Χριστούγεννα στην Ελλάδα με παιδί.......που ?

ptzelepis

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Αφού αναίρεσες μόνος σου τον περιορισμό που έβαλες στην αρχή, οποιοσδήποτε κλασσικός χειμερινός προορισμός στην ηπειρωτική Ελλάδα, είναι υποψήφιος.:)
Απλά θέλω ένα μέρος που να έχει και δράσεις για παιδιά με παιδαγωγούς κτλ.....

Πολύ καλή επιλογή το Montana στο Καρπενήσι αλλά έχω πάει πάρα πολλές φόρες....χωρίς παιδί βέβαια........αλλά έχω δεί και έχω κάνει τα πάντα.
 

ravT

Member
Μηνύματα
141
Likes
167
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Απλά θέλω ένα μέρος που να έχει και δράσεις για παιδιά με παιδαγωγούς κτλ.....

Πολύ καλή επιλογή το Montana στο Καρπενήσι αλλά έχω πάει πάρα πολλές φόρες....χωρίς παιδί βέβαια........αλλά έχω δεί και έχω κάνει τα πάντα.
Μήπως να κοιτάξεις μεγάλα ξενοδοχεία για κάτι τέτοιο; Δυστυχώς δεν έχω κάτι υπόψιν μου και θα ήθελα να εγώ να λάβω γνώση αν υπάρχει κάτι τέτοιο.
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Όπως ? Ψάχνω για ένα προορισμό που να συνδυάζει και ''χιόνι''.
Χιόνι δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αν έχει οπουδήποτε. Παράδειγμα εγώ πέρσι ταξίδεψα Ιωάννινα μεταξύ Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά και πέτυχα χιόνι μια μέρα στο Μέτσοβο.
Το πρότεινα ως κοντινό προορισμό από Πάτρα, αφού έχετε και μικρό παιδί (άνετος δρόμος) και φαντάζομαι θα υπάρχουν μεγάλα ξενοδοχεία που θα περιλαμβάνουν και δραστηριότητες για παιδιά.
Στο συν ότι έχει τα Ζαγοροχώρια για βόλτα.
Επίσης πέρσι υπήρχε και ένας τύπου παιδότοπος Χριστουγεννιάτικος στο Παραλίμνιο Fun Park, αλλά διάβασα πως ανοίγει και άλλο ένα (Χωρίο Αγ. Βασίλη).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.374
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom