• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

georgia_s

Member
Καλησπέρα, θα ταξιδέψω με τη Ryanair για δύο μόλις μέρες, οπότε θα πάρω μόνο μια χειραποσκεύη μαζί μου. Ξέρει κάποιος πόσο αυστηρά είναι τα όρια για τις χειραποσκευές; Για την ακρίβεια είναι σάκος διαστάσεων 45*35*26cm, ωστόσο συμπιέζεται. Πρέπει απλά να χωράει στο κουτί ή ελέγχονται περεταίρω οι διαστάσεις;

georgia_s

Member
Είναι σάκος γυμναστηρίου, οπότε συμπιέζεται... Το μόνο που με αγχώνει είναι οτι η μια διάσταση είναι μεγαλύτερη κ μήπως μου ζητήσουν να περάσει σαν κανονική αποσκευή...

georgia_s

Member
Σας ευχαριστώ πολυ, το είχα διαβάσει, αλλά είπα μήπως υπάρχει κάποια αντίθετη εμπειρία και βρεθώ προ εκπλήξεως...

panpan

Member
Aν καταφερεις να τοποθετησεις την χειραπασκευη μεσα στο ειδικο κουτι
δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
Καλο ταξιδι

panpan δουλευεις στη ryanair?
Όχι, κοίτα, είναι απλά τα πράγματα. Ο panpan έχει μετοχές στη ryanair (νομίζω προφανέστατο, αλλιώς γιατί να λέει θετικά πράγματα γι'αυτήν;αδιανόητο) και ο north66 έχει σε ανταγωνιστική regular. Είναι τιτανομαχία, ξέρεις τώρα πως πάει με τα χρηματιστήρια, αδυσώπητος πόλεμος. Όταν βλέπεις τη μετοχή της rayan να ανεβαίνει, θα ξέρεις ;)

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.173
Μέλη
34.724
Νεότερο μέλος
tolakosthess

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom