Γαλλία Φωτο-ιστορία: Παρίσι

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν είχα ιδέα για το διαγωνισμό. :)
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Τι το θελα?οχι,αληθεια τι το θελα?θα ειμαι λυον για 7 βραδυα και αλλα τοσα αβινιον σε μερικες μερες..τι ψυχη εχει μια ημερησια ισα να μυρισω φουρνο,να περασω μια βολτα στη γειτονια μου και να γυρισω?και να φταινε οι φωτο που με ξεσηκωσανε και το παρισι που λατρευω και δεν ειναι ποτε αρκετο...
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Τι το θελα?οχι,αληθεια τι το θελα?θα ειμαι λυον για 7 βραδυα και αλλα τοσα αβινιον σε μερικες μερες..τι ψυχη εχει μια ημερησια ισα να μυρισω φουρνο,να περασω μια βολτα στη γειτονια μου και να γυρισω?και να φταινε οι φωτο που με ξεσηκωσανε και το παρισι που λατρευω και δεν ειναι ποτε αρκετο...
Χα χα χα! Δεν το λες και κοντά το Λυόν-Παρίσι, αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα! Έτσι για μια τζούρα! Το έχω κάνει κι εγώ, πετάχτηκα από Disneyland για λίγες ώρες, ίσα ίσα για την αύρα. Εγώ από την άλλη ζηλεύω τη Λυόν που πας, θέλω χρόνια να πάω αλλά το αναβάλλω συνέχεια. Άσε που λένε ότι είναι πιο ωραία και πιο αυθεντική από το Παρίσι. Ισχύει; Έχεις ξαναπάει;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Οχι,η πρωτη φορα σε Λυον και Αβινιον..αρκετες μερες για ημερησιες σε κοντινες ομορφιες..Ισως γραψω κατ μολις γυρισω.Το τρενο κανει 2 ωρες παρα 10 και μολις εχασα προσφορα της εκπτωτικης γαλλικης καρτας για Λυον Παρισι αλλερετουρ 25 ευρω.Το αμεσως καλυτερο για τις μερες που θα ειμαι εκει ειναι 72...Βλεπουμε..αν με πιασει μεγαλη τρελα,θα το κανω...Καλα να ειμαστε...
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Οχι,η πρωτη φορα σε Λυον και Αβινιον..αρκετες μερες για ημερησιες σε κοντινες ομορφιες..Ισως γραψω κατ μολις γυρισω.Το τρενο κανει 2 ωρες παρα 10 και μολις εχασα προσφορα της εκπτωτικης γαλλικης καρτας για Λυον Παρισι αλλερετουρ 25 ευρω.Το αμεσως καλυτερο για τις μερες που θα ειμαι εκει ειναι 72...Βλεπουμε..αν με πιασει μεγαλη τρελα,θα το κανω...Καλα να ειμαστε...
Περιμένω οπωσδήποτε εντυπώσεις από Λυόν! Με ενδιαφέρει πολύ! :) Να περάσεις τέλεια!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
εχει γραψει ωραια ιστορια η paeftra που με βοηθησε παρα πολυ .Ευχαριστω,ελπιζω κι εγω να εχω ενα καλο ταξιδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom