Γενικά Φαγητο στα αεροπλανα

Μηνύματα
22
Likes
29
Στην πτήση της Aegean για Βουδαπέστη (21-27 Δεκεμβρίου 2015) μας σέρβιραν πιτσάκι και λόγω της εποχής το γλυκό ήταν μελομακάρονο και για τα παιδιά ένας σοκολατένιος Άγιος Βασίλης. Ικανοποιημένοι είχαμε μείνει.
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
τι θα κάνατε αν το γεύμα σας ήταν "προβληματικό" (να το πω ευγενικά); μου έτυχε πριν λίγες μέρες..
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
τι θα κάνατε αν το γεύμα σας ήταν "προβληματικό" (να το πω ευγενικά); μου έτυχε πριν λίγες μέρες..
Γίνε πιο σαφης , δεν υπάρχει λόγος για ευγένεια
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
....ένα από το πιο αγαπημένα μέρη του κάθε ταξιδιού μας.....έστω και με πληρωμή αγορά του ......easyjet,ryanair,pegasus (MΑΚΡΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ σε φαγητό).
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
....ένα από το πιο αγαπημένα μέρη του κάθε ταξιδιού μας.....έστω και με πληρωμή αγορά του ......easyjet,ryanair,pegasus (MΑΚΡΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ σε φαγητό).
Θες να πεις ότι οι παραπάνω εταιρίες έχουν καλό φαγητό; Δεν κατάλαβα.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Pegasus !
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Ωραια λοιπόν να γίνω πιο σαφής.. ανοίγοντας το σκεύος με το ζεστό φαγητό πάνω πάνω υπήρχε ένα ωραιοτατο σκουλήκι.. φυσικά και το επέστρεψα οι αεροσυνοδοί γελούσαν και σε δεύτερη φάση βγήκε και καλά η υπεύθυνη του πληρωματος για να με βγάλει τρελή.. μόνο όταν είπα ότι έχω κρατήσει φωτογραφία αλλάξανε 1000 χρώματα και μάλιστα ζήτησαν να φωτογραφήσουν το κινητό μου και τις φωτογραφίες που είχα τραβήξει.. δε μου έχει ξανατυχει και το μόνο που ήθελα εκείνη τη στιγμή ήταν απλά να το πάρουν από μπροστά μου...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Επέτρεψες να σου φωτογραφησουν το κινητό σου;
 

jetry

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Ναι δυστυχώς αλλά μόνο μια από τις φωτογραφίες.. το μετάνιωσα αλλά κατόπιν εορτής.. και μιλάω για ελληνική μεγάλη εταιρία..
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Ναι δυστυχώς αλλά μόνο μια από τις φωτογραφίες.. το μετάνιωσα αλλά κατόπιν εορτής.. και μιλάω για ελληνική μεγάλη εταιρία..
Ευκαιρια για αποζημιωση ή κανα δωρεαν εισητηριακι...;)
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
https://parapona-rodou.blogspot.com/2011/12/service.html
Ε μα πια! Υπάρχουν και όρια! χαχαχαχαχα!
Το αρθρο πιο ακυρο δε γινετε σε πτηση με Αλιταλια Ρωμη-Μιλανο κατι μπισκοτακια μας φεραν που το δε αυτη το προσουτο μωρε???επισης τι περιμενε σε πτηση μιας ωρας(?)λουκουλειο γευμα???εμας παντως σε πτηση Ηρακλειο-Αθηνα δε μασ εδωσαν το κρουασανακι-μπισκοτακι κ οταν εκανα θεμα μου παν μια μπουρδα αλλα δεν εδωσα πολυ βαση να πω την αληθεια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom