Τρίτος Φωτογραφικός Διαγωνισμός TravelStories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυστηρούλης ο διαγωνισμός μου φαίνεται. Ειναι δυνατόν να είναι μνημείο ο ανθρωπος κι' αν εχει ανθρωπους ενα μνημειο τι πειραζει? Εξαλου εχω την εντυπωση οι ανθρωποι φτιαξαν τα μνημεια, ανθρωποι τα χρησιμοποιήσαν κι ανθρωποι τα βλεπουν στο πέρασμα του χρόνου. Ασε που σ' ενα δυκτιακο διαγωνισμο τον πρωτο λογο εχουν οι χρηστες κι αμα μια φωτογραφια είναι καλη σιγουρα θα ξεχωρίσει, χωρις να παιζουν ρολο οι ανθρωποι που θα φαινονται σ' ενα μνημείο.
Δεν κατάλαβα λέξη από αυτά που γράφεις.

Επειδή βλέπω ότι κάπου έχεις μπερδευτεί με το θέμα του διαγωνισμού, στείλε μου προσωπικό μήνυμα να το λύσουμε το θέμα, μη γεμίζουμε το τόπικ εδώ. :)
 

nmavra

Member
Μηνύματα
62
Likes
16
Εγω εχω μια φωτογραφια που μ'αρεσει πολυ και την ειχα βγαλει στην Τυνησια, πετοντας με ανεμοπτερο και ειχα φωτογραφισει τη Σαχαρα απο ψηλα. Το θέμα ειναι φοινικες και μπροστα τους περνάει ενα καραβάνι απο tuareg και τουριστες σε καμηλες.
Που να την ανεβασω? :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.965
Likes
9.361
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ανοιγω το χορο του 3ου φωτο-διαγωνισμου :D , με μια φωτο απο την Κομπα της πυραμιδας Nohoch Mul λιγο πριν σκαρφαλωσω περιμενω αλλες συμμετοχες και καλη επιτυχια!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγω εχω μια φωτογραφια που μ'αρεσει πολυ και την ειχα βγαλει στην Τυνησια, πετοντας με ανεμοπτερο και ειχα φωτογραφισει τη Σαχαρα απο ψηλα. Το θέμα ειναι φοινικες και μπροστα τους περνάει ενα καραβάνι απο tuareg και τουριστες σε καμηλες.
Που να την ανεβασω? :)
Υπάρχουν οδηγίες στο πρώτο ποστ του θέματος...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Ανοιγω το χορο του 3ου φωτο-διαγωνισμου :D , με μια φωτο απο την Κομπα της πυραμιδας Nohoch Mul λιγο πριν σκαρφαλωσω περιμενω αλλες συμμετοχες και καλη επιτυχια!

αντε καλη αρχη με τον διαγωνισμο!!
πρωτη συμμετοχη της go2dbeach!!
προαισθανομαι οτι θα ακολουθησουν πολλες!!
discolata που εισαι??σιγουρα εχεις κατι να βαλεις απο αργεντινη!!
εγω επιφυλασσομαι διοτι ειμαι γραφειο...
καλη επιτυχια σε ολους!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Συνεχιζω το χορο μετα τη go2dbeach με μια φωτογραφια απο τα φιορδ της Νεας Ζηλανδιας και πιο συγκεκριμενα απο το Doubtful Sound




Kαλη Επιτυχια
 

vasilikig

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Συνεχίζω με μια φώτο από τον αρχαιολογικό χώρο της Chichen Itza, στη χερσόνησο Yucatan στο Μεξικό.


Καλή επιτυχία σε όλους!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Στιγμιότυπο από νυχτερινή βόλτα στην εκκλησία της Αγίας Οικογένειας (Sagrada Familia) made by Anton Gaudi στην Βαρκελώνη!
Από τις αγαπημένες μου φωτογραφίες!:clap:

aimg9.imageshack.us_img9_7497_img1817318x480.th.jpg

Καλή μας επιτυχία!
:cool:
 

amigos

Member
Μηνύματα
15
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Περού
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ
[imga="right"]http://www.travelstories.gr/files/globeman.gif[/imga]Καιρό είχαμε να τρέξουμε φωτογραφικό διαγωνισμό. Πάμε λοιπόν για τον 3ο φωτογραφικό διαγωνισμό του TravelStories.

ΕΔΩ θα βρείτε μια νέα κατηγορία στη γκάλερύ μας, στην οποία τα μέλη καλούνται να ανεβάσουν ΜΙΑ φωτογραφία τους, που θα συμμετάσχει στο διαγωνισμό. Το θέμα είναι "Τα αξιοθέατα του κόσμου", που σημαίνει ότι μπορείτε να συμμετέχετε με οποιαδήποτε ταξιδιωτική σας φωτογραφία απεικονίζει ένα αξιοθέατο. Αξιοθέατο μπορεί να είναι ένα ιστορικό ή σύγχρονο μνημείο, ένα χαρακτηριστικό κτίσμα ή σημείο, μια περιοχή, ένα φυσικό τοπίο, κλπ. Αξιοθέατο ΔΕ μπορεί να είναι ένας άνθρωπος.

Το θέμα όπως καταλαβαίνετε είναι αρκετά ελεύθερο, και αυτό έχει γίνει επίτηδες για να έχουμε όσο το δυνατόν μεγαλύτερη συμμετοχή.

Λόγω καλοκαιριού, η Υποβολή συμμετοχών θα γίνει μέχρι 23:59 της Κυριακής 6 Σεπτεμβρίου. Στη συνέχεια οι συμμετοχές θα κλείσουν και τα μέλη θα ψηφίσουν τη φωτογραφία που τους αρέσει περισσότερο από αυτές που συμμετέχουν. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει 3 εβδομάδες.

Σας υπενθυμίζω ότι επιτρέπεται συμμετοχή ΜΟΝΟ με ΜΙΑ φωτογραφία. ;)

Ο πρώτος νικητής του διαγωνισμού, αφού επιδείξει το ΑΡΧΙΚΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ πλήρους ανάλυσης της φωτογραφίας που έχει κερδίσει, θα πάρει ως δώρο ένα βιβλίο της Μυστικής Ελλάδας , του πρώτου Παράξενου Ταξιδιωτικού οδηγού της Ελλάδας, προσφορά ενός εκ των συγγραφέων του βιβλίου και μέλους του travelstories, του αγαπητού φίλου xontro_mpizeli, ενώ ο δεύτερος νικητής θα πάρει ως δώρο μια κούπα TravelStories. :)
Defkalion, δεν ξέρω άν είμαι τοσο ασχετος αλλά σε κάθε προσπάθεια να ανεβάσω φωτογραφείες δεν μπορώ. Το μήνημα γράφει οτι η φωτογραφεία υπερβαίνει το όριο??
Τι πρέπει να κάνω???
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δες οδηγίες ΕΔΩ και αν δεν τα καταφέρεις στείλε μου pm να σε βοηθήσω.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Η συμμετοχή μου για να μην ξεχαστώ,
taj mahal -angra-india.


 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
help έκανα πατάτα έπρεπε να επιλέξω το πρώτο ...παιδιά αν κοιμάστε ξυπνήστεεεε!!!!

διόρθωσα και τα τεσσαρια που φαίνονται..στο άλμπουμ ινδία θα το βρείτε σωστό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom