Αυστρία Ιταλία Τσεχική Δημοκρατία Χριστούγεννα: Ρώμη Πράγα ή Βιέννη;

maraki_83

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τη βοήθεια!! Θα κλείσουμε μόνοι μας τελικά και θα ψάξω και στα υπόλοιπα άρθρα για χρήσιμες συμβουλές! Και παρ'ότι έχω φαινομενικά αργήσει, διαπιστώνω ότι ακόμη μπορώ να βρώ καλές τιμές για εκείνη την περίοδο! Θα τα κλείσω σήμερα όμως για να μην παίξω άλλο με την τύχη μου!:)

Και πάλι ευχαριστώ!! Θα στείλω εντυπώσεις!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ναι εχω παει και στην Πραγα και στην Βιεννη και ειδικα στην δευτερη νομιζα οτι βρισκομουν στο Mall !!! Τιγκα στους ελληνες

δηλαδή για να καταλάβω βρε παιδιά !!!
τόσο κακό ειναι να συναντας έλληνες η να ακούς έλληνες στο εξωτερικό
δηλαδη εσυ οταν πας εξω τι γλώσσα μιλάς πακιστανικά για να μην καταλαβαινει ο διπλανός σου οτι εισαι ελληνίδα :shock::shock:.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ναι ρε φιλε ειναι πολυ κακο !! Φευγω εκτος για να ξεφυγω και οχι να ακουω τις αγριοφωναρες του καθενα ¨
" Ρεεε τι κανουν αυτοι εδω ρεε, στην Ελλαδαρα πινουμε το νερο με τους κουβαδες και αυτοι μας το σερβιρουν με το στανιό σε σφηνάκι!"
Μπραβο ρε φιλε, γυρνα πισω αν δεν σου αρεσει
Η παλι "Πωωω ρε τι γκιοσσες ειναι αυτες οι ξενες, κρυοκωλες, ενω οι δικες μας.. πσσσσσσ συγκρινονται οι Ελληνιδες ρεε"
Μακρια μακρια μακρια
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ναι ρε φιλε ειναι πολυ κακο !! Φευγω εκτος για να ξεφυγω και οχι να ακουω τις αγριοφωναρες του καθενα ¨
" Ρεεε τι κανουν αυτοι εδω ρεε, στην Ελλαδαρα πινουμε το νερο με τους κουβαδες και αυτοι μας το σερβιρουν με το στανιό σε σφηνάκι!"
Μπραβο ρε φιλε, γυρνα πισω αν δεν σου αρεσει
Η παλι "Πωωω ρε τι γκιοσσες ειναι αυτες οι ξενες, κρυοκωλες, ενω οι δικες μας.. πσσσσσσ συγκρινονται οι Ελληνιδες ρεε"
Μακρια μακρια μακρια

αν πήγες πράγα η και βιέννη ακόμη και άκουσες έλληνες να λένε
"Πωωω ρε τι γκιοσσες ειναι αυτες οι ξενες, κρυοκωλες, ενω οι δικες μας..
μάλλον καποιο πρόβλημα θα είχαν .:D:D

οσο αφορα τις αγριοφωναρες φυσικά και εχεις δίκιο στην Πράγα και στην Βιέννη που ηταν τα πιο πρόσφατα μερη που πήγα πιο πολύ άκουγα όμως ιταλούς και ισπανούς να φωνάζουν παρα ελληνάρες :bleh::bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.792
Likes
18.371
Ναι ρε φιλε ειναι πολυ κακο !! Φευγω εκτος για να ξεφυγω και οχι να ακουω τις αγριοφωναρες του καθενα ¨
" Ρεεε τι κανουν αυτοι εδω ρεε, στην Ελλαδαρα πινουμε το νερο με τους κουβαδες και αυτοι μας το σερβιρουν με το στανιό σε σφηνάκι!"
Μπραβο ρε φιλε, γυρνα πισω αν δεν σου αρεσει
Η παλι "Πωωω ρε τι γκιοσσες ειναι αυτες οι ξενες, κρυοκωλες, ενω οι δικες μας.. πσσσσσσ συγκρινονται οι Ελληνιδες ρεε"
Μακρια μακρια μακρια
:haha::haha::haha::haha: Απλά θεά!!! :haha::haha::haha::haha:

Αν και ο Χρηστάκης λίγο δύσκολο να φωνασκεί με τη τελευταία φράση :haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
για να δωσω περισσοτερα επιχειρηματα δειτε τα κακογουστα βιντεακια του Σαλονικιου σε διαφορες πολεις που εχει παει.
Ελληναρας!! μπλιαχ, μπλιαχ ,vomit !!!:shock:
δυστυχως ομως αυτη ειναι συμπεριφορα που συναντας σε ολες τις πολεις που θεωρουνται must για τις χειμερινες διακοπες
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
για να δωσω περισσοτερα επιχειρηματα δειτε τα κακογουστα βιντεακια του Σαλονικιου σε διαφορες πολεις που εχει παει.
Ελληναρας!! μπλιαχ, μπλιαχ ,vomit !!!:shock:
δυστυχως ομως αυτη ειναι συμπεριφορα που συναντας σε ολες τις πολεις που θεωρουνται must για τις χειμερινες διακοπες

κατσε γιατι θα τρελαθούμε τωρα :shock::shock:

επειδή δηλαδή ενας γκασμάς ψαχνει για δουλεια κομπάρσου στο λαζόπουλο πρεπει ολοι οι υπόλοιποι έλληνες να είναι έτσι η να συμπεριφερονται έτσι !!!!!
ο τυπος για δουλεια έχαχνε φτιαχνοντας αστεία video ανα την ευρώπη

δεν νομίζω βρε ευαγγελία οτι όλοι ειναι σαν και αυτόν :roll::roll:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
κατσε γιατι θα τρελαθούμε τωρα :shock::shock:

επειδή δηλαδή ενας γκασμάς ψαχνει για δουλεια κομπάρσου στο λαζόπουλο πρεπει ολοι οι υπόλοιποι έλληνες να είναι έτσι η να συμπεριφερονται έτσι !!!!!
ο τυπος για δουλεια έχαχνε φτιαχνοντας αστεία video ανα την ευρώπη

δεν νομίζω βρε ευαγγελία οτι όλοι ειναι σαν και αυτόν :roll::roll:
Χρηστο, κανονισε να μην σε πετυχω πουθενα στο εξωτερικο να μιλας σαν ελληναρας ΧΑΘΗΚΕΣ!! Με αμφισβητεις κιολας!!:cool:
 

mariap.

Member
Μηνύματα
110
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Δεν είναι κακό που συγκρίνουμε κάποια πράγματα με την πατρίδα μας...π.χ αυτό με το νερό κι εμένα μου έκανε εντύπωση και το ανέφερα στην εμπειρία μου, όμως ανέφερα για παράδειγμα και την οδική τους συμπεριφορά που πραγματικά μου έκανε εντύπωση (και δεν ήταν κολακευτική η σύγκριση με την χώρα μας)
όμως δεν καταλαβαίμω προς τι η επίθεση.....την ταξιδιωτική εμπειρία του γράφει ο καθένας δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούν και να αρέσει σε όλους
 

maraki_83

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Λοιπόν...για να επανέλθω ... έκλεισα αεροπορικά με ALITALIA με ? 283 για δύο άτομα !!! Μου φαινόταν λίγο απίστευτο ... το κοίταξα γύρω στις 10 φορές πριν το κλείσω!!!

Τώρα μένει να κλείσω ξενοδοχείο για το οποίο έφαγα χθες πολλές ώρες χαζεύοντας ... Έχει κανείς να προτείνει κάτι? Με ενδιαφέρει να μην είναι μέσα στο κέντρο αλλά όχι και πολύ μακριά και να είναι κοντά σε μετρό. Να είναι κάτι ανθρώπινο (καθαρό, ήσυχο κτλ) άλλα όχι κάτι χλιδάτο. (Συγνώμη αν έπρεπε να μεταφερθώ σε άλλο θέμα!!!)

Και πάλι ευχαριστώ!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Λοιπόν...για να επανέλθω ... έκλεισα αεροπορικά με ALITALIA με ? 283 για δύο άτομα !!! Μου φαινόταν λίγο απίστευτο ... το κοίταξα γύρω στις 10 φορές πριν το κλείσω!!!

Τώρα μένει να κλείσω ξενοδοχείο για το οποίο έφαγα χθες πολλές ώρες χαζεύοντας ... Έχει κανείς να προτείνει κάτι? Με ενδιαφέρει να μην είναι μέσα στο κέντρο αλλά όχι και πολύ μακριά και να είναι κοντά σε μετρό. Να είναι κάτι ανθρώπινο (καθαρό, ήσυχο κτλ) άλλα όχι κάτι χλιδάτο. (Συγνώμη αν έπρεπε να μεταφερθώ σε άλλο θέμα!!!)

Και πάλι ευχαριστώ!

τίποτα δεν ειναι απίστευτο λόγω τιμής
το απίστευτο θα είναι να βρεις την βαλίτσα σου με την alitalia :bleh::bleh:.

στο θεμα με ξενοδοχείο ρίξε μια ματια εδω
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...t=%F1%FE%EC%E7+%EE%E5%ED%EF%E4%EF%F7%E5%DF%EF

http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...t=%F1%FE%EC%E7+%EE%E5%ED%EF%E4%EF%F7%E5%DF%EF

http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...t=%F1%FE%EC%E7+%EE%E5%ED%EF%E4%EF%F7%E5%DF%EF

http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...t=%F1%FE%EC%E7+%EE%E5%ED%EF%E4%EF%F7%E5%DF%EF

θα βρεις πολλές επιλογές :):)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom