Φωτογραφικός Διαγωνισμός: Αγαπημένος Προορισμός

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αγαπημένος προορισμός... Μμμμ, πολύ γενικό το θέμα, ίσως για να είναι πιο ευρύ και να διευκολύνει τη συμμετοχή. Εμένα, πάντως, με δυσκόλεψε! Κι αν είναι περισσότεροι από ένας οι προορισμοί;

Αγαπημένη χώρα: Το Βιετνάμ. Η Ινδία. Το Βιετνάμ. Η Ινδία. Το Βιετνάμ... Οι φωτογραφίες όμως είναι "χάρτινες". Χάνουν στο σκανάρισμα... Θα μπορούσε να είναι μία απ' αυτές:





Αγαπημένος ωκεανός: Ινδικός. Συμμετοχή; Ας πούμε αυτή:



Αγαπημένη πόλη: Λονδίνο. Φωτογραφίες; Άπειρες...

Τελικά, αφού ο hydronetta προτίμησε την "αγαπημένη" του, εγώ έβαλα την "ερωμένη" μου! Και, σαν "ερωμένη", την επιλέγεις όχι μόνο γι' αυτό που δείχνει και αρέσει στους άλλους αλλά γι αυτό που εσύ ξέρεις καλύτερα, γι αυτό που είναι. Το αν η επιλογή μου ήταν σωστή, εσείς θ' αποφασίσετε...

Καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες και συγχαρητήρια για τις όμορφες φωτογραφίες σας.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν λήξη υποβολής συμμετοχών! Περνάμε στη φάση της ψηφοφορίας, που θα γίνει όπως την προηγούμενη φορά για όσους θυμούνται.

Πατάτε ΕΔΩ και στέλνετε σε μένα ένα προσωπικό μήνυμα με τίτλο "Ψήφος για το Διαγωνισμό" και περιεχόμενο τα τρία ονόματα μελών των οποίων τις φωτογραφίες ψηφίζετε, με ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ. Η πρώτη προτίμηση θα παίρνει 4 βαθμούς, η δεύτερη 2, και η τρίτη 1 βαθμό.

Στο τέλος τα 2 μέλη που έχουν τους περισσότερους βαθμούς και παραδώσουν εντός δύο ημερών τις αρχικές εικόνες πλήρους ανάλυσης, κερδίζουν. Αν υπάρξει ισοβαθμία, κερδίζει το μέλος που θα έχει τις περισσότερες πρώτες προτιμήσεις (τεσσάρια δηλαδή).

H ψηφοφορία θα διαρκέσει μέχρι τις 23:00 την Πέμπτη 31 Μαρτίου!

Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα μέλη του TravelStories που έκαναν εγγραφή μέχρι τη λήξη της υποβολής συμμετοχών.

GO!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ερωτηση: Μπορουμε να ψηφισουμε και τη δικη μας φωτογραφια;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πφφφφφφφ που να βρω τωρα 3 φωτογραφιες; Ολες χαλια ειναι:D
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Defkalion στο αρχικο σου ποστ λες για την ψηφοφορια να στειλουμε μηνυμα στην getxowoman ενω λιγα ποστ πιο πανω λες να στειλουμε σ'εσενα.. Φανταζομαι ισχυει το τελευταιο ε? Δηλαδη σ'εσενα.. (?)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
κι εγώ... καλή τύχη!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στειλε σ' αυτον. Μετα θα τα στειλει μαζικα στην getxo. Σιγα μην καθεται να μετραει ψηφους...:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.698
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom