Ψάχνοντας νησί.!

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Να πω κ εγω τον πονο μου: Ψαχνοντας νησι. Τελεία. Χωρις απαιτησεις για ωραιες παραλιες κλπ που αναφερθηκαν. Μοναδικη απαιτηση, διαθεσιμα δωματια τον 15αυγουστο σε λογικες τιμες! Ελεος ρε παιδια, ελεος... Να μην μιλησω για τα εροπορικα εισητηρια, που απο τον Μαιο (για Αυουστο) εφταναν τα 600 ευρω (πηγαινε-ελα) ακομα κ η Easy, Αθηνα-ευρωπη... ΕΛΕΟΣ!!
 

eleva

Member
Μηνύματα
211
Likes
417
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Μαγνησία ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
12/10/1944
Να πω κ εγω τον πονο μου: Ψαχνοντας νησι. Τελεία. Χωρις απαιτησεις για ωραιες παραλιες κλπ που αναφερθηκαν. Μοναδικη απαιτηση, διαθεσιμα δωματια τον 15αυγουστο σε λογικες τιμες! Ελεος ρε παιδια, ελεος... Να μην μιλησω για τα εροπορικα εισητηρια, που απο τον Μαιο (για Αυουστο) εφταναν τα 600 ευρω (πηγαινε-ελα) ακομα κ η Easy, Αθηνα-ευρωπη... ΕΛΕΟΣ!!
Λήμνος ή Σαμοθράκη (αγαπημένα νησιά, ειδικά το τελευταίο) κ έχουν κ απίστευτες παραλίες. Εναλλακτική σε κοτζάμ Κρήτη όλο κ κάτι οικονομικό θα υπάρχει...:clap:
(Μαζί με τη Σαντορίνη κ καναδυο ακόμη Κυκλάδες), πρόκειται για τα αγαπημένα μου..
 

antonio1969

Member
Μηνύματα
14
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα στην παρέα. Το νησί που ευχαρίστως θα πήγαινα είναι τα κύθηρα. Λές βρε παιδι μου οτι άλλαξες 10ετία. χωρίς πολλά - πολλά νταβαντούρια και φασαρίες. Σαν να σου φτιάχνει φαγητό κάποιος συγγενής σου- έτσι ένοιωσα.( στην Κυρα Μαριώ ή κάπως έτσι σε ένα χωριουδάκι προς τα βόρεια). καθαρές παραλίες. όμορφα. Για συναισθήματα χωρίς κινητά και e-mail κλπ. Να πιάνει μόνο 2ο πρόγραμμα....
 

zou-zou

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ελληνικά νησιά λέω..
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Καλημέρα!
Stamatios αν δεν έκλεισες ακόμα,θα σου πρότεινα την Κω!
Ωραίες παραλίες (όχι σαν της Λευκάδας), σχετικά οικονομικό νησί γιατί έχεις πολλές επιλογές και το βασικότερο έντονη νυχτερινή ζωή :xalara:και πολλές μα πολλές τουρίστριες!!!!!
 

Stamatios

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Πολλές,ε; χαχα
Δεν έχω κλείσει ακόμα θα ρίξω μια ματιά κι αν τελικά πάω κάπου...
 

athrou4

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Η δική μου πρόταση είναι η Κέρκυρα αν ψάχνεις μέρος που δε θα κουραστείς να αλλάζεις τοπία και να εκπλήσεσαι σε κάθε ένα με τη διαφορετικότητα του. Εχει απίστευτη ποικιλία σε εικόνες και βασικά είναι πολή φτηνό να πας εκεί. Τα ακτοπολικά είναι 30 ευρώ για αυτοκίνητο (πηγα περυσι) ενώ για παράδειγμα έπαθα την πλάκα μου φέτος που πήγα Σκιάθο και το αυτοκίνητο ήθελε 70 ευρώ για να περάσει απέναντι από Αγιο Κων/νο. Και η διαμονή στην Κέρκυρα ήταν πολύ φτηνή καθώς και η διασκέδαση (5-6 ευρώ το ποτό). Εγώ έμεινα σε ένα τουριστικό χωριό στο βόρειο μέρος και μου δόθηκε η ευκαιρία να ανακαλύψω απίστευτες διαδρομές και χωριουδάκια.
Συστήνω ανεπιφύλακτα Κέρκυρα, αλλά θα πρέπει να έχεις τουλάχιστον 6,7 μέρες στη διάθεσή σου.
Καλή τύχη στην επιλογή σου και καλά να περάσεις όπου κι αν πας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom