Ισπανία Χειμωνιάτικη απόδραση στη Μαδρίτη

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει συντομότερος τρόπος μετακίνησης από το Μπαράχας στον σταθμό Ατόκα εκτός από το μετρό?
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Υπάρχει λεωφορείο που κάνει αυτο το δρομολόγιο σε 25-30 λεπτά ανάλογα την κίνηση.δε θυμάμαι το νούμερο αλλα δε θα ειναι δύσκολο να το βρεις.
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Υπάρχει λεωφορείο που κάνει αυτο το δρομολόγιο σε 25-30 λεπτά ανάλογα την κίνηση.δε θυμάμαι το νούμερο αλλα δε θα ειναι δύσκολο να το βρεις.
Θυμάσαι πόσο κοστίζει?
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Δε θυμάμαι πόσο κάνει το εισητήρια αλλά δεν ειναι ακριβό.νομίζω συμφέρει και δεν ταλαιπωρείσαι να αλλάζεις μετρό.
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Δε θυμάμαι πόσο κάνει το εισητήρια αλλά δεν ειναι ακριβό.νομίζω συμφέρει και δεν ταλαιπωρείσαι να αλλάζεις μετρό.
Μάλλον αυτό εδώ πρέπει να εννοείς Madrid Airport Express Shuttle Bus | Madrid Blog Spain by MadridMan.com . Και χαλάλι τα 5 ευρώ προκειμένου να είμαι σίγουρη ότι δεν θα χάσω το τρένο.
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Και χαλάλι τα 5 ευρώ προκειμένου να είμαι σίγουρη ότι δεν θα χάσω το τρένο.
Είχα πάει Μαδρίτη τον Απρίλιο του 2012, χρησιμοποίησα για την μετακίνηση μου από και προς το αεροδρόμιο το "κίτρινο¨λεωφορείο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η τιμή του εισιτηρίου στα 5 €.
Θυμάμαι πολύ καλά ότι εγώ είχα πληρώσει 2 €.
Δηλαδή η αύξηση του εισιτηρίου από 1 Μαΐου 2012 ήταν της τάξης του 150%:shock::shock:
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Είχα πάει Μαδρίτη τον Απρίλιο του 2012, χρησιμοποίησα για την μετακίνηση μου από και προς το αεροδρόμιο το "κίτρινο¨λεωφορείο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η τιμή του εισιτηρίου στα 5 €.
Θυμάμαι πολύ καλά ότι εγώ είχα πληρώσει 2 €.
Δηλαδή η αύξηση του εισιτηρίου από 1 Μαΐου 2012 ήταν της τάξης του 150%:shock::shock:
Όλα αυξάνονται πλέον, μόνο οι μισθοί μειώνωνται.:rolleyes: Πάντως και με το πεντάευρω δεν νομίζω να έχει ελλατωθεί η ζήτηση. Είναι η ανάγκη βλέπεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.711
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom