμενικο θεμα. Το οτι εχω μια αποψη περι των φωτο δε με εμποδιζει να θαυμασω φωτογραφιες με διαφορετικα χαρακτηριστικα. Εξαλλου την οπτικη και τη λεπτομερεια τις ανεφερα ενδεικτικα. Θα μπορουσε να ειναι κ κατι αλλο οπως ειπα. Το τι κανει κλικ σε καποιον δεν ειναι αλγοριθμος.:)

ΥΓ. και για την ιστορια, η φωτο που ψηφισα, κατα τη γνωμη μου εχει μια ιδιαιτερη οπτικη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.843
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom