Τρίτος Φωτογραφικός Διαγωνισμός TravelStories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ρενάτα δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!

Και σας παρακαλώ θερμά, τις φωτογραφίες ΔΕΝ τις δηλώνετε εδώ, πρέπει να πάτε να τις βάλετε στην κατηγορία του διαγωνισμού!!!

Όποιος έχει πρόβλημα παρακαλώ να στέλνει pm, μην κάνουμε και αυτό το θέμα chat!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.858
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ρε μπος, κανέναν της προκοπής σπόνσορα για τον διαγωνισμό δεν βρήκες, να χαρίζει κανένα ταξιδάκι στο αξιοθέατο που θα κερδίσει τον διαγωνισμό;:bleh::haha:


Υ.Γ.:
Ρενάτα δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!

Και σας παρακαλώ θερμά, τις φωτογραφίες ΔΕΝ τις δηλώνετε εδώ, πρέπει να πάτε να τις βάλετε στην κατηγορία του διαγωνισμού!!!

Όποιος έχει πρόβλημα παρακαλώ να στέλνει pm, μην κάνουμε και αυτό το θέμα chat!
μάλλον είμαστε ανεπίδεκτοι μαθήσεως:D αφού και εγώ την πάτησα σαν την ρενάτα...
η φταίμε εμείς τα μέλη που δεν κατανοούμε σωστά τις οδηγίες που εχουν δοθει στον 1ο τόπικ, η κάτι αλλο συμβαίνει...:roll:

Και γενικά στο ανέβασμα φωτό στο φόρουμ η διαδικασία είναι τουλάχιστον περίπλοκη, είτε το μέλος είναι άσχετο με τα φορουμιακά, είτε κάπως λίγο περισσότερο σχετικό!
δεν μπορεί οι περισσότεροι και οι περισσοτερες, αρχάριοι η μη, να φτύνουν αίμα μέχρι να ανεβάσουν τις φωτό που θέλουν...
Και για αυτό παρατηρείται, κατα τη γνώμη μου, αρκετά μέλη να μην ανεβάζουν καν φωτογραφίες στο φόρουμ. Γιατί δεν ξέρουν τον τρόπο, και αν τον διαβάσουντον τρόπο και δεν τα καταφέρουν, τα παρατάνε!!!

φιλικά και καλοπροαίρετα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Τhano έτσι νόμιζα και εγώ αλλα τελικά δεν είναι δύσκολο...απλώς δεν το έχομε εμπεδώσει λόγω άγνοιας για τα pc και λόγω ηλικίας....(73) εγώ.
που θα πάει όμως ??? θα το παλαίψομε!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ρε μπος, κανέναν της προκοπής σπόνσορα για τον διαγωνισμό δεν βρήκες, να χαρίζει κανένα ταξιδάκι στο αξιοθέατο που θα κερδίσει τον διαγωνισμό;:bleh::haha:


Υ.Γ.:


μάλλον είμαστε ανεπίδεκτοι μαθήσεως:D αφού και εγώ την πάτησα σαν την ρενάτα...
η φταίμε εμείς τα μέλη που δεν κατανοούμε σωστά τις οδηγίες που εχουν δοθει στον 1ο τόπικ, η κάτι αλλο συμβαίνει...:roll:

Και γενικά στο ανέβασμα φωτό στο φόρουμ η διαδικασία είναι τουλάχιστον περίπλοκη, είτε το μέλος είναι άσχετο με τα φορουμιακά, είτε κάπως λίγο περισσότερο σχετικό!
δεν μπορεί οι περισσότεροι και οι περισσοτερες, αρχάριοι η μη, να φτύνουν αίμα μέχρι να ανεβάσουν τις φωτό που θέλουν...
Και για αυτό παρατηρείται, κατα τη γνώμη μου, αρκετά μέλη να μην ανεβάζουν καν φωτογραφίες στο φόρουμ. Γιατί δεν ξέρουν τον τρόπο, και αν τον διαβάσουντον τρόπο και δεν τα καταφέρουν, τα παρατάνε!!!

φιλικά και καλοπροαίρετα!
Σε καμία των περιπτώσεων δεν ισχύουν αυτά!! Παντού υπάρχουν βήμα βημα οδηγίες στα ελληνικά, δεν ξέρω τι άλλο δηλαδή να γίνει.

Το συμπέρασμα ότι αρκετά μέλη δεν ανεβάζουν φωτογραφίες πώς προκύπτει? Η γκάλερυ έχει 10.000 φωτογραφίες!!!

Σε κάθε περίπτωση, ας επιστρέψουμε στα του διαγωνισμού παρακαλώ εδώ, αν θέλετε κουβέντα για τη γκάλερυ υπάρχει σχετικό θέμα μπορούμε να την κάνουμε εκεί. :)

Σπόνσορας για το ταξίδι μόλις βρέθηκε. Δώρο ένα ταξίδι στη βαρκελώνη προσφορά του thanosth :bounce:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.858
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Def και εγώ θέλω να πάρω μέρος στον διαγωνισμό αλλά δεν έχω άλλο διαθέσημο χώρο!!Τα 35,000kb είναι σκασμένα τι να κάνω?(δεν σβήνω φώτο!!!!)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-


Έτσι για την συμμετοχή κυρίως, ανέβασα μια παλιά μου φωτογραφία από το Ρίο, η οποία είναι τραβηγμένη με κλασική φωτογραφική μηχανή και στην συνέχεια σκαναρισμένη, οπότε ίσως να μην είναι τόσο καλή ποιοτικά.

Εάν είναι εκτός διαγωνισμού, λόγω του ότι δεν είναι σε ψηφιακή μορφή το αρχικό αρχείο, πείτε μου να την αλλάξω, οκ;
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Έβαλα κι εγώ μία από τις πολύ αγαπημένες: Grossglockner! :D
Την είχα βάλει και στην gallery παλιότερα... δεν πειράζει, ε? :roll:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι βέβαια, ευπρόσδεκτη.

12 συμμετοχές μέχρι στιγμής. :)
 

pulsar

Member
Μηνύματα
32
Likes
7
Να 'μαι κι εγώ :D
13ος και γουρλής!

Η φωτογραφία είναι δόλωμα για τους ΝΥ-φιλους :lol:
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ο πρώτος νικητής του διαγωνισμού θα πάρει ως δώρο ένα βιβλίο της Μυστικής Ελλάδας , του πρώτου Παράξενου Ταξιδιωτικού οδηγού της Ελλάδας, προσφορά ενός εκ των συγγραφέων του βιβλίου και μέλους του travelstories, του αγαπητού φίλου xontro_mpizeli, ενώ ο δεύτερος νικητής θα πάρει ως δώρο μια κούπα TravelStories. :)
Ας δούμε λίγες πληροφορίες για το δώρο του πρώτου νικητή!

afarm4.static.flickr.com_3310_3513189416_b502283a44.jpg_a4f0a23c50a330cf1bf56cae6c33a893.jpg


Γνωρίζατε ότι ο Πύργος του Άιφελ βρίσκεται στην… Πελοπόννησο; Ότι υπάρχουν πυραμίδες στο Άργος; Ότι η Σκάλα του Μιλάνου κτίστηκε και στην… Πάτρα; Ότι μπορείτε να δειπνήσετε ως αρχαίος Έλληνας ή Εσκιμώος στην Αθήνα; Ότι υπάρχουν μαύροι Έλληνες και μάλιστα ζούνε στη Θράκη;

Η Ελλάδα είναι γεμάτη με μέρη που μπορούν να σε παραξενέψουν, αρκεί να ταξιδέψεις με άλλο μάτι και έναν διαφορετικό ταξιδιωτικό οδηγό! Το "Παράξενος Ταξιδιώτης: Μυστική Ελλάδα" μετά από δύο χρόνια περιήγησης στην άγνωστη Ελλάδα, αποτελεί τον πρώτο ταξιδιωτικό οδηγό παραξενιάς στη χώρα μας.

Παράδοξα εστιατόρια, ξενοδοχεία και cafe, αρχαιολογικοί χώροι που ανατρέπουν την ιστορία, παράξενα εκθέματα σε μουσεία ή εκθέσεις, κάστρα και φρούρια με αλλόκοτους θρύλους ή ιδιαίτερη ιστορία, τόπους με μυθολογική, ιστορική ή λαογραφική παραξενιά… τα πάντα.
Μία ομάδα νέων ανθρώπων του εναλλακτικού χώρου αναζήτησης με το συντονισμό του Νικόλαου Κουμαρτζή συγκέντρωσε σε ένα βιβλίο περισσότερα από 200 εξαιρετικά παράδοξα μέρη στην Ελλάδα, με πρωτότυπο φωτογραφικό υλικό, οδηγίες πρόσβασης, άγνωστες πληροφορίες και πρακτικές συμβουλές για οικονομικά ταξίδια.
Είστε λοιπόν έτοιμοι να παραξενευτείτε, ακολουθώντας τις ράγες του Παράξενου Ταξιδιώτη;
Περισσότερα εδώ και εδώ.



Δηλώστε τώρα συμμετοχή στον Τρίτο Φωτογραφικό Διαγωνισμό του TravelStories!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom