Ισπανία Φωτο-Review: Βαρκελώνη

pemi

Member
Μηνύματα
24
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο ακομα...
Ταξίδι-Όνειρο
να παω παντουυυυ!!!
αγαπητοί φίλοι της Βαρκελώνης!!
προκειται να πάω βαρκελώνη τον οκτοβρη:clap:.εχω διαβάσει τα περισσότερα που έχετε γράψει και θέλω τη βοήθειά σας στα εξής:
1. ποιον οδηγό προτείνετε να έχω μαζί μου??
2. επειδή μάλλον θα πάω για 3-4 μέρες βαρκελώνη θέλω να μου πείτε ποια μέρη πρέπει οπως και δήποτε να επισκεφθω.
3. αμα τύχει εκείνες τις μέρες που θα πάω να έχει αγώνα ποδοσφαίρου θα ήθελα πολύ να πάω αλλα δεν ξέρω από πού μπορώ να προμηθευτώ εισιτήρια (και σε ποια θύρα;)

σας ευχαριστω πολυ!:D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αγαπητοί φίλοι της Βαρκελώνης!!

1. ποιον οδηγό προτείνετε να έχω μαζί μου??
κάνε μια εκτύπωση της τραβελπεδιας για την Βαρκελώνη και εχε τον μαζι σου
http://www.travelstories.gr/travelp...E2%E1%F1%EA%E5%EB%FE%ED%E7.html#content_start

2. επειδή μάλλον θα πάω για 3-4 μέρες βαρκελώνη θέλω να μου πείτε ποια μέρη πρέπει οπως και δήποτε να επισκεφθω.
στο τομο της τραβελπειδίας γράφει ολα τα μέρη που πρεπει να δει κανείς στην Βαρκελώνη
Ετοιμασε τη λίστα σου απο εκει, αναλογα με τα γούστα σου. Δεν γνωρίζουμε ποια ειναι αυτά. Πχ αν σου πει κανείς πήγαινε στο Ιδρυμα Μιρό η στο μουσείο ΜΝΑΚ και εσύ δεν είσαι φιλότεχνος/η θα ειναι χαμένος χρόνος.

αγαπητοί φίλοι της Βαρκελώνης!!
προκειται να πάω βαρκελώνη τον οκτοβρη:clap:.εχω διαβάσει τα περισσότερα που έχετε γράψει και θέλω τη βοήθειά σας στα εξής:

3. αμα τύχει εκείνες τις μέρες που θα πάω να έχει αγώνα ποδοσφαίρου θα ήθελα πολύ να πάω αλλα δεν ξέρω από πού μπορώ να προμηθευτώ εισιτήρια (και σε ποια θύρα;)

σας ευχαριστω πολυ!:D
επισκέπτεσαι το ηλεκτρονικο καταστημα εισιτηρίων της ομάδας,
https://entrades.fcbarcelona.cat/web/en/entrades.html
βλέπεις το προγραμμα των αγώνων και παραγγέλνεις το εισιτήριο σου. Ο χωρος εκεί ειναι αρκετα ευχρηστος. Εχει αναλυτικο σχεδιαγραμμα με το γήπεδο, με φωτογραφίες πως ειναι η θέα απο οποιοδήποτε σημείο της κερκίδας, πχ. πεταλο, επισημα, χαμηλά ψηλά κοκ. θα χρειαστείς φυσικά πιστωτική κάρτα.

Καλό ταξίδι να έχεις!

Υ.Γ.: πρόσεχε πάντως, στην Ράμπλα κλέβουν πολύ, ισως να εχεις διαβάσει σχετικά,:cool:
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
3. αμα τύχει εκείνες τις μέρες που θα πάω να έχει αγώνα ποδοσφαίρου θα ήθελα πολύ να πάω αλλα δεν ξέρω από πού μπορώ να προμηθευτώ εισιτήρια (και σε ποια θύρα;)

σας ευχαριστω πολυ!:D
Κοίτα στην ιστοσελίδα της ομάδας που σε ενδιαφέρει γαι το πρόγραμμα των αγώνων και αν υπάρχουν διαθέσιμα εισιτήρια για το ευρύ κοινό συνήθως τα αγοράζεις online είτε από τώρα είτε μερικές μέρες πριν.
Καλό σου ταξίδι! :clap:
 

pemi

Member
Μηνύματα
24
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο ακομα...
Ταξίδι-Όνειρο
να παω παντουυυυ!!!
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και τους 2!!!πολυ χρήσιμες οι συμβουλές σας!!!
καλα ταξίδια και σε σας ευχομαι!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
απλα να ξερεις οτι αν δεν εισαι μελος του συλλογου ειναι πιο δυσκολο να βρεις εισιτηρια.. οι διαθεσιμες θεσεις ειναι περιορισμενες και καποια παιχνιδια ανοιγουν μονο για τα μελη και προς το τέλος (αααν εχουν περισσεψει εισιτηρια) παιρνουνε και οι κοινοι θνητοι :bleh:
 

fitosky

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γειά σας καλοί μου φίλοι .και εγώ με έπιασε τώρα κανά δυοο μέρες να πάω κάπου αφου έφυγα απο τη δουλειά και λέω να πάω για βαρκελώνη ... που να πάω τι ναδώ τι καλό έχει ... για ξεκούραση για να ακούσω ...ευχαριστώ
 

Afelis

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Και σκέψου ότι ήμουν κάπως διστακτική στην αρχή αφού προτιμούσα Ιταλία... Μετά από αυτά που είδα νομίζω ότι ανυπομονώ να πάω Βαρκελώνη! Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις πανέμορφες φωτογραφίες :)
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
καλησπερα κανενα οικονομικο χοτελ θα παω ιουλιο??
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ασε σήμερα το αποφασισαμε και ξεκινάω τα μαθηματα μου. Προκύπτει να πάω ιουλιο να συνδυάσω και μπανακι τελια σας λεωωωωωω
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ασε σήμερα το αποφασισαμε και ξεκινάω τα μαθηματα μου. Προκύπτει να πάω ιουλιο να συνδυάσω και μπανακι τελια σας λεωωωωωω
θεσπύρο κοίτα να το μάθεις καλά το μάθημα γιατί και εγώ κάνω εντατικά μαθήματα και στο τέλος η anny θα μας βάλει διαγώνισμα.:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom