Τρίτος Φωτογραφικός Διαγωνισμός TravelStories

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Η ψήφος μου πήγε σε μια φώτο από μέρος που δεν έχω πάει ,αλλα με το που το είδα στην φώτο ήξερα αμέσως τον επόμενο προορισμό μου .
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ψήφισα και εγώ!

Για πάμε όλοι να ρίξουμε την ψήφο μας!

Για να δούμε, ποιός θα κερδίσει στο τέλος το έπαθλο του διαγωνισμού!!! :clap:
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Τωρα που ειδα τις φωτο, απορω γιατι δε συμμετειχα κι εγω, εχω καποιες καλες απο τη Πετρα της Ιορδανιας ... ας προσεχα! Λοιπον οι φωτο ειναι καταπληκτικες, ειδικα οι φωτο με τα φυσικα τοπια. Δε ξερω γιατι αλλα εχω ενα προαισθημα οτι αυτη που ψηφισα θα κερδισει... οντως καποιες ξεχωριζουν λιγο περισσοτερο. Ειδικα αυτη που ψηφισα μου κεντρισε και μενα το ενδιαφερον να επισκεφτω το συγκεκριμενο μερος. Καλη επιτυχια σε ολους τους συμμετεχοντες
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Έδωσα κι εγώ το κουκί μου... στην Ευρώπη! διάφορες ευρωπαϊκές λατινοαμερικάνικες και ασιατικές στριμώχνονταν μπροστά μου και μου έκλειναν το μάτι μπας και τις επιλέξω, αλλά τελικά έμεινα πιστή στη φωτογραφία που μου έκανε κλικ από την πρώτη στιγμή που ανέβηκε.. Είπαμε η πρώτη σου αγάπη και παντοτινή!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Να μπαίνεις συχνότερα στο σάιτ :bleh:

Μην ανησυχείς θα έχουμε κι'άλλους διαγωνισμούς
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ψηφισα και γω λοιπον παιδια!! Ενα μερος που οπως λεει και ο toumpiotis ισως και να ειναι ενας απο τους μελλοντικους προορισμους μου.
Αντε παντα τετοια:clap:. Και εις αλλα με υγεια!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Καλή επιτυχία κι απο μένα...Κρίμα που δεν ανέβασα κι εγώ απο το πρόσφατο ταξίδι στην Αλβανική Ριβιέρα..
..Τώρα όσο για την ψήφο μου..Εεεε, αδυναμίες είναι αυτές...
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Μολις εριξα και εγω την ψηφο μου σε μια φωτο που θεωρω πως πρεπει να ειναι στις 2-3 πρωτες..Αν και απ'οτι βλεπω τα κριτηρια επιλογης διαφερουν σε μεγαλο βαθμο αναμεσα στα μελη οποτε δεν θα εκπλαγω αν δεν δω και καμια απο τις 3 πρωτες που περιμενω...Καλη επιτυχια και παλι σε ολους...

ΥΓ:Ευρωπη πηγε παντως..Βορεια!!

ΥΓ 2 : Κυριοι υπευθυνοι πως παει η ψηφοφορια?Σχετικα με τα μελη που ψηφισαν ως τωρα..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έτσι κι'έτσι πάει ο διαγωνισμός, έχει 70 ψήφους ως τώρα, που όμως αν υπολογίσουμε ότι είχαμε 56 συμμετοχές, μόνο τους συμμετέχοντες να υπολογίσουμε, σημαίνει ότι είναι λίγες οι ψήφοι.

Ελπίζω τις επόμενες ημέρες να υπάρξει αύξηση στην ψηφοφορία.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ δεν ψήφισα ακόμη..κι ας συμμετέχω! Δεν είχα την άνεση να συγκεντρωθώ κι αφού απέκλεισα από την αρχή την δική μου συμμετοχή είμαι ανάμεσα σε 4-5....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.789
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom