Turkish Airlines Τurkish Airlines

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Όντως τα πήγαινε καλά. Νομίζω ότι ο Kotil ήταν αυτός που έκανε το άνοιγμα στην Αμερική...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ψάχνοντας για αεροπορικά για το επερχόμενο ταξίδι μου στη Σκωτία,λόγο του ότι η αναχώρηση είναι από Θεσ/νίκη, βρήκα μια εναλλακτική με την Turkish μέσω Κων/πολης για Εδιμβούργο, αλλά με μεγάλες αναμονές μεταξύ των πτήσεων (15 ώρες στο πήγαινε και 18 στο έλα) και λέω να το επωφεληθώ παίρνοντας μια γεύση από την Πόλη.
γνωρίζει κάποιος αν υπάρχουν κάποιες παροχές από την εταιρεία για τόσο μεγάλες αναμονές??
θα πάρω βέβαια αύριο τηλ. στα γραφεία τους να ρωτήσω,αλλά έλεγα μήπως κάποιος έχει ιδία αντίληψη, τούτυχε δηλαδή κάτι παρόμοιο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μόλις ενημερώθηκα από την εταιρεία ότι για πάνω από 10 ώρες αναμονή στην Πόλη, έχεις δωρεάν διαμονή και μεταφορά . τσεκαρισμένο :)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
μόλις ενημερώθηκα από την εταιρεία ότι για πάνω από 10 ώρες αναμονή στην Πόλη, έχεις δωρεάν διαμονή και μεταφορά . τσεκαρισμένο :)
Μια χαρα Μακη. Θα κανεις και βολτα στην Πολη. :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Οταν πηγα Αμερικη(μεσω Κων/πολης),επελεξα το δωρεαν τουρ,που εκανε η τουρκικη...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.953
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
μόλις ενημερώθηκα από την εταιρεία ότι για πάνω από 10 ώρες αναμονή στην Πόλη, έχεις δωρεάν διαμονή και μεταφορά . τσεκαρισμένο :)
Πολύ καλή προσφορά.
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Εχτες εκλεισα απο της τουρκις την ιστοσελιδα για Νεα Υορκη απο Αθηνα, ηταν οτι πιο φτηνο βρηκα (605 ευρω) μετα απο πολυ ψαξιμο. Εχω μερικα ερωτηματα για το e-ticket τους.

1) Δεν πειρα κανενα εμαιλ που να επιβεβαιωνει την κρατηση μου παρα μονο sms με κωδικο κρατησης και αριθμο εισιτηριου. Ειναι φυσιολογικο?
2) δεν μπορω να δω το seat map και γενικα πληροφοριες για επιλογη φαγητου, καροτσακι κτλ κτλ στο my booking της εταιρειας??
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
να ρωτησω,διαβασα οτι η turkish για αμερικη δινει 2 βαλιτσες εως 23 κιλα ακομα κ στην οικονομικη...ισχυει ετσι????
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
πριν μερικες εβδομαδες πεταξα και ναι, ειναι απο τις λιγες εταιρειες που σε αφηνουν να παρεις 2 βαλιτσες στην οικονομικη!!!! Πολυ καλη εταιρεια και τα 777 ειναι φοβερα και με δωρεαν ιντερνετ... Ηταν απο τα καλυτερα ταξιδια που εκανα, δεν καταλαβα πως περασαν 10 ωρες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom