Turkish Airlines Τurkish Airlines

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Γιατί έχετε φαγωθεί τόσο με τις στολές;
Άλλα μετράνε στις αεροπορικές...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
fitziano said:
Γιατί έχετε φαγωθεί τόσο με τις στολές;
Άλλα μετράνε στις αεροπορικές...
το αλκοολ ας πουμε?που ηδη το καυηργησαν απο τις εσωτερικες κ 5 διεθνεις προορισμους...το "νεο" προσωπο της εταιρειας κηλιδωνεται απο τετοιες νοοτροπιες..
 

voliotis

Member
Μηνύματα
32
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ
ΕΓΩ ΤΑΞΙΔΕΨΑ ΤΟ 2010 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΚΕΙΠ ΤΑΟΥΝ ΜΕΣΩ ΚΩΝ/ΠΟΛΗΣ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΑΝ Η ΠΙΟ ΦΤΗΝΗ..ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΗ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ....ΟΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ..ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ....ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΤΑ
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/rules.php
 

AnniesZ

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Συμφωνώ για service. H Turkish είναι μια αεροπορική που αναπτύσσεται ταχαίως, εντάσσοντας διαρκώς νέα δρομολόγια στις πτήσεις της και συνδέοντας όλο και περισσότερους προορισμούς. Εν ολίγοις ενώ πριν λίγα χρόνια η Turkish δεν διεκδικούσε κάποιο ιδιαίτερο όνομα ανάμεσα στους μεγάλους αερομεταφορείς, τα τελευταία χρόνια πραγματοποιεί μια σταθερά δυναμική ανοδική πορεία.
Συμφωνώ πως σε σχέση με τα δρομολόγια της τα ατυχήματα δεν είναι σε ανησυχητικά επίπεδα, τουλάχιστον όχι παραπάνω από άλλους αερομεταφορείς, που είναι κατοχυρωμένα ονόματα στο χώρο. Κοντολογίς, αν στο επόμενο ταξίδι μου η Turkish μου προσέφερε ένα ελκυστικό ναύλο δεν θα έλεγα όχι...
:)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Συμφωνώ πως σε σχέση με τα δρομολόγια της τα ατυχήματα δεν είναι σε ανησυχητικά επίπεδα, τουλάχιστον όχι παραπάνω από άλλους αερομεταφορείς, που είναι κατοχυρωμένα ονόματα στο χώρο.
Aυτό που λες δεν ισχύει. Τα ποσοστά ατυχημάτων είναι μεγαλύτερα από κατοχυρωμένα ονόματα του χώρου αλλά φυσικά πάντα πολύ μικρά σε απόλυτους αριθμούς. Υπάρχουν αρκετές πηγές που μπορείς να διαπιστώσεις το παραπάνω (πχ AirDisaster.Com: Statistics).
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.033
Likes
1.595
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Αν και λόγω τόπου κατοικίας χρησιμοποιώ για ταξίδια εξωτερικού συχνότερα τα αεροδρόμια της Κων/πολης παρά τα Ελληνικά, αποφεύγω την εν λόγω εταιρεία (έχω ταξιδέψει μόνο δυο φορές). Έχω επηρεαστεί και αρνητικά από το δυστύχημα του Άμστερνταμ της 25 Φεβρ. 2009 της πτήσης ΤΚ1951 που εκείνη την ώρα βρισκόμουν συμπτωματικά στο Ataturk.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.066
Έχω επηρεαστεί και αρνητικά από το δυστύχημα του Άμστερνταμ της 25 Φεβρ. 2009 της πτήσης ΤΚ1951 που εκείνη την ώρα βρισκόμουν συμπτωματικά στο Ataturk.
Εντάξει, μην τα ξαναλέμε τώρα. Είδαμε και πάθαμε να πείσουμε τον ko-ve...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.958
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom