Ιταλία Φλωρεντία - Ρώμη έτσι ξαφνικά

travelsgeo

Member
Μηνύματα
29
Likes
37
Περιεχόμενα

Το βιντεο μου είναι σε αυτο το λινκ
αλλά επειδή ισως είναι περίεργο και σκοπός δεν είναι "να πουλήσω μούρη" αλλά να μοιραστώ αυτά που είδα αν ενοχλεί πείτε μου και θα το σβήσω ΑΜΕΣΑ
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Μια χαρά τα πήγες στο γράψιμο ....βέβαια,όσο περισσότερα ταξίδια κάνεις και τα γράφεις θα βελτιώνεσαι και άλλο :)
Για το βίντεο δεν ξέρω,αλλα λινκ,διευθύνσεις κλπ,μπορεις να μας τα γράψεις.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Μια χαρά είναι το βιντεάκι σου!δεν υπάρχει κάτι ενοχλητικό.Η Φλωρεντία είναι τόσο όμορφη πόλη που την νοστάλγησα βλέποντας το :)
 
Μηνύματα
21
Likes
1
Καλησπέρα ειμαι καινουργιος στο φόρουμ στο να γραφω κυριως γτ το παρακολουδα κανα 2-3 χρόνια που κανω ταξιδακια,θα ηθελα βα αοίξω καινουργιο ποστ αλλα δεν βρίσκω που ανοιγω δικο μου οποτε υπολογισα πως δεν γίνεται λογω το οτι ειμαι καινουργιος χρήστης, νομιζω πως πλατίασα πολύ και μπαίνω στο θέμα μου εκλεισα αεροπορικα για ρωμη 9-13 δεκεβρη για ενα ταξιδακι μ την κοπελα μ το πλανο ελεγε πραγα αλλα δυστηχως τα αεροπορικα ειναι στο θεο αν τα καθυσερησεις εστω και μια μερα αφου τα εχεις βρει φτηνά θα ηθελα να κανω τις εξής ερωτήσεις
Αξιζουν χριστουγεννα στην Φλωρεντία; ή ειναι για αλλη εποχή πιο ανοιξιάτικη ποσες μερες ειναι καλές γτ υπολογίζω να παω παρασκευη πρωι ρωμη απο εκει με τρενο η bus φλωρεντια και να κατσω μεχρι δευτερα πρωιι να επιστρεψω ρωμη να μεινω μια μερα να κανουμε μια βολτα σε αξιοθεατα π δν ειχα δει στην τελευταια μου επισκεψη εκει. Ειναι στολισμένη η φλωρεντία γτ δν εχω ταξιδέψει ποτε ιταλια σε περιοδος γιορτών σε αντιθέση με βερολινο και λονδινο π σε θεμα στολισματος ηταν μαστ.
Ποιες περιοχες θεωρούντε καλές στο να μεινεις και να τα εχεις ολα κοντα εχω βρει καποιες λυσεις 2 ξενοδοχεία κοντα στο σταθμο που ειναι και κοντα στο κεντρο απο οτι ειδα στο χαρτι καποια λεπτα με τα ποδια αν εχετε να μου προτείνετε καποια ενναλακτικη λυση στην διαμονη. Απο καιρο καποιος που να εχει παει εκει τετοια εποχη θυμίζει ελλάδα γτ με ατομα που μίλησα με ειπανε εχει καλο καιρο για χιονια και τετοια κρυα μην περιμενεις βορεια αν θες τετοια επίσης θα ηθελα να μαθω μερικες πληροφορίες απο ατομα π εχουν παει για φαγητο τι να προσέξουμε αν αξιζει μια εκδρομη στην πιζα ή σε καποιο αλλο μερος εκτος και αν δεν προλαβαινουμε.αν ηταν για πραγα τα ειχα μαθει απ εξω γτ το ειχα σιγουρο αλλα την επομενη μερα τα τικετ ανεβηκαν οπως προανεφερα στο θεο και το ονειρο γκρεμίστηκε μονο πο ολοι γραφουν πως ειναι απο τους 5 πιο καλους προορισμους περιοδος χριστουγεννων!!!...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom