ακυρωση πτησης λογω απεργιας!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για την ταξιδιωτική ασφάλεια.
Πήγα στο site της .1travelinsurance.com και προσπαθώ να βγάλω άκρη γιατί θέλω να κάνω ασφάλεια για ένα ταξιδάκι που έχω κλήσει για Μόναχο 12-15 Φεβρουαρίου με όλη την οικογένεια(εγώ 40,σύζυγος 38 και 2 παιδια 9 χρονών).
Βλέπω ότι όσο ποσό και αν βάλω για κόστος ταξιδιού ανά άτομο και μεχρι τα 500 δολάρια μου βγάζει το ίδιο κόστος 90 δολαρια.
Μας καλύπτει σε περίπτωση καθυστέρησης ή ακύρωσης πτήσης λόγω καιρού ?
Να βάλω σαν ποσό κόστους ανά άτομο τα 500 δολάρια μιας και λιγότερα να βάλω παλι το ίδιο θα μας κοστίσει ?
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Ρε παιδιά δεν είναι ανάγκη να γινόμαστε εριστικοί, εντάξει δεν ξέρει και ρώτησε η κοπέλα.

Αλλα φυσικά μη περιμένεις να δεις σεντ πίσω κοπελιά.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
ξέθαψες θέμα περσινό...το θέμα έχει τελειώσει, θα μπορούσες καταρχήν να το διαβάσεις όλο το θρεντ... τότε θα μάθαινες ότι η αγαπημένη Latina ναι αποζημιώθηκε..σε περίπτωση που το έχεις απορία..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ξέθαψες θέμα περσινό...το θέμα έχει τελειώσει, θα μπορούσες καταρχήν να το διαβάσεις όλο το θρεντ... τότε θα μάθαινες ότι η αγαπημένη Latina ναι αποζημιώθηκε..σε περίπτωση που το έχεις απορία..
Αυτό.

Topic Locked. Και το μήνυμα του εν λόγω φίλου διαγράφηκε ως προσβλητικό και εντελώς εκτός τόπου και χρόνου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom