Φινλανδία Φινλανδία - Λαπωνία

kathrin

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ελα μου ντε
Ονειρεμένο Ταξίδι
ανταρκτικη
δεν αμφιβαλω καθολου οτι εχασα αλλα ουτε χρονος ουτε λεφτα μειναν και για μοσχα.αλλα αφου εκανα ολα αυτα που εκανα ας μην παραπονιεμαι. αυτο που μου εμεινε περισσοτερο απωθημενο ειναι το νορντκαπ που δε πηγα.
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ονειρεμένο Ταξίδι
Africa overland!!
δεν αμφιβαλω καθολου οτι εχασα αλλα ουτε χρονος ουτε λεφτα μειναν και για μοσχα.αλλα αφου εκανα ολα αυτα που εκανα ας μην παραπονιεμαι. αυτο που μου εμεινε περισσοτερο απωθημενο ειναι το νορντκαπ που δε πηγα.
Nordkapp ηθελα και εγω αλλα ηταν πιο ακριβα και το κυριοτερο δεν βρισκαμε να μεινουμε φτηνα (εκτος απο camping που και παλι θελανε οσα ειχα δωσει στη Σαντορινη 5 μερες lol!).Κατι φιλοι μου βεβαια πηγανε,σου παραθετω φωτογραφια τους να ζηλεψεις :p!
 

Attachments

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα, Ιαπωνία
Πολύ ωραία ιστορία!!!και ξεσηκωτική!Θα την ανεβάσω στη λίστα μου τη Λαπωνία!Άντε γράψε μας τώρα την εμπειρία σου στη Ρωσία να τη συγκρίνω με τη δική μου...;)
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια
Ωραια ιστορια....Ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου μερη εκει και θα παω οπωσδηποτε μεσα στα επομενα 2-3 χρονια...
 

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Ειρηνικού
wow τέλεια ιστορία! μας μετέφερες στο κλίμα (έχω παγώσει ήδη!) και γενικά η περιγραφή ήταν πολύ καλή είχε ενδιαφέρον! grrr ζήλεψα!!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλα δεν μπορω να σταματησω να γελαω με την ιστορια σου!απιστευτη!
ειδικα εκει που σε εριξαν στην λιμνη!!!εγω θα ειχα κοκκαλωσει εκει!
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ονειρεμένο Ταξίδι
Africa overland!!
καλα δεν μπορω να σταματησω να γελαω με την ιστορια σου!απιστευτη!
ειδικα εκει που σε εριξαν στην λιμνη!!!εγω θα ειχα κοκκαλωσει εκει!
γιατι εγω δεν κοκκαλωσα??Το πως βγηκα ακομα απορω!
thanks αμα σαρεσε η ιστορια μου διαβασε και την αλλη που γραφω για τη Ρωσια!
 

syllimagos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γειά σου varis81! Kανονίζω ένα ταξίδι στην Λαπωνία το Μάρτιο. Ψάχνοντας σχετικά διάβασα το κείμενο για το δικό σου ταξίδι και ενθουσιάστηκα με την εμπειρία σας. Ξέρω ότι έχει περάσει καιρός από τότε, αλλά θα μου ήταν πολύ χρήσιμα ό,τι στοιχεία έχεις για αυτό το cottage που περιγράφεις. Μπορείς να με ενημερώσεις σχετικά σε παρακαλώ;!
 
Last edited by a moderator:

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ονειρεμένο Ταξίδι
Africa overland!!
Γειά σου varis81! Kανονίζω ένα ταξίδι στην Λαπωνία το Μάρτιο. Ψάχνοντας σχετικά διάβασα το κείμενο για το δικό σου ταξίδι και ενθουσιάστηκα με την εμπειρία σας. Ξέρω ότι έχει περάσει καιρός από τότε, αλλά θα μου ήταν πολύ χρήσιμα ό,τι στοιχεία έχεις για αυτό το cottage που περιγράφεις. Μπορείς να με ενημερώσεις σχετικά σε παρακαλώ;!
Λοιπον,εψαξα τις φωτογραφιες και βρηκα το ονομα του cottage σε μια ταμπελα.
Ειναι το Korvalan Kestikievari !
Oτι αλλο θες πες μου.
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.612
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom