Ισλανδία Φτηνα αεροπορικα για ισλανδια!!??

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Αντώνη τα γραφω συντομα λογω ελλειψης χρονου.
Για τα αεροπορικα υπάρχουν και καλύτερες λυσεις
Προχτες συμπτωματικα εψαχνα για Ισλανδια και βρήκα απο Θεσσαλονικη για τον επόμενο μηνα με 270!!!!
Με συνδυασμό RYANAIR kai norwegian airways μεσω Οσλο.
Για ψαξτο
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αντώνη τα γραφω συντομα λογω ελλειψης χρονου.
Για τα αεροπορικα υπάρχουν και καλύτερες λυσεις
Προχτες συμπτωματικα εψαχνα για Ισλανδια και βρήκα απο Θεσσαλονικη για τον επόμενο μηνα με 270!!!!
Με συνδυασμό RYANAIR kai norwegian airways μεσω Οσλο.
Για ψαξτο
Εγώ πήγα, τέλειωσε το ταξίδι μου.
Σίγουρα απο Θεσσαλονίκη θα υπάρχουν καλύτερες και πάντα υπολογίζουμε το θέμα της αποσκευής όπως λέει η φίλη παραπάνω, γιατί Ισλανδία θες και κάμποσα ρούχα... αλλά και πάλι το 400ρι δύσκολα το φτάνεις και με αποσκευή.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Εγώ πήγα, τέλειωσε το ταξίδι μου.
Σίγουρα απο Θεσσαλονίκη θα υπάρχουν καλύτερες και πάντα υπολογίζουμε το θέμα της αποσκευής όπως λέει η φίλη παραπάνω, γιατί Ισλανδία θες και κάμποσα ρούχα... αλλά και πάλι το 400ρι δύσκολα το φτάνεις και με αποσκευή.
Φίλος :cool:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Έψαχνα (γιατί με τρώει ο κώλ@ς μου) για αρχές Μαρτίου του 2014, γύρω στα 500 ευρώ σύνολο μου βγαίνει.
Συνδυασμός Aegean-Iceland air!
2 βράδια London(baby) - 6 βράδια Island!

Ωπ! Μόλις βρήκα και με 435 ευρώ μέσω Φρανκφούρτης!

Για φθηνά αεροπορικά κοιτάς και την περίπτωση να 'σπάσεις' τις πτήσεις στο Gardermoen ειδικά την περίοδο που η Norwegian ξεκινά ή σταματά τις πτήσεις προς Αθήνα. Μετά το Όσλο είναι απ' τους πιο οικονομικούς κόμβους για Ισλανδία.
 
Last edited by a moderator:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.508
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου ρθε χθες μια ειδοποιηση της iceland express από ΠΑρίσι 95€ για Ρεϊκιαβικ, δεν το κοίταξα αλλά ίσως αξίζει τον κόπο να του ρίοξεις μια ματιά.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Μου ρθε χθες μια ειδοποιηση της iceland express από ΠΑρίσι 95€ για Ρεϊκιαβικ, δεν το κοίταξα αλλά ίσως αξίζει τον κόπο να του ρίοξεις μια ματιά.
Για πότε όμως? Μπήκα να τσεκάρω και με αφήνει να δω μόνο μέχρι τέλη Αυγούστου
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Για φθηνά αεροπορικά κοιτάς και την περίπτωση να 'σπάσεις' τις πτήσεις στο Gardermoen ειδικά την περίοδο που η Norwegian ξεκινά ή σταματά τις πτήσεις προς Αθήνα. Μετά το Όσλο είναι απ' τους πιο οικονομικούς κόμβους για Ισλανδία.

Κοίταξα και με Norwegian, Oslo-Reykjavik τέλη Μαρτίου και βγαίνει 165 Ε
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Το είδα κι εγώ. Με επιστροφή πρώτο 15ήμερο Ιουνίου. Ευκαιριάρα...
Πολύ καλό είναι, πρέπει οπωσδήποτε να υπολογίσετε την βαλίτσα, δεν υπάρχει περίπτωση να πάτε Ισλανδία με χειραποσκευή. Αλλά είναι πολύ καλό, 100+κανένα 170άρι να βρείτε προσφορά Αθήνα-Λονδίνο-επιστροφή = 270+βαλίτσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.366
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom