Νάξος Φαγητό και διασκέδαση στη Νάξο

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
παιδια πως ειναι η νυχτερινη ζωη στη ναξο;;απο οτι ειδα απο αποψη παραλιων φαγητου κλπ ειναι πολυ καλα, οποτε ας γραψει καποιος που ξερει και για νυχτερινη ζωη γιατι σκεφτομαστε να παμε με την παρεα!ευχαριστω!
Δεν είναι όπως Μύκονος, Ίος κλπ. Έχει όμως επιλογές για νυχτερινή διασκέδαση, ειδικά σε μπαρ με ωραία θέα. Έχει και 2 3 κλαμπ
 

djeleni

Member
Μηνύματα
162
Likes
233
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αίγυπτος
Δεν είναι όπως Μύκονος, Ίος κλπ. Έχει όμως επιλογές για νυχτερινή διασκέδαση, ειδικά σε μπαρ με ωραία θέα. Έχει και 2 3 κλαμπ
Σοφία, μπορείς να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τα κλαμπ (όνομα, διεύθυνση); Θα πάω με την κολλητή μου σε ένα μήνα :)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αυτά που ξέρω, μιας και δεν είμαι φαν, είναι το Όλα Ελληνικά (παλιό day night) στην αρχή της παραλίας, το Da Costa μέσα στα στενά της πόλης και το like Home επίσης μέσα στα στενά
 

αδειουχος

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Δεν είναι όπως Μύκονος, Ίος κλπ. Έχει όμως επιλογές για νυχτερινή διασκέδαση, ειδικά σε μπαρ με ωραία θέα. Έχει και 2 3 κλαμπ
ωραια ευχαριστω πολυ! ακριβως αυτο θέλουμε να αποφυγουμε, τον πανικο που γινεται σε αυτα τα νησια!
 

djeleni

Member
Μηνύματα
162
Likes
233
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αίγυπτος
Αυτά που ξέρω, μιας και δεν είμαι φαν, είναι το Όλα Ελληνικά (παλιό day night) στην αρχή της παραλίας, το Da Costa μέσα στα στενά της πόλης και το like Home επίσης μέσα στα στενά
Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, Σοφία!!!
 

zvarveri

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Καλησπέρα σας . Είμαστε στην Νάξο για οικογενειακές διακοπές. Γίά απογευματινή-βραδυνή βόλτα στην απειρανθο τι προτείνετε? Που να κάτσουμε για φαγητό με καλή ποιότητα κ τιμές κ γραφικά?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
όλα μέσα στο χωριό καλά είναι, με ντόπιο προιόντα. Τώρα δεν έχω κάτσει πρόσφατα σε κάποιο για να σου προτείνω. Δείτε κατάλογο και όπου σας κάνει κλικ...
 

zvarveri

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Χτες βράδυ πήγαμε στην γιορτή πατάτας που είχε στην Αγία Άννα. Ήταν η 7η Χρονιά που διοργανώνεται κ γινόταν χαμός από κόσμο κ πατάτες μαγειρεμένες με πολλές διαφορετικές συνταγές. .

όλα μέσα στο χωριό καλά είναι, με ντόπιο προιόντα. Τώρα δεν έχω κάτσει πρόσφατα σε κάποιο για να σου προτείνω. Δείτε κατάλογο και όπου σας κάνει κλικ...
Το χωριό Χαλκό είναι στην δρόμο μας για απειρανθο για να κάνουμε στάση να ψωνίσουμε κάνα λικέρ?
 
Last edited by a moderator:

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ναι στο δρόμο σας είναι, και η ταβέρνα Γιάννης που είναι μέσα στο χωριό είναι εξαιρετική. Τα λικέρ βέβαια τα βρίσκεις και στο σούπερ σε καλύτερη ΄τιμή

Χτες βράδυ πήγαμε στην γιορτή πατάτας που είχε στην Αγία Άννα. Ήταν η 7η Χρονιά που διοργανώνεται κ γινόταν χαμός από κόσμο κ πατάτες μαγειρεμένες με πολλές διαφορετικές συνταγές. .
ναι πήγα και εγώ... πολύς κόσμος όμως, δεν το ευχαριστιέσαι
 
Last edited by a moderator:

Evgenia8

Member
Μηνύματα
39
Likes
29
Καλημέρα! Είμαστε ήδη στην υπέροχη Ναξο και θελουμε κάποιος να μας πει που θα βρούμε το τελειότερο πρωινό στην περιοχή της Αγίας Αννας και γύρω γύρω..Επίσης φυσάει άπειρα....

Χτες βράδυ πήγαμε στην γιορτή πατάτας που είχε στην Αγία Άννα. Ήταν η 7η Χρονιά που διοργανώνεται κ γινόταν χαμός από κόσμο κ πατάτες μαγειρεμένες με πολλές διαφορετικές συνταγές. .



Το χωριό Χαλκό είναι στην δρόμο μας για απειρανθο για να κάνουμε στάση να ψωνίσουμε κάνα λικέρ?
γιορτη πατάτας τέλεια;;; Πήγαμε κι εμεις και

Σοβαρα σας αρεσε η γιορτή πατάτας;;

Ένιωσα σαν σε συσσίτιο που έπρεπε πει δυο ώρες να περιμένεις με ένα μπολάκι στο χέρι για να σε αφήσουν να φας...
 
Last edited by a moderator:

zvarveri

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
ναι στο δρόμο σας είναι, και η ταβέρνα Γιάννης που είναι μέσα στο χωριό είναι εξαιρετική. Τα λικέρ βέβαια τα βρίσκεις και στο σούπερ σε καλύτερη ΄τιμή
Η ταβέρνα Γιάννης στο χαλκί ή στην απειρανθο?
Όντως κ Εμείς δεν την ευχαριστηθηκαμε την γιορτή κ με την όρεξη μείναμε με τις μυρωδιές. ..
Καλημέρα! Είμαστε ήδη στην υπέροχη Ναξο και θελουμε κάποιος να μας πει που θα βρούμε το τελειότερο πρωινό στην περιοχή της Αγίας Αννας και γύρω γύρω..Επίσης φυσάει άπειρα....


γιορτη πατάτας τέλεια;;; Πήγαμε κι εμεις και

Σοβαρα σας αρεσε η γιορτή πατάτας;;

Ένιωσα σαν σε συσσίτιο που έπρεπε πει δυο ώρες να περιμένεις με ένα μπολάκι στο χέρι για να σε αφήσουν να φας...
Εμείς δεν κάτσαμε για το συσσίτιο. Κατεβήκαμε στην παραλία για φαγητό κ ποτό. .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom