Τρίτος Φωτογραφικός Διαγωνισμός TravelStories

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μετά τις εκλογές θα γίνουν και συμμαχίες για να κερδίσουμε το δώρο άμα μαζέψω κάποια ψήφο..:D
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ψηφισα κ εγω,,αν κ δυσκολευτηκα αρκετα.με μονο μια ψηφο ποια να πρωτοδιαλεξεις?οπως και να εχει καλη επιτυχια σε ολους τους συμμετεχοντες!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θα γίνουν τεχνικές προσπάθειες από τον επόμενο διαγωνισμό να μπορείτε να ψηφίζετε παραπάνω από μία φωτογραφίες.

Δε βλέπω όμως μεγάλη συμμετοχή, για ψηφίστε και οι υπόλοιποι!!!
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Θα γίνουν τεχνικές προσπάθειες από τον επόμενο διαγωνισμό να μπορείτε να ψηφίζετε παραπάνω από μία φωτογραφίες.

Δε βλέπω όμως μεγάλη συμμετοχή, για ψηφίστε και οι υπόλοιποι!!!
Φίλτατε Δευκαλίων, έχω να προτείνω κάτι...Προκειμένου να υπάρξει συμμετοχή μεγαλύτερη θα ήθελα να προσφέρω ένα εισιτήριο οικονομικής θέσης μετ' επιστροφής για εσωτερικό ή για συγκεκριμένους προορισμούς εξωτερικού (με Ολυμπιακή), στον νικητή του διαγωνισμού ή με κάποιου είδους κλήρωση για όσους ψηφίσουν. Λεπτομέρειες θα δώσω εάν γίνει αποδεκτή η πρότασή μου...(μόνο λίγο σύντομα διότι πετάω σε λίγες ώρες για Κόμο!!!):D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αγαπητέ positiva ευχαριστούμε θερμά, αλλά καλύτερα να συνεννοηθούμε για τέτοια θέματα με προσωπικά μηνύματα. :)
 

xrisa21

Member
Μηνύματα
29
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ψήφισα κι εγώ...Ευρώπη!! Καλή επιτυχία σε όλους!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μήπως έχει μετρήσει κανένας τις συμμετοχές να δούμε πόσες φωτό είναι από ευρώπη, πόσες από ασία, κλπ;
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ψηφισα και γω!παρολο που μου ηταν λιγο δυσκολο γιατι πολλες οι ωραιες φωτογραφιες αλλα τελικα βρηκα την πιο εντυπωσιακη για μενα!
καλη επιτυχια σε ολους τους διαγωνιζομενους!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.509
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
,,,ψηφισα και εγω............
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
όποιος δε ψηφίσει μεγάλο κανάλι να πέσουν όλες οι γέφυρες να τον πλακώσουν:haha::clap: κι αυτό δεν είναι υπόσχεση είναι δέσμευση:D (αυτό θα το ξανακούσετε τις επόμενες εβδομάδες)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μόλις ψήφισα λοιπόν κι εγώ...... την δική μου συμμετοχή φυσικά!!! Κανονικά, δεν έπρεπε να ΜΗΝ επιτρέπεται να ψηφίσω τον εαυτό μου;;; Καλά...............πλάκα κλανω.......Πραγματικά -μετά τη δικιά μου πάντα- υπάρχουν πολύ ωραίες φωτογραφίες και χαίρομαι γιατί ώς ερασιτέχνης φωτογράφος, είναι το πρώτο που με ενδιέφερε στο διαγωνισμό, να δούμε ωραίες φωτογραφίες!! Ψήφισα ένα μέρος που...έχω πάει και έχω 'άχτι' που λέμε γιατί δε μπόρεσα να βγάλω μια τέτοια φωτό κι εγώ... :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.118
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom